Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Batman: Arkham Knight

99 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2015 o 12:41, Damianuss1 napisał:

Jestem na pewnym etapie gry gdzie mosty pomiędzy wyspami są podniesione. Nie ma jak poruszać
się batmobilem na tej drugiej. Czy w miarę postępu głównego wątku będzie można tam w
końcu wjechać? Mam kilka zadań wymagających samochodu i nie mam jak ich wykonywać.

Huh? Naprawdę nie było to dla Ciebie oczywiste, że prędzej czy później odblokuje się reszta miasta, tym bardziej skoro widziałeś zadania wymagające samochodu? To chyba dość logiczne :P No ale tak, po prostu rusz fabułę jeszcze odrobinę, aż mosty zostaną opuszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2015 o 12:49, Siriondel napisał:

Huh? Naprawdę nie było to dla Ciebie oczywiste

No niby tak chociaż przez chwilę jeździłem czy aby nie ma jakiegoś miejsca gdzie dzięki wyciągarce się podciągnę, przelecę, opuszczę most hakując go itp :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2015 o 14:17, Kraju napisał:

Da się grać po ukończeniu fabuły (tak jak było to we wszystkich poprzednich Batmanach)?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudne pytanie: Czy gra w wersji PC została już naprawiona?
Produkcja nadal nie jest dostępna w sklepie steam, więc zakładam, że do nie jest to jeszcze "finalny" produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2015 o 11:23, kaczek93 napisał:

Trudne pytanie: Czy gra w wersji PC została już naprawiona?
Produkcja nadal nie jest dostępna w sklepie steam, więc zakładam, że do nie jest to jeszcze
"finalny" produkt.

http://www.gram.pl/news/2015/10/25/batman-arkham-knight-na-pc-wraca-jest-konkretna-data.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pokonać Profesora Pyga? Kontruje te jego noże, po czym on jest oszołomiony, a gdy podchodzę do stołu i wciskam kontrę (PPM) nic się nie dzieje, a po sekundzie on już mnie atakuje i wszystko trzeba powtarzać od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2015 o 19:35, Kraju napisał:

Jak pokonać Profesora Pyga? Kontruje te jego noże, po czym on jest oszołomiony, a gdy
podchodzę do stołu i wciskam kontrę (PPM) nic się nie dzieje, a po sekundzie on już mnie
atakuje i wszystko trzeba powtarzać od nowa.

Musisz podejść tak, żeby stół zaświecił się na niebiesko i żebyś mógł zastosować nokaut z wykorzystaniem otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam problem z tą grą, działa mi na minimalnych,ale występuje dużo lagów.Po włączeniu gry jest komunikat, że mam 4 GB RAM, a powinno być 6 GB i nie wiem czy jakbym dokupił pamięć to wyeliminowałoby to problem ścinania się gry? Najbardziej widoczny jest on podczas jazdy batmobilem,lecz przy pierwszej misji gdy sterowałem policjantem gra działała bardzo słabo! W ustawieniach mam wszystko włączone na minimalne,a mimo to gra nie działa tak jak trzeba.

Mój sprzęt: System operacyjny Windows 10, procesor Intel Core i5-4440, kartę graficzną Nvidia GeForce GTX 660 i 4 GB RAM


Z góry dziękuję za pomoc.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W proponowanych ustawieniach przez wydawcę, minimum to 6 GB. Większość gier wymaga 6-8 GB więc aktualnie 8 GB ramu to podstawa. Niby spełniasz minimalne kryteria ale weź pod uwagę fakt, że gra jest koszmarnie zoptymalizowana pod Pcty, nawet po patchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W środę wyszedł patch który pomógł wielu graczom,ale w tej sytuacji nie wiem czy to wina gry czy RAMU. Spróbuję dokupić tą pamięć i dam znać czy to coś pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2015 o 17:56, EdgeDX napisał:

W środę wyszedł patch który pomógł wielu graczom,ale w tej sytuacji nie wiem czy to wina
gry czy RAMU. Spróbuję dokupić tą pamięć i dam znać czy to coś pomogło.

Jak masz Win10 to WB zaleca 12gb xp
Nie wiem czy Ci to pomoże, bo to jest przypadek losowy że komuś działa dobrze a komuś innemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy do znalezienia każdego trofeum Riddlera muszę łapać i przesłuchiwać tych "zielonych" zbiegów? Znalazłem guide, gdzie są zaznaczone trofea i zagadki np. w siedzibie GCPD, wchodzę, a tam nie ma nic. To się z czasem odblokuje?

Fabułę już skończyłem i brakuje mi do zrobienia tylko złapanie Riddlera, muszę znaleźć wszystkie 243 trofea, aby było 100% i odblokowało się nowe zakończenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Planuje kupić Arkham knight jednak martwi mnie wersja tej gry na pc. Czy została naprawiona i jest już bardziej zoptymalizowana tak aby była grywalna na takim sprzęcie: geforce 1060 GTX 6 gb/  16GBram/ i5-6600/ Windows 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, michalqazwsx napisał:

Cześć. Planuje kupić Arkham knight jednak martwi mnie wersja tej gry na pc. Czy została naprawiona i jest już bardziej zoptymalizowana tak aby była grywalna na takim sprzęcie: geforce 1060 GTX 6 gb/  16GBram/ i5-6600/ Windows 10?

Jest już całkiem nieźle, frame rate nie jest super stabilny ale da się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, doctorwho napisał:

Jest już całkiem nieźle, frame rate nie jest super stabilny ale da się grać.

A teraz pytanie ogólnie o rozgrywkę. Gra warta jest 70 zł? Dodam ze grałem w poprzednie części batmana i byłem zadowolony.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować