Zaloguj się, aby obserwować  
pluszi

AERO 2 - temat ogólny [m]

5 postów w tym temacie

Moi drodzy, zapewne wielu z Was posiada internet "Darmowy" w postaci AERO2. Zastanawialiście się co się stanie gdy skończy się "darmówka" i zechcecie odzyskać kasę? Otóż:
- Zapomnijcie że odzyskacie 100% pieniędzy. Potrącą wam 1,50 opłaty manipulacyjnej - Regulamin
- Musicie posiadać "ramkę" od karty. Inaczej nikt wam nie zwróci pieniędzy
- Jeżeli nie macie elementów ramki po wyłamaniu do formatu mikro - również nie odzyskacie pieniędzy.

Co do składania wniosku on-line... to ściema i tak na koniec musicie lecieć na pocztę i wysyłać papiery.
Także AERO2 mimo że darmowe na pewno nie jednego z Was oskubało z tych 20-55 PLN.

Ja chciałem dzisiaj zamówić (dla rodziców) przez wniosek on-line . Wypełniłem wniosk, przelałem pieniądze
i wysłałem zgłoszenie... i bach a teraz ksera dowodu, wydruki i zapylaj na pocztę. Rodziców mam oddalonych o około 100 km więc ani ksera ich dowodu nie mam ani nie podpiszą finalnego wniosku papierowego. Cała akcja psu w d... a na koniec Pan z AERO2 twierdzi że abym odzyskał pieniądze muszę i tak lecieć na pocztę i wysłać rezygnację z usługi... z której w sumie nie skorzystano. Umowa nie została zawarta, a Oni obracają moimi pieniędzmi (wiem że 20 zł t nie majątek ale jak jest 1000 osób???) aaa.... Na zwrot mają do 30 dni.
Nie wiem kto pozwala żeby Darmowy internet okazał się taka pułapką. Licza że ludzie machną na te 20 zł ręką i Pan POLSAT napycha kieszenie. Czy to legalne???? Gdzie jest UOKiK ? siedzi mu w kieszeni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>..............

Przesadzasz.

Darmowy, mobilny internet na kilka lat dostajesz i płacisz marne ok. 30zł.
Decydując się na AERO2 mało kto przejmuje się tymi 30złotymi bo podpisując umowę na płatny internet tyle zostawiałbyś co miesiąc na ich rachunku.

Nie rozumiem też pretensji o to, że trzeba iść na pocztę i wysyłać- przed zdecydowaniem się na aero2 wypadałoby przeczytać zasady zamawiania- jak Ci nie pasują to po co w ogóle było decydować się na to?

Myślę, że 30zł i wizyta na poczcie jest warta darmowego neta na kilkadziesiąt miesięcy (nawet jeżeli jego jakość jest słaba to w nagłych sytuacjach może się bardzo przydać).

>>>....Nie wiem kto pozwala żeby Darmowy internet okazał się taka pułapką

Jaką pułapką??
Rodziców możesz mieć i 500km od siebie, jaki problem żeby skany dowodu przesłali Ci mailem po czym sam je wydrukujesz i wyślesz.
To samo z wnioskiem, jaki problem żeby Ci pocztą podesłali?

No wybacz ale totalnie za darmo to na tym świecie nie ma nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy coś się zmieniło w ciągu ostatnich 2 lat, ale jak ja zamawiałem Aero2 to wszystko załatwiłem za jednym zamachem. Ba. Nawet wpłatę wykonałem na poczcie i potwierdzenie włożyłem do koperty, by chwilę później wysłać komplet dokumentów. Wszystko było dokładnie opisane na stronie i wystarczyło tylko przeczytać punkt po punkcie procedurę zamawiania, to nie byłoby niespodzianek.
Zwrot kaucji? Człowieku! Masz przez prawie 3 lata dostęp do internetu za 27 zł w sumie (jeżeli załatwiłbyś wszystko zgodnie z procedurami) i jeszcze chcesz zwrot kaucji po tym czasie? Tak chytrej osoby chyba w życiu nie widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2014 o 02:12, Narmo napisał:

Nie wiem, czy coś się zmieniło w ciągu ostatnich 2 lat, ale jak ja zamawiałem Aero2 to
wszystko załatwiłem za jednym zamachem. Ba. Nawet wpłatę wykonałem na poczcie i potwierdzenie
włożyłem do koperty, by chwilę później wysłać komplet dokumentów. Wszystko było dokładnie
opisane na stronie i wystarczyło tylko przeczytać punkt po punkcie procedurę zamawiania,
to nie byłoby niespodzianek.
Zwrot kaucji? Człowieku! Masz przez prawie 3 lata dostęp do internetu za 27 zł w sumie
(jeżeli załatwiłbyś wszystko zgodnie z procedurami) i jeszcze chcesz zwrot kaucji po
tym czasie? Tak chytrej osoby chyba w życiu nie widziałem...


Narmo... nie chodzi o chytrość tylko sposób traktowania ludzi w tym kraju.
Mam nadzieje że będziesz miał okazję się przekonać że co chwila ktoś chce Cię "nabić w butlę"
Jak coś ma być "za darmo" to takie powinno być. Pod tym WARUNKIEM Pan Solorz-Żak otrzymał koncesję na pasmo.

Swoją drogą mam głęboko w... co zrobisz ze swoją kaucją. Możesz mu ją zostawić, ja tam swoją odbiorę, wolno mi i basta. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem nazwę tematu na bardziej... odpowiednią i przeniosłem do odpowiedniego działu.

Jednocześnie proszę o spokój, ja sam mam dobre doświadczenia z areo, a o wszystkich procedurach można dowiedzieć się z regulaminu usługi. Nie mam zamiaru wchodzic z Wami w polemikę, ale na prawdę aż takie emocje wydają mi się zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować