Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Path of Exile: Nadchodzący dodatek Sacrifice of the Vaal na nowym trailerze

21 postów w tym temacie

Trzeba przyznać, że przypomina się Diablo 2. Aż się łezka w oku kręci...
I jeszcze jedna uwaga, czy slaszery, to nie gry a'la Devil May Cry i God of War?
To jest raczej aRPG lub według starej nomenklatury Hack and Slash.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2014 o 13:28, maggit napisał:

Trzeba przyznać, że przypomina się Diablo 2. Aż się łezka w oku kręci...
I jeszcze jedna uwaga, czy slaszery, to nie gry a''la Devil May Cry i God of War?
To jest raczej aRPG lub według starej nomenklatury Hack and Slash.


Coś w tym jest (chodzi mi o D2). Czy tylko ja uważam, że właśnie tak powinny wyglądać trailery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem jedyną osobą na świecie, która uważa, że PoE nie jest godne bycia nazywaną następcą/spadkobiercą D2 albo tym czym miałobyć D3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chyba jestem jedyną osobą na świecie, która uważa, że PoE nie jest godne bycia nazywaną
> następcą/spadkobiercą D2 albo tym czym miałobyć D3.
Jeśli chodzi o wygląd i klimat, powiedziałbym, że tak. Jeżeli chodzi o gameplay, to zdecydowanie jest to Torchlight 1/2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2014 o 15:02, One_of_the_Many napisał:

Tylko trochę grałem w PoE i niewiele mi ten trailer mówi. Nie jestem w stanie rozpoznać
żadnych nowych postaci, lokacji czy umiejętności. Co dokładnie się zmienia?

http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/807869
Prosze bardzo, tak na przyszłość to google albo odwiedzenie strony gry nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2014 o 15:16, Martius0 napisał:

> Tylko trochę grałem w PoE i niewiele mi ten trailer mówi. Nie jestem w stanie rozpoznać

> żadnych nowych postaci, lokacji czy umiejętności. Co dokładnie się zmienia?
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/807869
Prosze bardzo, tak na przyszłość to google albo odwiedzenie strony gry nie boli.

>
Pewnie, że mogę sobie sam sprawdzić.

Ale po to odwiedzam gram.pl żeby sobie przeczytać o nowościach a nie żeby sprawdzać wszystko samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem, zagrałem z godz i odinstalowałem.Gameplay i klimat jakoś do mnie nie przemawiają, a po ostatniej aktualizacji do D3, to ten potworek może się schować! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepsze od D3, nie jest przesiąknięte taką hmm "słodką" grafiką, i jak dla mnie to ta gra powinna być kontynuacją Diablo 2. Jeszcze teraz wychodzi dodatek, w tą grę przegrałem więcej godzin niż w D3 (mam nadzieję że dodatek do D3 to zmieni według recenzentów którzy mieli bete jest tak dobra jak LoD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Darmowy, sieciowy hack&slash z elementami RPG" - wydaje mi się, że hack''n''slash z definicji ma elementy RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2014 o 15:25, One_of_the_Many napisał:

Ale po to odwiedzam gram.pl żeby sobie przeczytać o nowościach a nie żeby sprawdzać wszystko
samemu.

Jakoś trzeba sobie radzić skoro tutaj jakoś nie chcą podawac takich informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zainstalowałem, zagrałem z godz i odinstalowałem.Gameplay i klimat jakoś do mnie nie
> przemawiają, a po ostatniej aktualizacji do D3, to ten potworek może się schować! ;)

Ja grałem w obie całkiem sporo, dla mnie PoE to pod względem mechaniki walki D2 z nieco odmiennym systemem budowania postaci i odświeżoną grafiką, ale klimat jest imo dużo lepszy niż w D3. W tym ostatnim najbardziej uderza mnie ta sztuczna epickość, wszyscy mówią tak jakby wyciągnęli z tyłka karteczki z przemowami i swoje kwestie wygłaszają z zapałem księdza na ambonie walczącego z gender. We wcześniejszych częściach też to było do pewnego stopnia, ale w D3 zabija to dla mnie cały klimat, po prostu ta sztuczność jest nieznośna. Dobrze, że chociaż pozwolili to przewijać. To tyle jeśli chodzi o klimat, bo obie gry mają całkiem ciekawą mechanikę, chociaż w PoE end game jest dużo ciekawszy. Swoją drogą twierdzenie, że gra może się schować po tym jak grało się w nią godzinę jest raczej zabawne, biorąc pod uwagę jak wygląda pierwsza godzina w Diablo 3. Mogłeś chociaż dodać, że dla Ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak z Diablo 3 nie ma szans, jeszcze teraz po aktualizacji 2.0.1 to ta gra sie moze "schowac" a to nie wszytsko bo jeszcze Kosiarz Dusz za niedlugo, V akt to bedzie klimat i powrot do Diablo 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> i tak z Diablo 3 nie ma szans, jeszcze teraz po aktualizacji 2.0.1 to ta gra sie moze
> "schowac" a to nie wszytsko bo jeszcze Kosiarz Dusz za niedlugo, V akt to bedzie klimat
> i powrot do Diablo 2

Po obejrzeniu gameplay z bety wcale nie jestem pewny tego klimatu. Poprawili lot dopiero po niemal dwóch latach, a i tak jedyne co można robić w endgame to grindowac ciągle jeden albo dwa akty bez przerwy dla dla dropu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 08:19, davis87 napisał:

i tak z Diablo 3 nie ma szans

Zobaczymy. :P Bezpośrednio po premierze RoS na pewno więcej ludzi będzie grało w Diablo, ale ciekawe, jak będzie sprawa wyglądać miesiąc później. Jestem przekonany, że za mniej więcej cztery i pół miesiąca (czyli wtedy, gdy wyjdzie kolejny mini-dodatek do PoE) Diablo będzie już miało mniej graczy niż PoE. Prawdopodobnie stanie się to zresztą sporo szybciej. Szkoda tylko, że raczej nie będzie się dało tego sprawdzić - wczoraj po długiej przerwie włączyłem D3, żeby zobaczyć, co i jak się zmieniło i widzę, że już nie ma tego licznika pokazującego, ile osób jest w danej chwili w grze. Ciekawe dlaczego go usunęli. ;)

Dnia 03.03.2014 o 08:19, davis87 napisał:

a to nie wszytsko bo jeszcze Kosiarz Dusz za niedlugo, V akt to bedzie klimat i powrot do Diablo 2

Szkoda tylko, że ciągle nie będzie ciekawego endgame''u, przez co liczba graczy będzie bardzo szybko spadać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liczy sie tez gampely a a jesli chodzi o h&s nie ma lepszego niz w diablo 3, tam granie jest miodne, az sie chce farmic a co dopiero teraz z lootem 2,0, to juz w ogole... co do liczby graczy to raczej w diablo jest wiecej, ludzie caly czas graja w ta gre, nawet jak nie bylo aktualizacji zawsze mozna bylo spokojnie pograc w grupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy kto ma jakie wymagania.
Mnie na widok Diablo 3 chcę się najwyżej płakać, a nie farmić.
No ale niektórym wystarczy parę kolorowych błysków i wszechobecna prostota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować