Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Naughty Dog zaprasza za kulisy Left Behind, fabularnego dodatku do The Last of Us

5 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Nie grałem jeszcze w Left Behind, zatem nie ryzykowałem seansu materiału i nie jestem Wam w stanie powiedzieć, czy narażacie się na jakieś spoilery. Zalecam jednak ostrożność - jeśli macie dopiero w planach sprawdzenie wcześniejszych przygód Ellie, być może lepiej będzie sobie tę wiadomość odpuścić. Chyba, że lubicie ryzyko. Wtedy droga wolna.

Przeczytaj cały tekst "Naughty Dog zaprasza za kulisy Left Behind, fabularnego dodatku do The Last of Us" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W słowach twórców nie ma spoilerów na temat fabuły, mówią tylko o tworzeniu dodatku. Jednak w filmiku są wycięte niektóre momenty z dodatku i pełnej wersji gry (jak ktoś nie grał, jednak jak ktoś tego nie zrobił to bardzo warto zagrać). Mogą one popsuć trochę zabawę, a moim zdaniem wybrali właśnie kilka fajniejszych momentów. Jeszcze jak ktoś planuje czytać komiks "American Dreams" to pokazują tam również kilka screen''ów z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja mam tutaj dylemata właśnie... Otóż kupuję niedługo PS3 i nie wiem czy czekać na GotY, czy kupować od razu podstawkę.. Podobno GotY o ile w ogóle wyjdzie, w tym roku się nie pojawi, ale jak nie wytrzymam to kupię samą podstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup samą podstawkę- Możesz ją już teraz dorwać za stosunkowo małe pieniądze a "Left behind" nie jest jakieś bardzo drogie więc w zasadzie cały zestaw nie wyjdzie Ci jakoś bardzo drogo. Co do dlc do multi to się nie wypowiadam bo mnie multi w grach nie interesuje. Tak czy inaczej... Szkoda czekać. Gra jest naprawdę niezwykła i to jedna z tych, która została zasłużenie doceniona. IMO Jedna z najlepszych w ogóle. (a nie jestem jakimś tam nastolatkiem, którego wiedza dot. gier ogranicza się do ostatnich 10latach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2014 o 20:30, Antosz napisał:

Kup samą podstawkę- Możesz ją już teraz dorwać za stosunkowo małe pieniądze a "Left behind" nie jest jakieś bardzo drogie więc w zasadzie cały zestaw nie wyjdzie Ci jakoś bardzo drogo.


W ostatnim DLC ma zostać dodany wyższy poziom trudności w singlu i dlatego moim zdaniem zdecydowanie warto nabyć pakiet, który będzie zawierał też ten dodatek. Mnie gameplay w tej grze bardzo przypadł do gustu, ale był nieco za łatwy.

Jeśli chodzi o wersję GOTY - moim zdaniem jest ona bardzo prawdopodobna pod koniec roku. Chyba że zrobią tak jak z Tomb Raiderem, czyli "definite edition" tylko na sprzęt nowej generacji, bo dla Sony priorytetem jest teraz sprzedaż PS4, a TLoU jak każdy exclusive first party ma za zadanie wspierać sprzedaż konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować