Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Silnik Dark Souls II został zaprojektowany z myślą o next-genach

11 postów w tym temacie

Świetny silnik nie gwarantuje niesamowitych efektów graficznych, przynajmniej do czasu, aż twórcy go nie okiełznają. Wystarczy przypomnieć jak prezentuje się rodzimy Ghost Warrior mimo zastosowania CryEngine 3.

Zresztą produkcje From nigdy z niesamowitej oprawy nie słynęły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2014 o 14:48, msrgreg napisał:

Wiele gier dzisiaj ma świetną grafikę i nic poza tym...


... Za to pierwszy " Dark Souls " jest brzydki jak noc bezksiężycowa i dwójka tego raczej nie poprawi
owszem, grafika to nie wszystko ale tak słaba oprawa graficzna raczej odpycha niż zachęca do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2014 o 15:44, lis_23 napisał:

> Wiele gier dzisiaj ma świetną grafikę i nic poza tym...

... Za to pierwszy " Dark Souls " jest brzydki jak noc bezksiężycowa i dwójka tego raczej
nie poprawi
owszem, grafika to nie wszystko ale tak słaba oprawa graficzna raczej odpycha niż zachęca
do gry.


Tak to już jest jak się gra bez DSfixa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Wiele gier dzisiaj ma świetną grafikę i nic poza tym...
>
> ... Za to pierwszy " Dark Souls " jest brzydki jak noc bezksiężycowa i dwójka tego raczej
> nie poprawi
> owszem, grafika to nie wszystko ale tak słaba oprawa graficzna raczej odpycha niż zachęca
> do gry.

Kwestia gustu. Ja właśnie gram pierwszy raz w dark soul''s i grafika mi wcale nie przeszkadza, a niektóre lokacje jak dla mnie są nawet ładne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahah co oni gadają ,,Implementując je teraz, na PS3 i Xboksie 360, chcieliśmy przygotować się na następną generację i lepiej je opanować." Zapomnieli czy nie wiedzą że nowe konsole nie mają nic wspólnego ze starymi? są bardziej zbliżone do pecetów a tak w ogóle to to nowe Dark Souls wygląda tak samo jak 1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować