Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Batman: Arkham Knight

99 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2015 o 19:30, Dalvert napisał:

Jak wygląda na dzień dzisiejszy sytauacja Batmana na PC? Coś zostało już poprawione odnośnie
wydajnośni? Chętnie bym zagrał w najnowszą odsłonę ale po tym co czytałem to jest naprawde
beznadziejnie.


Nie nastawiaj się na istotne zmiany szybciej niż do września. A i wtedy cudów nie będzie, szykuje się tak czy siak coś gorszego niż Arkham Origins. PC-towy Batman był po prostu nieukończony. Nawet wycofanie go ze sklepu niewiele zmienia - musisz ten niedorobiony produkt teraz dać jakiemuś studiu (ciekawe kto zechce przyjąć taki cuchnący placek, ta gra już ma średnią 1.8/10 na Metacriticu i nikt nie będzie chcieć "Batman: Arkham Knight PC" w swoim portfolio) i to nie temu które robiło go wcześniej bo nawet jeśli są w stanie go dokończyć to już ciąży nad tobą widmo rage''ujących fanów. Robią się więc kolejne opóźnienia. Gra już wydana na pozostałych platformach a ty jeszcze kasę masz w nią wrzucać - inwestorzy tego też nie lubią. Nie pomaga to iż zapewne olbrzymia część kodu nadaje się tylko na śmietnik bo była pisana na zasadzie "byle do premiery, niech to się chociaż uruchamia" i zapewne łatwiej część elementów wykonać na nowo od zera aniżeli poprawiać już istniejące... a to kosztuje. Tak czas jak i pieniądze.

Więc mogę się mylić (i mam nadzieję że tak będzie) ale... prawdopodobnie nie ma sensu czekać na PC-tową wersję Batmana. W najlepszym razie poziom konwersji wzrośnie do takiego na którym ten tytuł stanie się grywalny na naprawdę mocnym sprzęcie (coś jak AC:Unity) ale nadal pozostanie w nim mnóstwo bugów. Ot, jest już za późno by WB dało PC-towej wersji potrzebny jej budżet by ta gra zalśniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawiedziony postacią Arkham Knighta, kto oglądał film

Spoiler

Batman: Under the Red Hood

lub chociaż trochę się interesował komiksami z Batmanem mógł domyślić się jego tożsamości już po pierwszym spotkaniu. Fatalne są też w moim odczuciu walki z bossami, brakuje takich starć jak w Origins z Deathstroke, a za dużo walki w batmobilu. Jak nazwali to na kanale od Honest Game Trailers, Batman: World of Tanks.

Oprócz tego, gra dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz. Jak wygląda sprawa ze zwrotami gier cyfrowych? Kupujemy grę która najdelikatniej mówiąc nie działa poprawnie. Sklep o tym nie wspomina więc teoretycznie nie powinno być problemu ze zwrotem. Jednak to wersja cyfrowa, przypisuje się do konta steam i dodatkowo regulamin sklepów mówi wyraźnie, że towar cyfrowy nie podlega zwrotowi. Jednak towar jest wadliwy. Czytałem ostatnio, że gry kupione na steam można zwracać pod pewnymi warunkamio ale co z pozostałymi e-sklepami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej też możesz zwrócić. Musisz napisać maila do pomocy technicznej sklepu z wyjaśnieniem sprawy. Wtedy dowiesz się więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne rzeczy dzieją się podczas gry w B AK: np. podczas uruchamiania gry, po logach pojawił mi się czarny ekran i po użyciu mz, ukazał się taki oto komunikat: ( fotka ).
Na szczęście, ponowne uruchomienie gry pomogło.
P.S: czy ja dobrze widzę? Czy to jest bulid gry z 2012 roku? To by były jaja ;)

20150712124707

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2015 o 12:47, lis_23 napisał:

P.S: czy ja dobrze widzę? Czy to jest bulid gry z 2012 roku? To by były jaja ;)

Z tego co widać to chyba jest faktycznie build z 2012 roku to już jest po prostu żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wygląda że AK na PC naprawiony zostanie dopiero "wiosną" tylko teraz nie wiadomo czy chodzi o wiosnę australijską czy normalną wiosnę w 2016?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Australijską, czyli u nas zaczyna się we wrześniu. Czyli wyjdzie mniej więcej z edycją na Linusa i iOS-a, czyli jesienią tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem główny wątek. Cóż, nie tego się spodziewałem ale to i tak lepsze, niż

Spoiler

śmierć Gacka

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra to co podałem nie jest już aktualne - naprawiona wersja będzie wydana najprawdopodobniej w listopadzie tego roku.


Czyli odpada dla mnie kupno tej gry nie ma sensu, bo listopadzie XCOM 2 wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2015 o 19:42, Kraju napisał:

Potwierdzone info, bo cały czas słychać o wrześniowej premierze?

Ta ostatni update forum gryWB i nie należy patrzeć na stronę steam''a bo wersje na linuxa i maca też zaliczają obsuwę.


Po prostu IG dało 4 litery i nic nie robili przez 3 lata bo niektóre inne studia co robią gry na UE3 palnęły że te errory faktycznie pokazują z którego roku jest ten build(między innymi EPIC o tym wspominał przy wydaniu patcha 2.0 do UT3). Zresztą to było wiadomo od dawna bo error log w ACM miał zmienioną nazwę builda po każdym patchu i pokazywał datę wydania łatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2015 o 19:28, Numenpl napisał:


Czyli odpada dla mnie kupno tej gry nie ma sensu, bo listopadzie XCOM 2 wychodzi.


W listopadzie rządzi AC Syndycate i nowe Anno i może F4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2015 o 21:18, lis_23 napisał:

W listopadzie rządzi AC Syndycate i nowe Anno i może F4 ;)


AC Syndykat? Czyli chcesz powtórkę z B:AK? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2015 o 21:20, Kraju napisał:


AC Syndykat? Czyli chcesz powtórkę z B:AK? :D


Nowy Batman chodzi mi zaskakująco dobrze ( miałem tylko dwie dłuższe zwiechy na całą grę ), a i Unity działa mi ok, więc na Syndycate czekam bez obaw. Poza tym mam EK wszystkich części AC, oprócz Rogue, więc EK Syndycate już mam zamówioną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wierzę w takie internetowe petycje, ale hej, mocno liczę, że WB da posiadaczom gry SP za darmo, więc z miłą chęcią podpisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na pewnym etapie gry gdzie mosty pomiędzy wyspami są podniesione. Nie ma jak poruszać się batmobilem na tej drugiej. Czy w miarę postępu głównego wątku będzie można tam w końcu wjechać? Mam kilka zadań wymagających samochodu i nie mam jak ich wykonywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować