Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Minecraft: Mojang negocjuje z Warner Bros stworzenie filmu na podstawie gry

20 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2014 o 11:08, LastOrder napisał:

Do polskiej wersji głosy powinni podkładać nasi Minecraftowi celebryci z YT.


Niee, nie dałoby się tego słuchać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie tego gniota, ale z ciekawości oglądne ten film (oczywiście w necie,nie będe tym gniotom dawać kasę).
@2 Koment:Wole po ang. z napisami Polskimi.No ale gimbusom nie chcę się czytać więc na 85% zrobią Dubbing.Przyciągnie to więcej dzieci neo\
Dzieci=Kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie lubie tego gniota, ale z ciekawości oglądne ten film (oczywiście w necie,nie będe
> tym gniotom dawać kasę).
> @2 Koment:Wole po ang. z napisami Polskimi.No ale gimbusom nie chcę się czytać więc na
> 85% zrobią Dubbing.Przyciągnie to więcej dzieci neo\
> Dzieci=Kasa


Nie rozumiem o których gimbusach mówisz ... Sam chodzę do gimnazjum i jak tylko widzę filmik na YT z minecraftem odrazu kanał ląduje w koszu ,tak samo moi znajomi .
Jeżeli są dzieci ,które oglądają i grają w to g*wno ,to najczęściej podstawówka i pierwsza klasa gim.
Pozdrawiam niewiedze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2014 o 12:18, AugPL napisał:

Jeżeli są dzieci ,które oglądają i grają w to g*wno ,to najczęściej podstawówka i pierwsza
klasa gim.
Pozdrawiam niewiedze .


Spoko, to od dziś chodzę do gimnazjum mimo iż za moich czasów edukacji taki twór nie istniał. Bomba!
Pozdrawiam stereotypy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Do polskiej wersji głosy powinni podkładać nasi Minecraftowi celebryci z YT.
Minecraftowi celebryci? Masz na myśli tę internetową dzieciarnię, która co i rusz wszczyna jakieś wojenki na youtube, oszukuje widzów i bóg wie co jeszcze? Oczywiście nie mówię o wszystkich... ale o zdecydowanej większości owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie rozumiem o których gimbusach mówisz ... Sam chodzę do gimnazjum i jak tylko widzę
> filmik na YT z minecraftem odrazu kanał ląduje w koszu ,tak samo moi znajomi .
> Jeżeli są dzieci ,które oglądają i grają w to g*wno ,to najczęściej podstawówka i pierwsza
> klasa gim.
> Pozdrawiam niewiedze .


Taa, szkoda że Minecraft na Tekkicie jest o niebo lepszy i zwykły jak to ujmujecie "gimba" ma marne szansę na coś lepszego niż dziura spowodowana wybuchem reaktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm dlaczego odnoszę wrażenie że jest tu pewna grupa ludzi która leczy jakieś kompleksy...
Też sobie pogrywam czasem w Minecrafta a lat mam tyle że dwóch gimnazjalistów mógłbym obdarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też gram w minecrafta. Nie rozumiem poruszenia z każdym newsem z tej gry.

Są o wiele gorsze gry od tego... A tutaj idzie się dobrze bawić budując sobie ze znajomymi :>

Gimnazjum dawno skończyłem, a jakoś nie brzydzę się dalej w to grać :>

Pozdrawiam ludzi którzy wyrabiają sobie opinię o grze nawet jej nie sprawdzając.

A co do samego filmu. Dziwaczny pomysł. Nie wiem co miało by być w nim zaprezentowane, ale jeśli się ukaże to z ciekawości zerknę. Jednak nie ciągnie mnie do niego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2014 o 11:29, eriplayerPL napisał:

No ale gimbusom nie chcę się czytać


Jak na kogoś, kto krytykuje "gimbusów", którym nie chce się czytać, wykazujesz niesamowity wręcz brak umiejętności poprawnego pisania w języku polskim. Starasz się pobić rekord błędów w jednym poście?

/offtop

Co do newsa, to moim komentarzem będzie "O_o". Jaki film można nakręcić na podstawie Minecrafta? Jaką fabułę do tego dorobić? No, ale ok - poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2014 o 16:52, Ring5 napisał:

Co do newsa, to moim komentarzem będzie "O_o". Jaki film można nakręcić na podstawie
Minecrafta? Jaką fabułę do tego dorobić? No, ale ok - poczekamy, zobaczymy.

Pewnie to będzie coś w stylu filmów Lego albo kompletnie z innej strony jak dokument o MLP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film ten przez pierwsze 30 minut trwania będzie prezentował bicie pięścią w drzewo a następnie godzinę łupania kilofem w kamień, ostatnia scena to rzut kamery na kwadratowy domek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2014 o 16:52, Ring5 napisał:

Co do newsa, to moim komentarzem będzie "O_o". Jaki film można nakręcić na podstawie
Minecrafta? Jaką fabułę do tego dorobić? No, ale ok - poczekamy, zobaczymy.


Fabuła będzie od początku do końca "z głowy". Być może pojawią się jakieś postacie będące mrugnięciem okiem do graczy, ale generalnie wszystko będzie wymyślone. To chyba nawet lepsze wyjście niż interpretowanie fabuł gier - z tego zazwyczaj wychodzi kicha przez duże K, w najlepszym razie średniak. Inna sprawa, że Minecraft to brzydki brat LEGO i z tego powodu nie jest tak wdzięcznym materiałem na film. Duńskie klocki znacznie lepiej sobie radzą na tym polu - wystarczy przejrzeć YT, by się przekonać, jak ciekawe powstają filmy animowane metodą poklatkową.
http://www.youtube.com/watch?v=vkraLbPTO5s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2014 o 16:13, Hubi_Koshi napisał:

Hmm dlaczego odnoszę wrażenie że jest tu pewna grupa ludzi która leczy jakieś kompleksy...
Też sobie pogrywam czasem w Minecrafta a lat mam tyle że dwóch gimnazjalistów mógłbym
obdarować.


Taki okres w życiu ze cześć z nich usiłuje wszystkim udowadniać ze są dorośli i inni niż rówieśnicy. To 100% normalne szkoda tylko że musi mieć miejsce w internecie. A mnie osobiście cieszy ze gimnazjaliści grają (jeżeli rzeczywiście to robia) w Minecrafta bo to całkiem konstruktywna gierka w odróżnieniu od kolejnego amerykanskiego FPSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2014 o 18:05, Namaru napisał:

Taki okres w życiu ze cześć z nich usiłuje wszystkim udowadniać ze są dorośli i inni
niż rówieśnicy. To 100% normalne szkoda tylko że musi mieć miejsce w internecie. A
mnie osobiście cieszy ze gimnazjaliści grają (jeżeli rzeczywiście to robia) w Minecrafta
bo to całkiem konstruktywna gierka w odróżnieniu od kolejnego amerykanskiego FPSa.

Ciężko się nie zgodzić i uczy cierpliwości i panowania nad sobą gdy kolejny Creeper zajdzie cię od tyłu i pośle w niebiosa.
Prawdę mówiąc nie widzę za bardzo połączenia między gimnazjalistami a Minecraftem. W tym wieku to oni raczej będą chcieli grać w najkrwawsze, najbardziej brutalne potworki na rynku żeby wszystkim pokazać jacy to z nich kozacy. Gimnazjaliści zwyczajnie nie pasują jako target Minecrafta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować