Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Steam: Dzielenie się grami ze znajomymi dostępne dla wszystkich

32 postów w tym temacie

Fenomenalnie daje swoje konto aby kotś mógł grać w total war a jak ja zachce wejść i zagrać w dote to on nie może dalej grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej myślę, że to niewielka cena za szybkie, darmowe i całkiem wygodne rzucanie między sobą całymi bibliotekami gier - szczególnie, że wielu z nas gry na Steamie liczy nie w dziesiątkach, a setkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Fenomenalnie daje swoje konto aby kotś mógł grać w total war a jak ja zachce wejść i
> zagrać w dote to on nie może dalej grać.

To jest właśnie jedyna? wada tego systemu która przynajmniej dla mnie, niweluje ten system. Bo nawet gdyby ktoś mi/ja komuś przekazał grę, a sam grał w co innego, to druga osoba mimo to nie może grać (w inną grę). Szkoda, wielka szkoda. Jak ktoś duzo gra ;) to taka osoba nie ma po co przekazywać dostępu znajomemu bo i tak druga osoba nie pogra sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valve tym systemem zwiększy jedynie swoje zarobki. Jeśli ktoś ma dużą bibliotekę to znaczy że dużo gra jeśli dużo gra to raczej nieczęsto będzie w stanie dzielić się nią z pięcioma innymi osobami a co za tym idzie może im po prostu powiedzieć "Patrz jaka ta gra jest fajna ściągnij sobie, zagraj i kup". Wersja demo od pupy strony. Jedyna sensowna sposobność korzystania z czyjegoś konta trafi się tylko w przypadku gdy ten ktoś pojedzie na wakacje...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2014 o 09:26, N_o_s napisał:

Fenomenalnie daje swoje konto aby kotś mógł grać w total war a jak ja zachce wejść i
zagrać w dote to on nie może dalej grać.

Jak to tak, zapłacić za jedną zabawkę, a wziąć ze sklepu dwie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak to tak, zapłacić za jedną zabawkę, a wziąć ze sklepu dwie? :(

Nie pisze on przecież o graniu równocześnie w dwie takie same gry. Znajomy nie może zagrać w Alan Wake którego może już nigdy nie zainstaluje a którego udostępniłem bo ja gram w Castlevanie. Bzdura totalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2014 o 11:05, Ravenear napisał:

Ciekawe czy można ominąć to ograniczenie np grając jako offline.

Z tego co mi wiadomo, tylko jeśli właściciel jest offline. Pożyczający musi być cały czas online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak to tak, zapłacić za jedną zabawkę, a wziąć ze sklepu dwie? :(
Ja chce abym ja mógł grać w dote a przyjaciel w shoguna 2 nie zabieram zabawki tylko wybieram inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie fajnie ze w koncu to wprowadzili, szkoda tylko, ze dwie osoby nie moga grac na jednej bibliotece w tym samym czasie (np ja w Civ5, a moja zona Sonica).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jedyna sensowna sposobność
> korzystania z czyjegoś konta trafi się tylko w przypadku gdy ten ktoś pojedzie na wakacje...:P
>

Nie.
Łączysz się z kims z innej strefy czasowej i kiedy ty spisz on gra i na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2014 o 09:28, ww3pl napisał:

Dalej myślę, że to niewielka cena za szybkie, darmowe i całkiem wygodne rzucanie między
sobą całymi bibliotekami gier - szczególnie, że wielu z nas gry na Steamie liczy nie
w dziesiątkach, a setkach.


Chyba sobie żartujesz. Jakaś "imitacja" wygody w postaci "pożyczania gier" to kropla w morzu plusów tej zasranej platformy jaką jest Srim-Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe czy można ominąć to ograniczenie np grając jako offline.
Tak, już wcześniej udostępniałem kolegom konto i jak ja grałem, to w przypadku Crysis 2 kolega odłączał internet (albo wchodził w tryb offline) i grał sobie bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować