Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Strife - Temat Ogólny

3 posty w tym temacie

Jakoś mam dar do odnajdywania gier, których testy się zaczynają, a tematów ogólnych nie ma. Tak czy inaczej dzisiaj można sobie już ściągać i odpalać betę Strife jeśli ktoś z Was zgłosił się do niej.

Przy okazji mam pytanie takie, może ktoś ma taki problem jak ja - czy jest z Was ktoś, kto wie jak wygląda kwestia streamowania/nagrywania filmów z tego oto tytułu? Lub też gdzie można znaleźć ten agreement betowy (nie pamiętam jak on się dokładnie nazywa... :/), gdzie jest pokazane co można, a czego nie? :)

A żeby temat nie był pusty to dopiero wczoraj zobaczyłem co to za gra dokładnie jest i tak zapachniało mi bardziej Dotą. Ale zobaczymy... tak czy inaczej trochę ściągania mnie jeszcze czeka. Tutaj Strife, TESO... Będzie grania na weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2014 o 08:32, Muradin_07 napisał:

Przy okazji mam pytanie takie, może ktoś ma taki problem jak ja - czy jest z Was ktoś,
kto wie jak wygląda kwestia streamowania/nagrywania filmów z tego oto tytułu? Lub też
gdzie można znaleźć ten agreement betowy (nie pamiętam jak on się dokładnie nazywa...
:/), gdzie jest pokazane co można, a czego nie? :)

Na Reddicie, Community Manager pisał, że NDA nie ma: http://www.reddit.com/r/strife/comments/1yh5yp/does_the_game_have_a_nda/cfknm8f?context=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to super, wcześniej tego nie zauważyłem jak przeglądałem reddita Strife, więc to dobra wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować