Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bez graczy nie byłoby nowego zwiastuna PlayStation 4

7 postów w tym temacie

Piotr Bajda

"Wielkość jest najwspanialsza, gdy można się nią dzielić" - zapewnia zwiastun zmontowany z materiałów, którymi użytkownicy PlayStation 4 podzielili się ze światem. Dużo miejsca poświęcono także Infamous: Second Son, ale w tym przypadku "hojnością" wykazuje się samo Sony.

Przeczytaj cały tekst "Bez graczy nie byłoby nowego zwiastuna PlayStation 4" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy tylko mi te całe SHARE nie działa jak powinno?
Nie, nie jesteś jedyny ;) Mnie m.in. w ogóle ciężko coś fajnego nagrać, bo albo nie nagrywa ostatnich 15min i nie łapie mi dobrych momentów, albo w ogóle nic nie nagrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Czy tylko mi te całe SHARE nie działa jak powinno?
> Nie, nie jesteś jedyny ;) Mnie m.in. w ogóle ciężko coś fajnego nagrać, bo albo nie nagrywa
> ostatnich 15min i nie łapie mi dobrych momentów, albo w ogóle nic nie nagrywa.

Zostaje tylko nadzieja że Sony jakoś to naprawi, bo jak na razie moge tylko screeny robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2014 o 16:42, Zalogagit napisał:

Zostaje tylko nadzieja że Sony jakoś to naprawi, bo jak na razie moge tylko screeny robić
:(

Sony prawdopodobnie szuka już problemów i za niedługo (może następna aktualizacja?) możliwe, że będzie już z tym lepiej. http://community.us.playstation.com/t5/PlayStation-4-Support/Share-button-does-not-record-last-15-minutes-ASKING-FOR-HELP/m-p/43047737/highlight/false#M45063 Na stronie 32 są screen''y z rozmowy na Twitter''ze z Panem Yoshidą, a to dużo daje, że się tym zainteresował. Warto też zgłaszać te błędy, bo jeśli więcej ludzi to zrobi, tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować