Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dołącz do rewolucji AMD!

70 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2014 o 18:50, ziptofaf napisał:


Literówka czy nagroda się odrobinę pogorszyła? ;)

Literówka oczywiście. Jak skończę najpilniejsze rzeczy (jest nowy konkurs do odpalenia na przykład) to spróbuję poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony przeproszę lekko za zamieszanie - a dokładniej za potwierdzenie z drugiego maila ;) Niestety Thunderbird domyślnie podstawia główną skrzynkę, na co nie zawsze zwrócę uwagę.

Dopiero dzisiaj po otrzymaniu drugiego maila zorientowałem się, że przyszedł nie na tą skrzynkę co powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2014 o 20:20, Wilkv napisał:

Ja ze swojej strony przeproszę lekko za zamieszanie - a dokładniej za potwierdzenie z
drugiego maila ;) Niestety Thunderbird domyślnie podstawia główną skrzynkę, na co nie
zawsze zwrócę uwagę.

Grunt, że poczta dociera.

Dobra, mili państwo, ogłaszam na dziś fajrant, jutro zajrzycie na stronę z konkursami, bo do tego z opaskami SmartBand od Sony dołączy kolejny.
Mogę zdradzić tyle, że będzie się tym razem trzeba wykazać zdolnościami manualnymi, a jedna z nagród będzie przedmiotem z limitowanej edycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Lucas, wygrałem w tym konkursie klucz do BF4, lecz nadal go nie dostałem (potwierdziłem wiadomość na mailu) Co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sadząc po zawartości skrzynki. jedna osoba wciąż nie zgłosiła chęci odbioru nagrody. Jeśli więc ktoś dziś (trzecia partia wysyłki) nie dostał klucza, to proszę o ponowne odpisanie na mail informujący o wygranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze można skorzystać z pkt.4. Regulaminu:
Warunkiem wysłania nagrody jest podanie przez Uczestnika danych niezbędnych do jej dostarczenia: imienia, nazwiska i pełnego adresu na jaki ma zostać wysłana nagroda w nieprzekraczalnym terminie 14 dni od ogłoszenia wyników Konkursu.

wyniki były 24 kwietnia więc dzisiaj/jutro mija 14 dzień, a na liście "rezerwowej" na pewno są chętni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować