Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co nowego dla abonentów PlayStation Plus w marcu?

15 postów w tym temacie

Adam Berlik

Plotka, która trafiła do sieci w ubiegłym tygodniu, znalazła pokrycie w rzeczywistości. W marcowej aktualizacji PlayStation Plus abonenci otrzymają między innymi możliwość pobrania Tomb Raidera bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Przeczytaj cały tekst " Co nowego dla abonentów PlayStation Plus w marcu?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość poniżej kieruję do wszystkich ułomów, którzy po przeczytaniu newsa będą chcieli napisać coś o tym, że jaka lipa na PS4, że powinni coś dobrego dać itp.

Puknijcie się ułomy w czółko i zastanówcie się swoimi małymi mózgownicami, jakie to niby gry powinni wam dać, kiedy to konsola jest na rynku trzy miesiące i jedyne co na nią jest, to pierdółki z PSN i popłuczyny po past-gen? Asasyna byście chcieli? Nowego Killzone''a może?

Koniec wiadomości dla ułomów. A teraz bardziej ogólnie.

Zaczynam powoli dochodzić do wniosku, że gier od SE lepiej nie kupować jak się ma w domu platformę Sony, bo i tak trafią do PS+ rok po premierze. TR dobry, ale ograłem dawno, a Brothers jest chwalone bardzo w mediach i przez graczy, ale ja wytrzymałem z tym dziadostwem 40 minut - bardziej przereklamowaną grą zeszłego roku było chyba tylko The Last of Us. Dead Nation daje kupę zabawy w co-opie, samemu to się można zanudzić. Miesiąc fajny, ale nie dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2014 o 17:11, MrGregorA napisał:

Hehe. Wydaje mi się, że Siriondel sumiennie na kolejnego degrada pracuje xd

I like to live dangerously ;P
A na serio, to ja po prostu pisze co myślę. Tak już mam, że poziom mojego uczulenia na głupotę jest ekstremalnie wysoki. Nie kieruję moich słów do nikogo osobiście, ale jak ktoś będzie zły na paskudne Sony, że np. jak oni mogli taką "słabą" grę dać, że odgrzali kotleta, że dlaczego np. nie Asasyn albo Knack itp., to może odebrać to osobiście, nie mam nic przeciwko. Widzę co się dzieje w necie od trzech miesięcy za każdym razem, gdy pojawia się temat PS+ na PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej było napisać, że wykupywanie PS+ na PS4 jest głupotą, o ile nie gra się konkretnie w jakieś multi. Bo owszem, płacenie abonamentu na odgrzewane kotlety to jest trochę bezsens, dużo wody w rzece upłynie, zanim pojawią się tutaj porządne tytuły.
A to, że ludzie narzekają, że mijają miesiące od premiery, a gier nie ma-to akurat rozumiem. Nie jest winą graczy, że sprawa gier została rozwiązana fatalnie i wraz z premierą praktycznie nic ciekawego nie wyszło. Nikt nie bronił Sony zaplanować premiery z rozmachem i dużą porcją ciekawych pozycji. Gdyby było w co grać, nikt by nie marudził na plusowe tytuły. Frustracja z tego faktu trochę rykoszetem przenosi się na narzekanie na Plusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony to korporacja jakich wiele i trzeba się niestety godzić z ich polityką czy chcemy czy nie. Oczywiście opłacalność zakupu PS+ dla PS4 jest w tej chwili niemalże zerowa, no chyba że gramy jednocześnie na innych konsolach od Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja nie narzekam, mam tylko PS4 i wykupiony abonament, mimo że dostaję tak zwane indyczki to i tak miło spędzam przy nich czas :) Wolę to niż jedną grę która mógłbym kupić zamiast abonamentu. Kwestia jak kto patrzy na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że też nikt nie narzeka że Tomb Raider miesiąc po premierze na PS4 za darmo dla posiadaczy PS3 :P Ja się cieszę bo nie grałem. Szkoda że miesiąc dla Vitowców słabszy ale mogło być gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2014 o 16:49, Siriondel napisał:

Zaczynam powoli dochodzić do wniosku, że gier od SE lepiej nie kupować jak się ma w domu
platformę Sony, bo i tak trafią do PS+ rok po premierze.


Podobne zdanie mozna spotkac wsrod posiadaczy PC bo gry SE w wersji cyfowej/steam tez maja mocne obnizki. Ale w sumie jaka duza firma nie przecenia szybko swoich premier?, bo nawet EA, Ubi daja promocje.

Ogolnie dzieki za info, bo zylem w przekonaniu, ze SE przecenia tylko wersje PC i zbiera kase wsrod konsol, ale teraz sprawdzilem, ze np. Deus 3 juz byl w ps+, no to nowy thief tez bedzie tanio/darmo w zaleznosci od platformy za X miesiecy. co to bedzie przy innych tytulach SE np taki FF 15, a moze stare FF tez dodadza do PS+? Pewnie działo by się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2014 o 16:49, Siriondel napisał:

Wiadomość poniżej kieruję do wszystkich ułomów, /.../ Puknijcie się ułomy w czółko i zastanówcie się swoimi małymi mózgownicami, /.../ Koniec wiadomości dla ułomów.

Ostrzeżenie za to samo co zwykle.

Dnia 27.02.2014 o 16:49, Siriondel napisał:

A na serio, to ja po prostu pisze co myślę. Tak już mam, że poziom mojego uczulenia na głupotę jest ekstremalnie wysoki.

Za to poziom uszanowania prawa innych do odmiennego zdania jest tragicznie niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2014 o 21:04, Karharot napisał:

Za to poziom uszanowania prawa innych do odmiennego zdania jest tragicznie niski.

http://s6.ifotos.pl/img/asfafsafs_ehqreqe.png
Powiedz mi, czy na tym obrazku widzisz "odmienne zdanie, które należy uszanować"? Bo ja tutaj widzę jedynie bezdenną głupotę, którą należy tępić (no poza jednym komentarzem, trzecim od dołu). Ale nie, okej, szanujmy "opinię" takich właśnie chciwych... typków, którzy dostając najlepszą subskrypcję, jaką kiedykolwiek wymyślono dla użytkowników końcowych w tej branży, którzy wiedząc, że Sony robi co może żeby znaleźć jakiś sens pomiędzy rozsądkiem, zyskiem i zadowoleniem klienta, potrafią jeszcze wykazywać się taką bezczelnością.
O takich właśnie ludziach mówię. No proszę ja Cię. Buractwo i tyle, a nie "odmienne zdanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2014 o 22:23, Siriondel napisał:

/...ciach.../

Amen!

I na temat: Sony ładnie zaczyna ten rok, wcześniej Bioshock Infinite a teraz Tomb Rider. Wreszcie zaliczę Lare :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2014 o 22:23, Siriondel napisał:

http://s6.ifotos.pl/img/asfafsafs_ehqreqe.png
Powiedz mi, czy na tym obrazku widzisz "odmienne zdanie, które należy uszanować"?

Przede wszystkim na tym obrazku widzę inne forum i nic co tam się dzieje nie usprawiedliwia obraźliwego posta umieszczonego tutaj.

Dnia 27.02.2014 o 22:23, Siriondel napisał:

Bo ja tutaj widzę jedynie bezdenną głupotę, którą należy tępić (no poza jednym komentarzem, trzecim od dołu).

I właśnie o tym mówiłem. Trzecia wypowiedź od dołu nie odstaje poziomem od pozostałych (nie licząc ostatniego komentarza który jest zdecydowanie poniżej reszty), jedyne czym się wyróżnia to to że wyraża to samo zdanie co Ty.
Zrozum wreszcie że inne osoby mają prawo do posiadania i wyrażania własnej opinii, to że ta opinia jest odmienna od Twojej nie oznacza automatycznie że jest głupia i że masz prawo do jej "tępienia". Jak chcesz możesz w odpowiedzi wyrazić własny pogląd oraz konstruktywnie skrytykować opinię sprzeczną z Twoją, na obrażanie innych przyzwolenia tu jednak nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no rozumiem i zgadzam się w całej rozciągłości. na blogu ludzie proponują, żeby w kwietniu dać killzone na ps5 i gta5 na ps3. smiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować