Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony zapowiada darmowy tydzień z multiplayerem Killzone: Shadow Fall

8 postów w tym temacie

Ahh tak bardzo chciałem Killzone Shadow Fall :(( Mama kupiła mi w polsce konsole (za moją kasę) i zamiast Killzona wcisnęli jej Call of Duty Ghost i nie chcieli skubani wymienić... Smutna historia :/ Liczę, że na ps plus będzie kiedyś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widziałem w PS Store w dziale PS+ Exclusve jest do pobranie KZ za darmo. Tylko nie wiem czy to cała gra czy tylko multi. Mam na płycie wiec nie testowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie widziałem w PS Store w dziale PS+ Exclusve jest do pobranie KZ za darmo. Tylko
> nie wiem czy to cała gra czy tylko multi. Mam na płycie wiec nie testowałem.
Dzięki już pobieram chyba pełna wersja gry bo mogłem wybrać co pierwsze ma być ściągnięte :P Yay będę miał w co grać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ahh tak bardzo chciałem Killzone Shadow Fall :(( Mama kupiła mi w polsce konsole (za
> moją kasę) i zamiast Killzona wcisnęli jej Call of Duty Ghost i nie chcieli skubani wymienić...
> Smutna historia :/ Liczę, że na ps plus będzie kiedyś :P

Smutno jest mieć konsolę i nie kupować gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ahh tak bardzo chciałem Killzone Shadow Fall :(( Mama kupiła mi w polsce konsole
> (za
> > moją kasę) i zamiast Killzona wcisnęli jej Call of Duty Ghost i nie chcieli skubani
> wymienić...
> > Smutna historia :/ Liczę, że na ps plus będzie kiedyś :P
>
> Smutno jest mieć konsolę i nie kupować gier?
>
Mam Battlefielda 4 i Call of Duty Ghost :P Teraz czekam z kasą na Infamous Second Son :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2014 o 22:46, Fred778 napisał:

Ahh tak bardzo chciałem Killzone Shadow Fall :(( Mama kupiła mi w polsce konsole (za
moją kasę) i zamiast Killzona wcisnęli jej Call of Duty Ghost i nie chcieli skubani wymienić...
Smutna historia :/ Liczę, że na ps plus będzie kiedyś :P


Dużo nie straciłeś, bo nowy Killzone jest grą mocno średnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lecz multi ma dobre . grałem w multi CodG i powiem że jako mi powtarzam Mi bardziej podoba się killzone ..oczywiście nie będę porównywał z Battlefieldem ponieważ on jest NAjlepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować