Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dołącz do rewolucji AMD!

70 postów w tym temacie

Cierpliwości :) Ogłoszenie wyników przedłuża się pewnie z jakiegoś konkretnego powodu :)

Chyba dzień w tą czy w tamtą nikogo nie zbawi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, jak się pojawią to pojawi się też wpis na forum dodany przez Lucas_the_Great czyli człowieka odpowiedzialnego za konkursy i wiadomość na waszym mailu jeśli wygraliście, a szybkość sprawdzania konkursu zależy od liczby zgłoszeń i ich poziomu (jeśli jest dużo dobrych, lub same słabe to zapewne trudno wybrać) więc trochę cierpliwości bo skoro trzeba wybrać 3 świetne i następne 12 to trochę pracy z tym musi być.

Podsumowując mam nadzieję że nie pojawią się już następne posty z tym samym i nie potrzbnym pytaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2014 o 20:59, Chomiszczak napisał:

Podsumowując mam nadzieję że nie pojawią się już następne posty z tym samym i nie potrzbnym
pytaniem :)


Kiedy wyniki? xD

Swoją drogą w Regulaminie chyba było o tym, że zwycięzcy dostaną przed wynikami mejla?
Albo coś mi się poplątało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowny gram.pl
Od ponad tygodnia administratorzy stron w Kolektywie próbują dowiedzieć się dlaczego Ich strony nie działają. Nikt jednak na nasze pytania nie odpowiada. Niezależnie od tego czy próbujemy się skontaktować z osobą odpowiedzialną za Kolektyw, bezpośrednio z Wami na facebooku, pisząc maile czy dzwoniąc.
My, Zanzibar, straciliśmy premierę kolejnej odsłony i nawet nie to jest problemem, problemem jest brak reakcji ze strony gram.pl
Ten post powstał tylko by zwrócić Waszą uwagę na nas - Kolektyw.
Z wyrazami szacunku
kul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeny ludzie spokojnie, jakbyście nie wiedzieli że przy takich większych konkursach opóźnienia są normą. Wiadomo można psioczyć itp, ale po co się niepotrzebnie stresować. Wyniki będą i ktoś na pewno wygra, ot cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2014 o 18:10, kindziukxxx napisał:

Jeny ludzie spokojnie, jakbyście nie wiedzieli że przy takich większych konkursach opóźnienia
są normą. Wiadomo można psioczyć itp, ale po co się niepotrzebnie stresować. Wyniki będą
i ktoś na pewno wygra, ot cała filozofia.


To smutne kiedy opóźnienia stają się normą... Ale mniejsza o to. Jeżeli owe nastąpi, nieodpowiedzialnym jest zostawić uczestników samym sobie beż żadnych informacji. Ci którzy nadzorują konkurs powinni zmienić datę ogłoszenia wyników bądź określić przewidywany czas opóźnienia. I to by było normalne w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2014 o 11:56, Barnette napisał:

Temat odpięty a dalej nic nie wiadomo...

No właśnie to jest dość dziwne, przydałoby się żeby Lucas coś tu wreszcie napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karty w tajemniczy sposób zniknęły z magazynu - ot i cała historia. Organizator zawsze jest ubezpieczony, bo nagłe sytuacje są przewidziane w regulaminie. Znaczy org nie ponosi żadnej odpowiedzialności i może wszystko odwołać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się że gdyby mieli to odwołać to odwołaliby już dawno, bo nie mieli by poco tego przeciągać w nieskończoność więc poprostu trzeba poczekać i najwyżej napisać na jkaiś adres kontaktowy gram.pl co jest z tym konkursem, ale to później bo nie mam czasu aktualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2014 o 15:08, Chomiszczak napisał:

Wydaję mi się że gdyby mieli to odwołać to odwołaliby już dawno, bo nie mieli by poco
tego przeciągać w nieskończoność


Szukają jeszcze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2014 o 09:11, Barnette napisał:

Są na ten moment 3 "dowody" :D

http://www.gram.pl/konkurs.asp?id=278 + opis nagród i regulamin

Róbta screeny póki nie usunięte xD

tak właściwie to po co?
i tak zapewne w regulaminie jest zapisek o zmianie itp, więc nawet jak odwołają to i tak nikt nie będzie się sądzić :)
ja radzę czekać, znając życie ktoś z was ucieszy się na Wielkanoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie jest notka, ze organizator ma prawo do wstrzymania lub calkowitego anulowanie konkursu w trakcie jego trwania. Ciekawe czy tyczy sie to rowniez juz zakonczonego konkursu. Mam nadzieje, ze w koncu wszyscy sie dowiedza o wynikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować