Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Atlus: Demon`s Souls 2 nie powstanie na 100%

11 postów w tym temacie

No cóż, Deep Down miało szansę zostać takim "duchowym spadkobiercą" Demon''s Souls na wyłączność Sony, ale po zrobieniu z tego gry Free2Play (a co za tym idzie- Pay2Win) i udziwnianiu fabuły na siłę są mare szanse, żeby gra chociażby zbliżyła się poziomem do serii Souls.

No nic, pozostaje czekać do marca i kupić Dark Souls 2 i liczyć na to, że to nie koniec serii "z duszą(ami)".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to takie same gry....ja tam żądnej roznicy nie wiedze pomiedzy Demons a Dark Soul. No moze z tym wyjatkiem ze Demons Soul ukonczylem cale 2x :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2014 o 00:20, Runners_High napisał:

Szkoda, po cichu liczyłem na konwersję Demon Souls na PC, na fali popularności Dark Souls.

Jak wiadomo Sony jest zawsze chętne to robienia portów pc gier które wydają i są robione przez ich studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Demon''s Souls nie powinno mieć sequela. Gra jest idealna, nie chcę żeby popsuli tę serię. Dark Souls jest dobrym następcą, ale poziomu Demon''s imo nie osiągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę potwierdzić, że na 100% nie będzie Demon’s Souls 2. :(
A zaraz potem: - Decyzja należy do Sony.
No to skoro nalezy do Sony, a pan wyzej NIE pracuje w Sony to skad moze wiedziec, ze nie powstanie? A juz tekst ''przeczytalem w internecie'' jest na pograniczu farsy i dramatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować