Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Batman: Arkham Knight

99 postów w tym temacie

Sam jakoś wymyśliłem nazwę Arkham Burns, po tym materiale promocyjnym. Mam tylko nadzieję, że motywy z AC w końcu zostaną zamknięte i doczekamy się znacznie rozwiniętego motywu z Scarecrow''em. Oby miasto nie było tak nudne jak w AO, to było przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://abload.de/img/235793_ps4_aa0rb0.png

In the explosive finale to the Arkham series, Batman faces the ultimate threat against the city he is sworn to protect. The Scarecrow returns to unite an impressive roster of super villains, including Penguin, Two-Face and Harley Quinn, to destroy The Dark Knight forever.

Batman: Arkham Knight introduces Rocksteady's uniquely designed version of the Batmobile, which is drivable for the first time in the franchise. The addition of this legendary vehicle, combined with the acclaimed gameplay of the Batman Arkham series, offers gamers the ultimate and complete Batman experience as they tear through the streets and soar across the skyline of the entirety of Gotham City.

Be The Batman.


Na razie zapowiedzialana wersja na PC/Xone/PS4. Nie wiadomo czy bedzie dostepna na older gen. Mozliwosc przejechania sie Batmobilem!! Awesome!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, ale jak to ostatnia część serii? :( To nie jest fair! Ech, pozostaje mieć jedynie nadzieję, że będzie tak ekstra jak się na to zapowiada. Batmobil, całe Gotham do zwiedzania oraz Scarecrow... Szkoda tylko, że

Spoiler

raczej nie będzie Jokera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info ;)

Skoro zostanie dodany Batmobil to rozmiar mapy wzrośnie znacząco. Mam tylko nadzieję, że ulice będą szerokie, bo będę o ściany się obijał xD

DLC, które pozwala pograć jako Harley Quinn, nic specjalnego ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 16:56, lis_23 napisał:

ciekawe, jakie będą wymagania sprzętowe dla wersji PC? ;)


Mamy dopiero początek nowej generacji, może nie spali mi komputera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Origins zerwało z kostiumem Batmana i teraz biega on w zbroi. Majtki na kostiumie dawały ten komiksowy klimat. A tak zalatuje filmami Nolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że fabułę powiążą z tym tekstem
"I bring a message: dark days are coming, Batman. The Prophecy is coming true, you are the warrior who will close the gates of Hell, you are the one who will save this day, and in doing so, events will occur that you cannot stop, from the ashes of Arkham the fires will rage and Gotham will burn, and you, you will burn too. " -Azrael

Wtedy będzie można uznać, że wiekszość jeśli nie wszystkie wątki zostaną domknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to wyjaśnienie nie przekonało. To zwykłe mówienie o niczym, nie ma żadnego sensownego argumentu.
Jeśli gra ukazuje się na PC, to nie uważam, żeby nie mogła mieć swojej premiery na PS3.
Gdyby brak panelu dotykowego na padzie, czy też sterowania wychyleniami kontrolera uniemożliwiał sterowanie Batmobilem, to pecetowcy nie mogliby obcować z Arkham Knight, a tak nie ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się, ponieważ PC się zawsze dostosuje do wymagań. Taki bajer jak przechylanie padem byłby można dostosować do dwóch klawiszy lub nawet myszki+jeden guzik.

No ale argumenty twórców są kiepskie, za dużo reklamują się batmobilem, co chyba pójdzie im w pięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na profilu FB''kowym Batman Arkham, ktoś wrzucił taki oto obrazek. Nie wiem ile w nim prawdy, lecz jeżeli informacja jest potwierdzona, może to sugerować prawdziwą tożsamość Arkham Knight''a.

20140723021055

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2014 o 14:37, Damianuss1 napisał:

Scarecrow wygląda naprawdę super w tej części :D, ten kaptur, genialne.


Skąd to masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować