Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kijek Prawdy nie ułoży się w swastykę - a przynajmniej nie w Niemczech

30 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2014 o 13:21, Lordpilot napisał:

^^ Wersje US są nieocenzurowane, więc krawaty z Sony/MS są w tym wypadku niewinni. To
UBI chce być bardziej papieskie niż papież, nie pierwszy raz zresztą ;/

Raczej UE i inne. Jakby UBI chciało być papieskie to gra sama w sobie byłaby wycenzurowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To żenujące.
W Australii nie można "promować" narkotyków - awantura o morfinę w jednej z gier.
W Niemczech awantura o swastykę i nazistów - mimo iż są oni przedstawieni w ośmieszający sposób.
Tylko żal konsolowców, bo ktoś im wyciął brzydki numer (dosłownie i w przenośni).
Może zaskarżyć jakiś podmiot, o ograniczenie wolności? Powinien być wybór jak w Modern Warfare II, gdzie gracz sam podejmował decyzję, czy weźmie udział w masakrze cywilów na lotnisku, czy nie.

Dey tuk eR game!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezu, oglądałem tę bajkę w wieku 7 lat mam ponad 20, jakoś nie zmieniłem się w nazistę ani innego psychola, wręcz przeciwnie, pokazali mi, że te wszystkie symbole to jedna wielka kicha i narzędzie do manipulacji ludzi, bądź na odwrót, ludzie wykorzystują symbole by manipulować swoimi prawami...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2014 o 13:32, Zgreed66 napisał:

Raczej UE i inne. Jakby UBI chciało być papieskie to gra sama w sobie byłaby wycenzurowana
:)


Gdyby to była kwestia UE, to wersja pecetowa też zostałaby ocenzurowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2014 o 14:36, Vojtas napisał:

Gdyby to była kwestia UE, to wersja pecetowa też zostałaby ocenzurowana.


Pewnie dlatego nie jest ocenzurowana, że ma być na Steam i nie ma żadnej blokady regionalnej, więc jest tylko jedna wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2014 o 14:48, Trzebiat47 napisał:

Pewnie dlatego nie jest ocenzurowana, że ma być na Steam i nie ma żadnej blokady regionalnej,
więc jest tylko jedna wersja.


Steam ma opcje regionalnej cenzury - jeśli jakiś wydawca chce, to nie ma dla Valve problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież Steam ma od cholery blokad regionalnych, w czym przoduje 1C/Cenega. W Australii masz blokadę. Rosja jest za blokadą, z której złamanie lecą bany na prawo i lewo.


Anyway, jako że chciałem wersję na PS3 - zostaje import. Chociaż fakt przeczytania tekstów twórców SP zamiast tych scen kusi. Oni czegoś takiego nie odpuszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje, to na konsole gry tłoczone są w jednej wersji na całą Europę, dlatego znowu przez Niemcy cierpi cały kontynent :)
Wiem, że często tym był tłumaczony brak polonizacji w różnych grach na konsole, podczas gdy na komputerach były wersje po polsku, nawet z dubbingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu cenzurowac swastyke.. przeciez to historia Niemcow i nic nie zmyje z nich tego znaku, wstycza sie teraz tego znaku... ja chce miec southa park jakim jest a nie cenzura tylko dlatego ze niemcom sie cos tam nie podoba... ja nie jestem z Niemiec wiec mnie to guzik obchodzi ze im sie niepodobaja swastyki w grze... zwlaszcza ze to tytul Pegi 18 !!!! to tak samo jak cenzurowac filmy dla doroslych totalny bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować