Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mroczny mesjasz i woja totalna - czyli zamówienia przedpremierowe w sklepie gram.pl

43 postów w tym temacie

rozumiem - sondowanie rynku - ale bez przesady, jakies informacje wypadaloby jednak podac.
co innego gdyby chodzilo o limitowane edycje kolekcjonarskie a nie "zwykle" wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem se titan questa i rise of legens i titan questa napierw przełozyli date wydania rise of legends a pozniej titan questa takie cos to jest złe podejscie od klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówienia przedpremierowe zaczynają przypominać kupowanie kota w worku.
Brak terminu wydania, brak ceny, brak zdjęcia - rzeczywiście jest co zamawiać.

Termin wydania powinien jednak być podany w formacie: po premierze +2 tygodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z chęcią zamówił obie pozycje. Niestety z powodu braku danych co do wymagań sprzętowych wstrzymam się z zamówieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens w tym, aby uruchamiać zamówienia przedpremierowe, jeżeli nie ma podanej jeszcze ceny ani wymagań sprzętowych (oczywiście Ci, którzy pieniądze mają oraz są w posiadaniu silnych komputerów od razu zamówią ;) ).

Tak czy siak, ja poczekam z tym zamawianiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże ludzie jakbyście czytali nowe wiadomości sumiennie to byście się dowiedzieli duzo rzeczy o M&M Dark Messiahu .
1. gra nie będzie koszotwać więcej niż 100zł
2. Jej wymagania sprzętowe są napisane na stronie producenta http://www.ubi.com/UK/Games/Info.aspx?pId=4503
3.Równierz zostało napiasane , że gra ukarze się pomiędzy wrześniem , a październikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ma jeszcze okreslonej ceny Dark Messiah? Przeciez pisaliscie ze bedzie kosztowala 99.90zl...Kurde...Ja tu kasy nie mam, a juz mozna zamowic ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 14:13, Evil Khan napisał:

Też nie wiem czemu mają słuzyć takie zamówienia ? Badaniu rynku ? Ilości zapotrzebowania ?
Nie wiem...
Mrocznego mesjasza i tak kupię - miał być za 99 zł.


Ja myśle, że to jest takie dla fanów. Klik i są pewni ze dsotaną. Chodźby się waliło ipaliło to dostaną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jednocześnie informujemy, że ceny i daty wydania gier nie zostały jeszcze ustalone(...)" Chwila moment panowie (i panie) z CD Projekt! Jak to cena gry Medival II: Total War nie została ustalona? Została i była nawet publicznie podana na stronie gram.pl. Zaobaczcie prosze tego newsa: http://www.gram.pl/news.asp?id=2025 Jak byk jest napisane "Gra Medieval II zostanie wydana w polskiej kinowej wersji językowej w cenie 99,90 PLN. (...)"

Mówiąc krótko wg. CD Projekt cena nie jest ustalona, ale jest. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za drugiego posta pod rzad, ale kliknalem na "Gry powiazane" przy newsie infrrmujacym o tym, ze ceny gry Medival II: Total War i Dark Messiah of Might and Magic nie sa ustalone. Otoz odpowiednio pod tymi linkami http://www.gram.pl/gra.asp?id=518 (DMoMM) i http://www.gram.pl/gra.asp?id=564 (M2:TW) przy opisie gier jasno i wyraźnie jest napisane, że sugerowana cena wydawcy w przypadku obu gier to 99.90zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe smiechowe jest to cale zamieszanie =]

-primo zamowienie zawsze mozna anulowac
-seccundo oferta jest kierowana do ludzi ktorzy i tak kupia te gry
-terttio zamawiajac w ten sposob masz 100% pewnosc ze progam dostaniesz jako jeden z pierwszch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...nie wiem czy mam rację...ale wydaje mi się że się coś złego dzieje z CD projekt..może przeinwestowali...wydawanych jest coraz mniej dobrych tytułów...z przeciętnych (Heroes5) robi się hit dziesięciolecia...daje sie preorder na gry które wyjda "kiedyś tam"...jedne z niewielu ciekawszych pozycji mają obsuwy...wystarczy popatrzeć na plan wydawniczy, wygląda to tak jakby tracili rynek....jeszcze trochę to tylko same tytuły na konsole tam zostaną:P Kolejną kwestią jest dział z gadgetami...promocja się chyba skończyła bo teraz to kasę i to niezłą trzeba bulić za koszulkę czu cuś...nie ma kubków, a były fajne:/...pomysł wpln-ami, widać bokiem wyszedł cd-projektowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować