Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Scenarzysta Far Cry 3: nieprędko ujrzymy grę z homoseksualistą w roli głównej

67 postów w tym temacie

Moje pytanie brzmi: skoro taka para nie może "tworzyć nowego życia w naturalny sposób", to mają przestać być razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobieta i mężczyzna jako para są naturalnie stworzeni do tworzenia życia (penis + pochwa, do czego dochodzi, że musze to tłumaczyć?!), homoseksualiści nie.

Innymi słowy, jeśli uwzględniamy jednostki z chorobą bezpłodności itp., to homoseksualiści są jeszcze bardziej pogrążeni, ponieważ oni jak są całkiem zdrowi w tym aspekcie, to i tak nie potrafią rodzić dzieci.

Jeszcze innymi słowy, jak para homoseksualistów (której przedstawiciele są zdrowi seksualnie) robi z siebie ofiary na pokaz, ponieważ oni "tylko się kochają", to na pytanie "Skoro się kochacie i jesteście zdolni do płodzenia dzieci, to je zróbcie?" - nabierają wody w usta i wychodzą na bandy hipokrytów.

W skrócie: homoseksualiści mają urojenia umysłowe myśląc, że są normalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrazeniem ilosci homofobow na tym forum :O

A co do artukułu, to prosze powiedzcie mi skad wiecie ze taki bohater dooma trojki nie byl gejem? Albo skad wiecie ze Sam Fisher nie jest gejem? Nie wiecie co? Jeszcze sie okaze ze wy wszyscy, twardzi jak skala homoseksualisci graliscie homosiem i co teraz? Pozostaje tylko spalenie kompa, wyspowiadanie sie i biczowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2014 o 17:59, Cygi napisał:

Kobieta i mężczyzna jako dwie kochające się osoby, tworzą nowe życie w naturalny sposób.

Hm... Co w takim razie jak są bezpłodni albo nie chcą mieć dzieci? Przecież takie pary, a nawet małżeństwa
hetero się trafiają?

Dnia 28.02.2014 o 17:59, Cygi napisał:

Homoseksualiści mogą krzyczeć, że się kochają, ale to wszystko - nie mogą płodzić dzieci.
A potem masz lobby na adopcje dzieci przez el-bi-dżi-ti.

Osoby LGBT i tak wychowują dzieci, często ze swoich poprzednich związków i ich dzieci nie zawsze są
homoseksualne. Deal with it.

Dnia 28.02.2014 o 17:59, Cygi napisał:

Na tym polega różnica w normalności i nienormalności.

Jeszcze raz odsyłam do posta, w którym tłumaczę, że to, co uważasz za normalność jest mocno zależne
od czasu i miejsca w jakim żyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2014 o 21:15, TigerXP napisał:

Jestem pod wrazeniem ilosci homofobow na tym forum :O


Co rozumiesz przez homofob?

http://beta.southparkstudios.com/full-episodes/s04e06-cartman-joins-nambla?xrs=synd_facebook-posterchild

W skrócie odcinek jest o pedofilach, którzy domagają się praw, ale nikt ich nie rozumie i wszyscy prześladują prawdziwą miłość między nimi i dziećmi, którzy przecież mogą się zgodzić na seks... Za cukierka albo dolara? Przypomnę również, że w Belgii zalegalizowano eutanazję dla dzieci. Jak będziesz miał dziecko nieuleczalnie chore wcale nie musisz się nim przejmować, możesz mu zasugerować, że życie nie ma sensu, bo przecież rodzicie nie kochają chorego dziecka.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15454675,Belgia__parlament_przyjal_prawo_dopuszczajace_eutanazje.html

Ale nie o to chodzi, to jest tylko przypadek przesuwania granicy, tak jak przesunięto granice w związku z homoseksualistami.

Henrar mogą być razem, nikt ich nie rozdzieli przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2014 o 23:07, Damiand92 napisał:

W skrócie odcinek jest o pedofilach, którzy domagają się praw, ale nikt ich nie rozumie
i wszyscy prześladują prawdziwą miłość między nimi i dziećmi, którzy przecież mogą się
zgodzić na seks... Za cukierka albo dolara? Przypomnę również, że w Belgii zalegalizowano
eutanazję dla dzieci. Jak będziesz miał dziecko nieuleczalnie chore wcale nie musisz
się nim przejmować, możesz mu zasugerować, że życie nie ma sensu, bo przecież rodzicie
nie kochają chorego dziecka.


Czy Ty sie w ogole zastanawiasz co piszesz? Gdzie ja napisalem cos o eutanazji i pedofilii?
Po prostu dziwi mnie taka ilosc homofobow na forum, na ktorym wydawalo mi sie mam do czynienia z ludzmi swiatłymi. A Ty sypiesz mi tutaj informacje ktore nie sa w zaden sposob zwiazane z tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Newsroom

LGBT to jak zawsze niezawodny temat. Podnosi liczbę klików i komantarzy. Dziwnym jednak trafem sypią się wówczas degrady i warny. Naprawdę warto? Zwłaszcza że to wypowiedź jednostkowa, a nie oficjalny felieton z Gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2014 o 23:07, Damiand92 napisał:

W skrócie odcinek jest o pedofilach, którzy domagają się praw, ale nikt ich nie rozumie
i wszyscy prześladują prawdziwą miłość między nimi i dziećmi, którzy przecież mogą się
zgodzić na seks... Za cukierka albo dolara? Przypomnę również, że w Belgii zalegalizowano
eutanazję dla dzieci. Jak będziesz miał dziecko nieuleczalnie chore wcale nie musisz
się nim przejmować, możesz mu zasugerować, że życie nie ma sensu, bo przecież rodzicie
nie kochają chorego dziecka.


Być może kiedyś pedofilia zostanie zalegalizowana, kto wie... Normy, zwyczaje się zmieniają, często znacznie szybciej niż się nam to wydaje. Nie wiem w jakim to wszystko pójdzie kierunku, pewnie będzie się zmieniać w różne strony, ale nie można wykluczyć, że pedofilia zostanie kiedyś w naszym kraju zalegalizowana. W niektórych krajach już teraz na porządku dziennym są małżeństwa starych facetów z małymi dziewczynkami. Nas to może bulwersować, ale takie tam panują obyczaje.
Trzeba jednak tutaj zauważyć znaczącą różnicę - pedofilia, zoofilia to są dewiacje seksualne, homoseksualizm jest orientacją.
Bardziej mnie zastanawia dlaczego wielu ludzi tak interesuje kto z kim i co robi w sypialni... Nie macie własnego życia? Lepiej się zajmijcie przykladnymi parami heteroseksualnymi, gdzie mąż bije żonę (albo żona męża), alkohol leje się strumieniami, a dziećmi nikt się nie interesuje i później rosną mali psychopaci.

Co do eutanazji dla dzieci - poczytaj sobie wywiady z rodzicami dzieci nieuleczalnie chorych i może coś zrozumiesz. U nas nadal eutanazja w ogóle jest tematem tabu, a ja jestem za tym, żeby każdy mógł decydować o własnym życiu i śmierci.

Dnia 28.02.2014 o 23:07, Damiand92 napisał:

Ale nie o to chodzi, to jest tylko przypadek przesuwania granicy, tak jak przesunięto
granice w związku z homoseksualistami.


A jak przesunięto granicę z homoseksualistami? Oczywiście najlepiej by było, gdyby związki homoseksualne byly w ogóle nielegalne i najlepiej jeszcze ostro karane, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2014 o 22:30, maggit napisał:

Hm... Co w takim razie jak są bezpłodni albo nie chcą mieć dzieci?
Przecież takie pary, a nawet małżeństwa hetero się trafiają?


[42]

Dnia 28.02.2014 o 22:30, maggit napisał:

Osoby LGBT i tak wychowują dzieci, często ze swoich poprzednich związków
i ich dzieci nie zawsze są homoseksualne. Deal with it.


Aaa, z poprzednich związków, czyli nagle im się odwidziało byciem w naturalnym związku?
Dalej, skoro uważają LGBT za normalne związki, to niech sobie zrobią kolejne dziecko, tak jak zrobili to w poprzednim, heteroseksualnym.

Ach, nie może?
Bardzo normalne podejście.

A ich dzieciom zostaje współczuć, że muszą żyć i być szkolone w takim "modelu rodziny".

Dnia 28.02.2014 o 22:30, maggit napisał:

to, co uważasz za normalność jest mocno zależne
od czasu i miejsca w jakim żyjesz.


Innymi słowy, widząc, do czego ten świat zmierza, za kilkadziesiąt lat takie rzeczy jak pedofilia i zoofilia będą uznawane za normalne, ponieważ "takie mamy czasy"?

Jestem zniesmaczony.

@TigerXP

Dnia 28.02.2014 o 22:30, maggit napisał:

Jestem pod wrazeniem ilosci homofobow na tym forum :O


Z mojej strony to bym homoseksualistów wysłał na leczenie odwykowe, w żadnym wypadku ich tłuc czy tym bardziej pozbawiać ich życia.
Co by nie było - to też ludzie.

Tym samym, gdybym był złośliwy to:
- zgłosiłbym ciebie za obrażenie mnie od homofobów
- sparafrazowałbym twoje zdanie na "Jestem pod wrażeniem, że są tu obrońcy skrzywienia umysłowego. :O"

@pawbuk

Dnia 28.02.2014 o 22:30, maggit napisał:

jestem za tym, żeby każdy mógł decydować o własnym życiu i śmierci.


Nikt nie ma prawa decydować, czy zabić siebie czy kogoś. Nikt.
Albo inaczej - gdyby odbieranie jakiegokolwiek życia było takie łatwe, to by nikt się tego nie bał i nie miał wyrzutów sumienia.

A skoro jednak jest, to coś jest na rzeczy.

Dnia 28.02.2014 o 22:30, maggit napisał:

A jak przesunięto granicę z homoseksualistami?


Kilkadziesiąt lat temu homoseksualizm został wykreślony z listy chorób umysłowych.
Obecnie jest to samo przepychane, w co raz większej ilości krajów, w sprawie pedofilii.

Dnia 28.02.2014 o 22:30, maggit napisał:

Oczywiście najlepiej by było, gdyby związki homoseksualne byly w ogóle nielegalne
i najlepiej jeszcze ostro karane, nie?


Nielegalne - tak, ponieważ to jest nienormalne.

A zamiast ostrego karania wystarczy kuracja odwykowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2014 o 09:55, Cygi napisał:

Tym samym, gdybym był złośliwy to:
- zgłosiłbym ciebie za obrażenie mnie od homofobów


To akurat jest proste, jesli nie jestes homofobem to nie bylo do Ciebie, jesli jestes, to masz pretensje ze nazywam rzeczy po imieniu

Dnia 01.03.2014 o 09:55, Cygi napisał:

- sparafrazowałbym twoje zdanie na "Jestem pod wrażeniem, że są tu obrońcy skrzywienia
umysłowego. :O"


Zastanawiam sie czemu nie mozna obrazac murzynow, zydow, azjatow, a po homoseksualistach jedzie sie tutaj jak po psach i nikt na to nie reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeden pomysł :)

Podobno do utrzymania populacji wystarczy 210 tyś. ludzi. Ok. Więc robimy dwie wioski, pedałów oraz ludzi normalnych i zdrowych psychicznie. Każda po 210 tyś. ludzi. Która przeżyje 100 lat ta wygrywa.

Coś co jest przeciwko naturze jest niepotrzebne. W ogóle nie powinno mieć prawa bytu. Zakłócanie rozwoju cywilizacji powinno być karane śmiercią. Nie powinniśmy pozwalać w żaden sposób na rozprzestrzenianie ideologi która jest chora.

Po za tym duża część ludzi utożsamia się z bohaterami czy to seriali, filmów czy też gier. Dlatego jest to niebezpieczne aby pokazywać chorych psychicznie pod-ludzi w jakiejkolwiek formie rozrywki,.

I ya face.

@PS wiecie że pedalstwo prowadzi do pedofili? Obrońcy chorych pewnie cieszą się na myśl że jakiś zwyrol będzie wkładał waszym dzieciom coś do buzi, a może coś między nogi... ahhh ^^
Dla potwierdzenia moich słów proszę sprawdzić badania Marka Regnerusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2014 o 09:55, Cygi napisał:

Nikt nie ma prawa decydować, czy zabić siebie czy kogoś. Nikt.


Dlaczego? Bo Tobie się to nie podoba? Co Ci do tego, co zrobię ze swoim życiem? Robię komuś innemu krzywdę? Ostatnio czytałem właśnie wywiady z matkami, których śmiertelnie chore dzieci kategorycznie nie zgodziły się na sztuczne podtrzymywanie życia.
Oczywiście Ty w takiej sytuacji nigdy nie byłeś, nawet sobie nie próbujesz wyobrazić, ale za to bardzo łatwo ferujesz wyroki...

Dnia 01.03.2014 o 09:55, Cygi napisał:

Albo inaczej - gdyby odbieranie jakiegokolwiek życia było takie łatwe, to by nikt się
tego nie bał i nie miał wyrzutów sumienia.


Nie twierdzę, że to łatwe, absolutnie.

Dnia 01.03.2014 o 09:55, Cygi napisał:

Kilkadziesiąt lat temu homoseksualizm został wykreślony z listy chorób umysłowych.
Obecnie jest to samo przepychane, w co raz większej ilości krajów, w sprawie pedofilii.


Kiedyś dominował także pogląd, że Słońce obraca się wokół Ziemii, a później został on uznany za błędny. Tak wygląda właśnie rozwój nauki.

Dnia 01.03.2014 o 09:55, Cygi napisał:


Nielegalne - tak, ponieważ to jest nienormalne.


A jaka jest wg Ciebie definicja normy? Rozumiem, że nielegalne powinno być wszystko, co wg Ciebie jest "nienormalne"? Ty wiesz lepiej co jest dla ludzi dobre, jak powinni się zachowywać, nie? Właśnie dlatego jestem lewicowcem i trzymam się jak najdalej od prawicy, która chce mówić ludziom jak dokładnie mają żyć :D

Dnia 01.03.2014 o 09:55, Cygi napisał:

A zamiast ostrego karania wystarczy kuracja odwykowa.


Jesteś leworęczny - na kurację odwykową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2014 o 10:54, pawbuk napisał:

Dlaczego? Bo Tobie się to nie podoba? Co Ci do tego, co zrobię ze swoim życiem? Robię
komuś innemu krzywdę?

Swojej rodzinie. Np. w przypadku samobójstwa albo samookaleczeń. Pomijam ciężkie nieuleczalne choroby bo to trochę inna kwestia i zależy od konkretnego przypadku a nie jakiegoś wzoru zachowawczego.
Dorosłym jest się wtedy gdy ma się na względzie także swoje otoczenie, a nie tylko siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2014 o 12:31, Darkstar181 napisał:

Swojej rodzinie. Np. w przypadku samobójstwa albo samookaleczeń. Pomijam ciężkie nieuleczalne
choroby bo to trochę inna kwestia i zależy od konkretnego przypadku a nie jakiegoś wzoru
zachowawczego.


Ale to jest moje życie, tylko moje :) No i ktoś może nie mieć rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2014 o 10:54, pawbuk napisał:

Właśnie dlatego jestem lewicowcem i trzymam się jak najdalej od
prawicy, która chce mówić ludziom jak dokładnie mają żyć :D


Uważam wręcz odwrotnie.

Ale podsumowując powiem tylko, że

TigerXP właśnie problem, że nie wiadomo o co Ci chodzi z powiedzeniem homofob, nie znam Twojej definicji, nie znasz też ludzi i tutaj jest problem. Co do obrażania pedałów to wiedz, że się reaguje. Unia Europejska i nie tylko.

pawbuk

Dnia 01.03.2014 o 10:54, pawbuk napisał:

pedofilia, zoofilia to są dewiacje seksualne, homoseksualizm jest orientacją


No i tutaj uważam też odwrotnie, homoseksualizm to też dewiacja. W pupę nie jest normalnie, bo pupa do tego nie jest.

"Dewiacja seksualna, parafilia, trudne do precyzyjnego zdefiniowania i różnie opisywane zaburzenie potrzeby seksualnej (popędu płciowego).

Cechą charakterystyczną dewiacji jest wg niektórych autorów dziwaczność potrzeby seksualnej, stałe, bądź okresowo i długotrwale występujące seksualne uzależnienie od czynników niezwykłych albo nie do przyjęcia, np. popęd do dzieci (pedofilia), do zwierząt (zoofilia), do rzeczy (fetyszyzm), do obnażania się przed obcymi (ekshibicjonizm), do doznawania cierpienia (masochizm) lub jego zadawania (sadyzm) itd."

http://portalwiedzy.onet.pl/69467,,,,dewiacja_seksualna,haslo.html

Dnia 01.03.2014 o 10:54, pawbuk napisał:

Bardziej mnie zastanawia dlaczego wielu ludzi tak interesuje kto z kim i co robi w sypialni


Homoseksualista działa na wyobraźnię dokładnie tak jak mówisz. Ciekawe, czy gdyby to było tabu to ktoś by się przejmował, że ktoś kogoś w coś. Ale dzisiaj się gloryfikuje te osoby na forum publicznym. A jest to niebezpieczne dla ciała. Pochwa dużo bardziej zabezpiecza organizm przed zarazą niż tyłeczek.

Dnia 01.03.2014 o 10:54, pawbuk napisał:

U nas nadal eutanazja w ogóle jest tematem tabu, a ja jestem za tym, żeby każdy mógł decydować o
własnym życiu i śmierci.


Jak chce to niech się zabija sam, nie ma zakazu zabijania się, prawda? System pomagający uśmiercić człowieka jest już zły.

Dnia 01.03.2014 o 10:54, pawbuk napisał:

Kiedyś dominował także pogląd, że Słońce obraca się wokół Ziemii, a później został on uznany za błędny.
Tak wygląda właśnie rozwój nauki.


Nazywanie homoseksualizmu najpierw zboczeniem, a później orientacją nie jest rozwojem nauki, ale cofaniem. Do czego służy odbyt i czy ma jakieś jeszcze funkcje prócz srania?


Ok, kończę temat. Pan Vojtas ma rację. Też nie lubię tych tematów, polityki i LGBT bo dyskusja nie prowadzi do niczego innego niż nabijanie postów. Każdy wie swoje i na pewno forum nie pomoże w zmianie decyzji na podobny temat, samemu trzeba się do tego przekonać. A jak już człowiek raz się przekona w pewnym wieku to prawdopodobieństwo zmiany nastawienia jest cholernie małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2014 o 14:53, Damiand92 napisał:

TigerXP właśnie problem, że nie wiadomo o co Ci chodzi z powiedzeniem homofob,
nie znam Twojej definicji, nie znasz też ludzi i tutaj jest problem. Co do obrażania
pedałów to wiedz, że się reaguje. Unia Europejska i nie tylko.


To nie tyle moja definicja co raczej ogolna, mozesz sobie sprawdzic chociazby na wikipedii, wszystkie podane tam definicje sa w miare podobne i odnasza sie do tego samego.
A co do obrazania, mialem na mysli to konkretne forum.

Gi-zas
>@PS wiecie że pedalstwo prowadzi do pedofili? Obrońcy chorych pewnie cieszą się na myśl że jakiś zwyrol >będzie wkładał waszym dzieciom coś do buzi, a może coś między nogi... ahhh ^^

Mit rownie popularny i glupi jak to ze zaczyna sie od palenia marihuany, a konczy ja jechaniu po kablach.

Dnia 01.03.2014 o 14:53, Damiand92 napisał:

Zakłócanie rozwoju cywilizacji powinno być karane śmiercią.


No to zabijamy na przyklad wszystkich chrzescijan, to dzieki nim mielismy sredniowiecze i ograniczony postep naukowy. Pan jest wierzacy? No to sorry, wg pana doktryny nalezy sie kula w leb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2014 o 10:31, TigerXP napisał:

Zastanawiam sie czemu nie mozna obrazac (ciach)


Może zamiast obrażać - nie lubić.
Każdy ma prawo do nie lubienia czegoś/kogoś/jakiejś nacji.

Np. ja sam nie lubię żydów i jeśli jest coś złego co zrobili, daje o tym znać np. znajomym na FB.

I tu tak samo - nie zgadzam się z homoseksualistami, że nazywają siebie normalnymi ludźmi.
A już w ogóle absurd, jak się jeszcze rzucają o większe prawa niż normalni seksualnie ludzie.

Dnia 01.03.2014 o 10:31, TigerXP napisał:

No to zabijamy na przyklad wszystkich chrzescijan, to dzieki nim mielismy sredniowiecze
i ograniczony postep naukowy. Pan jest wierzacy? No to sorry, wg pana doktryny
nalezy sie kula w leb.


Nikt nikogo nie powinien zabijać.

@pawbuk

Dnia 01.03.2014 o 10:31, TigerXP napisał:

Robię komuś innemu krzywdę?


Najbardziej o to się rozbiega - jeżeli ktoś daje znać, że może sobie odebrać życie i nie reaguje na zwrócenie uwagi o zadanie krzywdzie rodzinie/ludziom, którym na tej osobie zależy, mówiąc, że to jest tylko jego życie - pokazuje tylko i wyłącznie swój egoizm, jedną z wielu największych wad człowieka.

Dlatego odbieranie życia, także swojego, jest pojechanym pomysłem.
Udowadnia to właśnie walka sumienia w środku duszy.

Dnia 01.03.2014 o 10:31, TigerXP napisał:

Tak wygląda właśnie rozwój nauki.


Jak to ujął Damiand92 - sprawa z homoseksualistami jest cofaniem a nie rozwojem.

Dnia 01.03.2014 o 10:31, TigerXP napisał:

A jaka jest wg Ciebie definicja normy?


To, co wcześniej pisałem w tym temacie.

Związek kobiety i mężczyzny jest normalny, ponieważ są naturalnie stworzeni do płodzenia potomstwa.

Związek osób tej samej płci nie jest normalny, ponieważ nie są naturalnie do tego stworzeni.

Czy to już jest zrozumiałe?

Dnia 01.03.2014 o 10:31, TigerXP napisał:

Jesteś leworęczny - na kurację odwykową.


Jestem leworęczny, nikt mnie nie wysłał na odwyk.

Zresztą - ktoś publicznie żądał wysłania leworęcznych na leczenie?
Nie pamiętam takiego przypadku, zapewne nikt nie chciał się skompromitować.

A teraz - ktoś publicznie żądał wysłania homoseksualistów na leczenie?
Tak, ponieważ na szczęście jest wielu ludzi, którzy to uważają za odchył umysłowy.


Damiand92 dodał kolejne kilka rzeczy do tematu, nie będę go powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2014 o 10:50, Gi-zas napisał:

Podobno do utrzymania populacji wystarczy 210 tyś. ludzi. Ok. Więc robimy dwie wioski,
pedałów oraz ludzi normalnych i zdrowych psychicznie. Każda po 210 tyś. ludzi. Która
przeżyje 100 lat ta wygrywa.

Taa, wystarczy jeden większy kataklizm.....to ma sens.

Dnia 01.03.2014 o 10:50, Gi-zas napisał:

Coś co jest przeciwko naturze jest niepotrzebne. W ogóle nie powinno mieć prawa bytu.
Zakłócanie rozwoju cywilizacji powinno być karane śmiercią. Nie powinniśmy pozwalać w
żaden sposób na rozprzestrzenianie ideologi która jest chora.

Jest robna luka w tym modelu:
A) w wiosce "pedałów" mimo wszystko pojawią się dzieci
B) w wiosce "normalnych" pojawią się "pedały"

Dnia 01.03.2014 o 10:50, Gi-zas napisał:

Po za tym duża część ludzi utożsamia się z bohaterami czy to seriali, filmów czy też
gier. Dlatego jest to niebezpieczne aby pokazywać chorych psychicznie pod-ludzi w jakiejkolwiek
formie rozrywki,.

Doprawdy, po tej całej plejadzie psychopatycznych morderców, seksistowskich macho, amoralnych dupków, mięczaków ...i polityków geje to twój najmniejeszy problem.

Dnia 01.03.2014 o 10:50, Gi-zas napisał:


@PS wiecie że pedalstwo prowadzi do pedofili?

Ne, nie wiemy :|

Dnia 01.03.2014 o 10:50, Gi-zas napisał:

Dla potwierdzenia moich słów proszę sprawdzić badania Marka Regnerusa.

Właśnie te badania tudzież komantarz autora mówi, że chrzanisz głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować