Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja w sklepie gram.pl! Wersje cyfrowe gier z serii Dragon Age w atrakcyjnej cenie!

10 postów w tym temacie

A jakieś dodatki będą do w\w gier? Np w jakimś pakiecie? Podstawki już mam, brakuje mi tylko dodatków, które na originie są nadal za drogie...to samo z Mass Effectem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2014 o 19:50, Obi-Wan napisał:

A jakieś dodatki będą do w\w gier? Np w jakimś pakiecie? Podstawki już mam, brakuje mi
tylko dodatków, które na originie są nadal za drogie...to samo z Mass Effectem.

Do jedynki była tylko wersja Ultimate, ze wszystkimi dlc. Od tego czasu nie było żadnych zbiorczych wydań z dlc od gier EA, więc żaden taki pakiet do DA2 się nie pojawi. Warunki umowy z EA zabraniają gram.pl sprzedawania takich rzeczy, a tym bardziej gdyby chcieli jeszcze po innych cenach. Kupno bezpośrednio na Origin zwykle jest zresztą bardziej opłacalne, jak to bywało z większością tych "promocji" na gramie, właśnie ze względu na wspomniany warunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko sprzedajecie cos ciekawego na promocji to wersja cyfrowa...
Jak juz raczycie dac promocje na fizyczne to sam chlam (czyszczenie zakurzonych magazynow zwane "promocja w Biedronce" jest tego zywym przykladem)...

Od razu widac, ze serwis gram.pl popiera karygodne praktyki takie jak DRM, traktowanie gier jak uslugi czy brak wlasnosci (z tytulu braku fizycznego produktu) do zakupionej gry.

Do tego coraz czesciej pojawiaja sie artykuly sponsorowane, a manipulacje wypuszczaniem recenzji (dzieki bogom jeszcze nie sama trescia tychze) sie zdazaja (przyklad: Disciples 3 Expansion, ktore bylo wychwalane w reklamach bo je sprzedawaliscie po czym pare miesiecy pozniej dopiero pojawila sie recenzja jednoznacznie oceniajaca gre jako gniot).

Staczacie sie i jest to przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągle liczę na DA:Ultimate. Chociaż nie kupuję wersji cyfrowych, tą jedyną bym kupił. Na Originie zostałem skutecznie zniechęcony do zakupów, a to za sprawą braku możliwości zapłacenia przelewem bądź kartą płatniczą. A inne formy płatności dla mnie nie wchodzą w rachubę. Może przy okazji wydania DA:Inquisition będzie jakaś ciekawa oferta/promocja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział bardziej - bieg czasów. Teraz coraz częściej w wielu miejscach w bardzo niskich cenach można znaleźć gry w wersji cyfrowej, a nie pudełkowej. Tym bardziej, że coraz więcej gier wspieranych jest przez Steama, Origina (jak w tym przypadku) czy UPlay. Więc wydawanie większej liczby kopii "twardych" jest po prostu nieopłacalne i o wiele przyjaźniejsze i dla producenta, i chyba dla kilenta patrząc, że niekiedy ceny gier cyfrowych wychodzą za grosze. Ja tam niekiedy lubię kupić grę, na której bardzo mi kiedyś zależało, a akurat nie ma jej w sklepach u mnie i jest do kupienia cyfrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2014 o 04:18, necxelos napisał:

czyszczenie zakurzonych magazynow zwane "promocja w Biedronce" jest tego zywym przykladem)...


Ale... wiesz, że gram nie ma nic wspólnego z CD Projektem, prawda?

Dnia 01.03.2014 o 04:18, necxelos napisał:

Od razu widac, ze serwis gram.pl popiera karygodne praktyki takie jak DRM, traktowanie
gier jak uslugi czy brak wlasnosci (z tytulu braku fizycznego produktu) do zakupionej
gry.


Nie wiem, w jakim świecie żyjesz, ale obecnie większość gier przypisuje się do platform takich jak Steam czy inny Uplay, gdzie posiadanie płyty o niczym nie świadczy. Możesz mieć i 20 płyt z tą samą grą, a gdy ktoś stwierdzi, że dłużej jej nie wspierają/wyłączają serwery/kończy się licencja, i tak nie będziesz mógł grać. Nie rozumiem zatem, co ma piernik do wiatraka.

Dnia 01.03.2014 o 04:18, necxelos napisał:

Do tego coraz czesciej pojawiaja sie artykuly sponsorowane, a manipulacje wypuszczaniem
recenzji (dzieki bogom jeszcze nie sama trescia tychze) sie zdazaja


Nie jestem moderatorem, ale siedzę na tym forum wystarczająco długo, by wiedzieć, że takimi tekstami możesz bardzo szybko zyskać sobie ich "przychylność". Radziłbym zatem ostrożniej trochę z formułowaniem takich zarzutów.

/offtopic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 19:20, Paaull napisał:

braku możliwości zapłacenia przelewem bądź kartą płatniczą.


To origin nie przyjmuje "kart debetowych"?
Od jakiegos czasy sklepy cdp.pl i gram.pl maja promocje na DA1:Ultimate do 20/30 zł, wiesz szansa jest (w koncu bo kiedys tego nie przeceniali, a zagraniczne sklepy mialy w promocji.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 19:31, Ring5 napisał:

Ale... wiesz, że gram nie ma nic wspólnego z CD Projektem, prawda?


To, ze od kilku lat sa teoretycznie niezalezni nie zmienia faktu, ze CD Projekt nadal ma ich w garsci. Chyba, ze jestes tak niedoinformowany, ze nie wiesz, ze CDP stworzyl grama...

Dnia 04.03.2014 o 19:31, Ring5 napisał:

Nie wiem, w jakim świecie żyjesz, ale obecnie większość gier przypisuje się do platform
takich jak Steam czy inny Uplay, gdzie posiadanie płyty o niczym nie świadczy. Możesz
mieć i 20 płyt z tą samą grą, a gdy ktoś stwierdzi, że dłużej jej nie wspierają/wyłączają
serwery/kończy się licencja, i tak nie będziesz mógł grać. Nie rozumiem zatem, co ma
piernik do wiatraka.


I dlatego jak mi ktos wylaczy servery to odpalam Hamachii i mam to gleboko w d... A jesli nie mam plyty to juz sie robi problem. Ponadto jakbys nie wiedzial to Steam ma tzw. support offline i umiozliwia backupowanie plikow instalacyjnych gry na plytke. Czego nie mozna powiedziec o Ubishitach i Oricrapach.

Dnia 04.03.2014 o 19:31, Ring5 napisał:

Nie jestem moderatorem, ale siedzę na tym forum wystarczająco długo, by wiedzieć, że
takimi tekstami możesz bardzo szybko zyskać sobie ich "przychylność". Radziłbym zatem
ostrożniej trochę z formułowaniem takich zarzutów.

/offtopic


Czekam na moderatora, ktory przyjdzie tu i wykaze dlaczego wspomniana przeze mnie recenzja crapowego Disciples zostala umieszczona kilka miesiecy po wielkim promowaniu gry na sklepie. To jest tzw. celowe wprowadzanie w blad z tego co mi wiadomo, ale chetnie przekonam sie, ze sie myle.

Poza tym sam fakt, ze serwis recenzujacy prowadzi sklep jest tzw. konfliktem interesow (tak, liznalem troszke prawa) i jest patologia sama w sobie. Oto dlaczego Imperium Gier przescignelo Grama dawno temu. Oni zyja tylko z publicystyki i cale serce wkladaja wlasnie w nia.

Tak czy siak gratuluje panu Ringowi bycia cieleciem lykajacym medialna papke i godzacym sie na wszystko co mu korporacje wtlaczaja. Argument "taki jest rynek" to argument frajerow, ktorzy daja sie okradac na kazdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2014 o 16:14, necxelos napisał:

To, ze od kilku lat sa teoretycznie niezalezni nie zmienia faktu, ze CD Projekt nadal
ma ich w garsci. Chyba, ze jestes tak niedoinformowany, ze nie wiesz, ze CDP stworzyl
grama...


A Ty jak widzę jesteś tak niedoinformowany, że nie wiesz, że CDP sprzedał gram.pl i w chwili obecnej nie ma z serwisem nic wspólnego.

A za obrażanie innego użytkownika i przekręcanie brzydkie nazw firm degrad -2. Byłeś już wcześniej za to samo ostrzegany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować