Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tesla Effect znacznie większym projektem, niż początkowo zakładano

9 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Tesla Effect miało ukazać się w grudniu 2012, potem wyznaczono datę premiery na początek 2014. Gdy nadszedł grudzień 2013, Big Finish Games złożyło świąteczne życzenia wszystkim, którzy wsparli projekt... i nastała cisza.

Przeczytaj cały tekst "Tesla Effect znacznie większym projektem, niż początkowo zakładano " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj czekam na ten tytuł. Uwielbiam gry z serii o Texie Murphym. Niezależnie czy było to Martian Memorandum czy Pandora Directive, wszystkie miały świetny klimat i świetnie się w nie grało.
Żałuję tylko, że spóźniłem się z dorzuceniem swojej działki na edycję kolekcjonerską. No cóż... trudno.
Oby premiera była szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jeżeli dane mają wzbudzać zdumienie, to jestem zdumiony... reszta jest oczywista, aż nie chce nic więcej dodawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pierwszy raz min. wymagania systemowe beda za duze dla mnie przez pojemnosc dysku
>
Przecież te 12TB to jest ich materiał źródłowy, a nie wielkość końcowej wersji gry :)
Oni to obrobią i pewnie całość to będzie kilkadziesiąt GB
Chyba żaden twórca gier przy zdrowych zmysłach nie podejrzewa że rzesze graczy będą miały ponad 12TB miejsca na komputerze :)
Może za 10 lat tak będzie, ale teraz to sądzę że średnią jest ze 2 do 4 TB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować