Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Amazing Spider-Man 2 zadebiutuje na początku maja

11 postów w tym temacie

> Niech ktoś wkońcu zrobi dobrą grę o Spider-manie błagam !:/
Dokladnie tak. Gdyby sie postarali raz a dobrze to by ludzie to kupoiwali. Bo fabułe,świat, głównego bohatera i cała historie maja podana na tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ja dalej nie mg trochę przeboleć , że mu w filmie zmienili kostium :P Teraz wygląda
> tak ... Błee :D

Kostium to najmniejszy problem nowych filmów... ich fabuła jest dopiero Błee. :P Może chociaż ta gra (po której nie spodziewam się więcej niż po kolejnej części Mario...) okaże się na tyle dobra by stworzyć coś na miarę Arkhamów dla Parkera... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2014 o 23:29, gorzalka napisał:

Kostium to najmniejszy problem nowych filmów... ich fabuła jest dopiero Błee. :P


Akurat film TASM jest znacznie lepszy od poprzedniej trylogii: lepszy aktor w głównej roli, lepszy, bliższy komiksowi Spider, fajna Gwen, ciekawy wątek rodziców Parkera, fajnie zagrany Connors ( choć Lizard mógłby wyglądać lepiej ), itp. mam nadzieję, że każda kolejna część będzie jeszcze lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się pierwsza część gry podobała . Co prawda batmany lepsze , ale ten Spidey miał swoje momenty , tylko kostiumów mało :P gdyby tak dali do szafki ze 20 a nie 6 ... :D

Wolałem starą trylogię , mało CGI , więcej kostiumów i ogólnie wydaje mi się lepszy klimat . W nowych Spiderach było JUŻ za dużo CGI , a dwójka wydaje mi się prawie wyłącznie na tym robiona przy każdej scenie gdzie wbija Spidey - nawet On mi się wydaje na większości w CGI , inna sprawa , że z początku aktor mi bardzo nie pasował :P no , ale gusta są różne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2014 o 13:12, DiabloStars napisał:


Wolałem starą trylogię , mało CGI , więcej kostiumów i ogólnie wydaje mi się lepszy klimat
. W nowych Spiderach było JUŻ za dużo CGI , a dwójka wydaje mi się prawie wyłącznie na
tym robiona przy każdej scenie gdzie wbija Spidey - nawet On mi się wydaje na większości
w CGI , inna sprawa , że z początku aktor mi bardzo nie pasował :P no , ale gusta są
różne xD


Eee ... mało CGI w starej trylogii? - toć sam Spider był chyba tylko w CGI
w pierwszej części TASM jest bardzo dużo scen z wykorzystaniem lin, podnośników, itp. pooglądaj sobie Making Of, itp. poza tym, wszelkie akrobacje pomiędzy wieżowcami muszą być robione w CGI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować