Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dołącz do rewolucji AMD!

70 postów w tym temacie

Mimo wszystko wygląda to na anulowanie - czy keiedyś też zdarzyło się, że wyniki jakiegoś konkursu opóźniły się tu o ponad 2 tygodnie?

Poza tym ktokolwiek cokolwiek by tu napisał, a nie bezczynnie milczał, bo postawa śmieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co więcej, dziś mija podany w regulaminie termin składania reklamacji związanych z konkursem.
Skoro nie ma wyników, to nie można złożyć reklamacji, no chyba, że na brak wyników.
Więc jak ktoś chce to radzę się pośpieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2014 o 14:34, Barnette napisał:

Mimo wszystko wygląda to na anulowanie - czy keiedyś też zdarzyło się, że wyniki jakiegoś
konkursu opóźniły się tu o ponad 2 tygodnie?

tak zdarzały się opóźnienia czasami nawet około miesiąca tak więc i tak pozostaje czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może umilmy sobie oczekiwanie na wyniki i przypomnijmy pytania i odpowiedzi (mam nadzieję, że dobre). Być może część osób odpowiadając źle na pytania zamknięte niepotrzebnie targa sobie nerwy w oczekiwaniu na wyniki (mam nadzieję, że ja w tej – małej zapewne – grupce nie jestem…, zresztą, życzę wszystkim uczestnikom dobrych odp.)
Poniżej podaję pytania i odpowiedzi a w nawiasach odpowiednie cytaty z artykułów „Tydzień z AMD” – jeśli ktoś wysłał inną odpowiedź będę wdzięczny za wyjaśnienia.

1. Która z kart graficznych z serii AMD Radeon R7 wykorzystuje technologię AMD TrueAudio?
- AMD Radeon R7 260
(…R7 260X i R7 260 wykorzystują także technologię AMD TrueAudio…)

2. AMD FX to procesory:
- ośmiordzeniowe
(AMD FX to pierwsza rodzina procesorów ośmiordzeniowych…)

3. Która karta graficzna z serii R9 jest najmocniejsza?
-290X
(Najmocniejszy jest R9 290X z GPU z zegarem do 1 GHz…,)

4. Pierwszą grą wykorzystującą AMD Mantle jest:
- Battlefield 4
(…Battlefield 4 - pierwsza gra wykorzystująca technologię AMD Mantle)

5. Jedną z zalet Kaveri jest HSA. Co to takiego?
- heterogeniczna architektura
(…dzięki heterogenicznej architekturze HSA.., HSA (ang. Heterogeneous System Architecture)

6. APU to:
- układ przyspieszonego przetwarzania
(…pojawienie się jednostki APU (Accelerated Processing Unit), czyli Układu Przyspieszonego Przetwarzania)

7. Technologia Eyefinity służy do:
- łączenia monitorów i wyświetlanego na nich obrazu
(Łączenie monitorów…, możliwe jest dzięki technologii AMD Eyefinity.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2014 o 01:56, bartheze napisał:

mogłeś jeszcze dodać odp na otwarte :D

a poważnie, to cisza ludzi z GRAM jest bardziej wkurzająca niż arogancja ludzi z BDIP
w sprawie LA Noire :P



otwarte jest - Copyright*ˆ ˆ , nic nie ma za darmo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2014 o 19:10, lajkbass96 napisał:

Przydałoby się jakieś info od Lucasa w sprawie wyników.
Miejmy nadzieje, że niedługo je ujrzymy. ;)

Pozdrawiam.


Captain Obvious! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jest już po świętach, redakcja odżyła Dodatkowo minął już chyba ponad miesiąc od zakończeniu konkursu, a żadnej oficjalnej informacji nie ma.
Nie wiecie może jak można skontaktować się z Lucasem, lub kimś innym kto mógłby nam coś powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2014 o 14:00, Chomiszczak napisał:

No to jest już po świętach, redakcja odżyła Dodatkowo minął już chyba ponad miesiąc od
zakończeniu konkursu, a żadnej oficjalnej informacji nie ma.
Nie wiecie może jak można skontaktować się z Lucasem, lub kimś innym kto mógłby nam coś
powiedzieć?


Lucas się niniejszym kontaktuje, informuje że po miesiącach choroby i rekonwalescencji zamierza żyć, przeprasza za niedyspozycję, informuje o nagrodach w konkursie AMD (na stronie konkursu), szykuje się do wysyłki maili do zwycięzców i zdobywców nagród pocieszenia (za godzinę warto zajrzeć do skrzynki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2014 o 15:16, Lucas_the_Great napisał:

Lucas się niniejszym kontaktuje, informuje że po miesiącach choroby i rekonwalescencji
zamierza żyć, przeprasza za niedyspozycję, informuje o nagrodach w konkursie AMD (na
stronie konkursu), szykuje się do wysyłki maili do zwycięzców i zdobywców nagród pocieszenia
(za godzinę warto zajrzeć do skrzynki).


Zdrowia Lucas. Nie przepraszaj, bo nie Twoja wina.
Szkoda tylko, że nikt inny z redakcji nie mógł choć słowa napisać, że "Lucas jest chory, wyniki się opóźnią."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2014 o 15:28, Phobos_s napisał:

Zdrowia Lucas. Nie przepraszaj, bo nie Twoja wina.
Szkoda tylko, że nikt inny z redakcji nie mógł choć słowa napisać, że "Lucas jest chory,
wyniki się opóźnią."


W sumie sam mogłem. Można rzec, że stchórzyłem. Dlatego przepraszam.
Do tego w sumie najbardziej mnie zniszczyło nie chorowanie, a wyniszczenie antybiotykami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2014 o 15:36, Lucas_the_Great napisał:

W sumie sam mogłem. Można rzec, że stchórzyłem. Dlatego przepraszam.
Do tego w sumie najbardziej mnie zniszczyło nie chorowanie, a wyniszczenie antybiotykami
:/


Tak w sumie spytam:

2 miejsce:

- karta AMD Radeon R7 260X
- książka Battlefield 4: Odliczanie do wojny
- gra Battlefield 4 w wersji cyfrowej

Za to już na samej liście zwycięzców widnieje:
karta AMD Radeon R7 250, książka Battlefield 4, gra Battlefield 4 w wersji cyfrowej

Literówka czy nagroda się odrobinę pogorszyła? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można prosić o potwierdzenie odp. do pytań zamkniętych, które wpisałem kilka komentarzy wcześniej?

Jak rozumiem odpowiedzi otwarte z tego konkursu nie będą udostępnione do "podziwiania"?, szkoda,
skoro np. opisy zdjęć w konkursie "Assassin''s Creed IV: Black Flag" były upublicznione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2014 o 15:36, Lucas_the_Great napisał:

W sumie sam mogłem. Można rzec, że stchórzyłem. Dlatego przepraszam.
Do tego w sumie najbardziej mnie zniszczyło nie chorowanie, a wyniszczenie antybiotykami :/


Zawsze wychodzę z założenia, że jeśli ktoś jest chory, to nawet jeśli teoretycznie może sam napisać, to do cholery jest chory i niech się w spokoju kuruje :)
Mogłeś, nie mogłeś. Nieważne :)
Reszty redakcji to jednak w moim odczuciu nie usprawiedliwia. W końcu wiedzieli co się z Tobą dzieje, a takie umywanie rąk "Lucas zajmuje się konkursami" było trochę niepoważne :)

Anyway, gratulacje dla wszystkich zwycięzców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować