Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Batman: Arkham Knight

99 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2015 o 11:31, lis_23 napisał:

Mam tylko sugestię

Spoiler

Alfreda,
że w sprawie tajemniczego zabójstwa ważna jest muzyka operowa.

I tyle.


Spoiler

Jeżeli przemieszczając się po mieście usłyszysz gdzieś taką muzykę to znaczy, że w pobliżu są zwłoki związane z tym zadaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2015 o 13:25, Inferno0009 napisał:


Spoiler

Jeżeli przemieszczając się po mieście usłyszysz gdzieś taką muzykę to znaczy, że w
pobliżu są zwłoki związane z tym zadaniem.



O, dzięki - a jak szukać tych

Spoiler

strażaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie zamierzam kupić nowego batmana na ps4. Grałem kiedyś w 1 i w połowę w 2 część. Czy warto kupować tę nie znająć dobrze wszystkich poprzednich części (od strony fabularnej) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2015 o 10:55, Azazell napisał:

Panowie zamierzam kupić nowego batmana na ps4. Grałem kiedyś w 1 i w połowę w 2 część.
Czy warto kupować tę nie znająć dobrze wszystkich poprzednich części (od strony fabularnej)
??


Najlepiej przejść poprzednie części, zwłaszcza AC, gdyż AK jest jej bezpośrednią kontynuacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2015 o 10:55, Azazell napisał:

Panowie zamierzam kupić nowego batmana na ps4. Grałem kiedyś w 1 i w połowę w 2 część.
Czy warto kupować tę nie znająć dobrze wszystkich poprzednich części (od strony fabularnej)
??


Jeżeli znasz zakończenie AC, to możesz sobie odpuścić. Jeżeli zaś unikałeś przez tyle lat spoilerów, to najlepiej przejść poprzednie części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko teraz nie mam jak przejść bo nie mam PS3 a na PC nie lubie już grać w tego typu gry :P

Kurcze szkoda, że to kontynuacja 2 części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem Batmana na PC i to godne zakończenie serii. Póki co, według licznika Steama, mam 30 godzin gry, ale jeszcze mam co robić - zagadki same się nie rozwiążą,

Spoiler

Deadshot

sam nie złapie, a
Spoiler

Azrael

sam nie wyszkoli ;)
Jestem oczarowany tą produkcją - uważam Arkham Knight za jedną z najlepszych gier, z jakimi miałem styczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2015 o 08:37, Azazell napisał:

na PC nie lubie już grać w tego typu
gry :P

To tak czy siak jest port z konsoli, więc jak podłączysz pada, niewiele się to będzie różniło. :P Szkoda by było opuszczać taką grę z powodu, który można łatwo rozwiązać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra już zaczęła stroić fochy ;) zaliczyłem dwie dłuższe zwiechy gry ( ok. 10 i ok. 30 sekund ) i standardową formułkę o tym, czy chcę zmienić schemat kolorów systemu aby poprawić wydajność co świadczy o tym, że gra wykorzystuję wszystkie zasoby PC ( 16GB RAM? ) ale poza tym jest ok, mam za sobą 21 h gry i do tej poru wkurza mnie tylko fabuła, która jest zbyt Nolanowska jak dla mnie

Spoiler

( Gordon porzuca Gacka a Strach na Wróble zabija Wyrocznię )

, mam nadzieje, że pod koniec się z tego wyplątają, już i tak w poprzedniej części
Spoiler

uśmiercili Jokera

. Cóż, nie przepadam za takimi zmianami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę ci tak

Spoiler

śmierć wyroczni to powtórka gordona z arkham asylum oraz przy okazji joker jest jako tako martwy tylko z powodu zainfekowanej krwi próbuje zaliczyć respawn

i gratuluję doszłeś do momentu w którym gra zaczyna ci fochy strzelać to poczekaj sobie do dalszej części gry gdzie są momenty że będziesz miał sytuację z kinowych 24 fps w grze(jest taki jeden dłuższy moment).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2015 o 11:32, Numenpl napisał:

Napiszę ci tak

Spoiler

śmierć wyroczni to powtórka gordona z arkham asylum oraz przy okazji
joker jest jako tako martwy tylko z powodu zainfekowanej krwi próbuje zaliczyć respawn



Uff, całe szczęście bo już się bałem, że chcą przebić Nolana ;)

Dnia 02.07.2015 o 11:32, Numenpl napisał:

i gratuluję doszłeś do momentu w którym gra zaczyna ci fochy strzelać to poczekaj sobie
do dalszej części gry gdzie są momenty że będziesz miał sytuację z kinowych 24 fps w
grze(jest taki jeden dłuższy moment).


Poczekamy, zobaczymy - zwiechę mamy podczas wyjścia z

Spoiler

drugiego sterowca

, a raczej podczas obracania kamery, a drugą podczas wysiadania z Batmobilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadne z tych to tryb przełączania między postaciami.

Czasami w niektórych misjach możesz za pomocą takedowna przełączyć między sojusznikiem gdzie np. grasz gackiem a w środku walki przęłączasz na nightwinga w locie. Tak samo robisz takedown za pomocą batmobilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, dla tych co grali - kiedyś w zapowiedziach twórcy mówili, że pojawią się przeciwnicy kontrujący ataki Batmana. Faktycznie występują tacy? Jestem ciekawy, bo to jeden z niewiele elementów, który podobał mi się w AO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2015 o 00:57, Madoc napisał:

Takie pytanie, dla tych co grali - kiedyś w zapowiedziach twórcy mówili, że pojawią się
przeciwnicy kontrujący ataki Batmana. Faktycznie występują tacy? Jestem ciekawy, bo to
jeden z niewiele elementów, który podobał mi się w AO.


Hmm, nie zauwazylem niczego takiego. Jedyne co mi sie kojarzy, to jak Batsio kontruje atak duzego goscia to wtedy niemilec ten cios zatrzymuje.
No i goscie z katanami potrafia odskakiwac przy ciosach Batsia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
2 pytania:
1) Jak można zmusić grę do rozpoznawania DualShocka 3 jako DualShock 4?
2) Jak można przypisać do gry szybkie użycie wyrzutni liny, żeby zdobyć to trofeum?

20150709105452

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda na dzień dzisiejszy sytauacja Batmana na PC? Coś zostało już poprawione odnośnie wydajnośni? Chętnie bym zagrał w najnowszą odsłonę ale po tym co czytałem to jest naprawde beznadziejnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2015 o 19:30, Dalvert napisał:

Jak wygląda na dzień dzisiejszy sytauacja Batmana na PC? Coś zostało już poprawione odnośnie
wydajnośni? Chętnie bym zagrał w najnowszą odsłonę ale po tym co czytałem to jest naprawde
beznadziejnie.


Do tej pory został wydany tylko jeden patch, który za wiele w tej kwestii nie zmienił. Trzeba czekać na drugi, lub kolejne, które pewnie do końca wakacji zostaną wypuszczone. Wtedy będzie można spróbować zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować