Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

South Park: Kijek Prawdy - recenzja

66 postów w tym temacie

" miejscami humor mocno przegięty"
Przegięty? Przecież to South Park tam wszystko jest przegięte, raz piszecie
" potężna dawka niewybrednego humoru" a raz ,że przegięte -.- no ale jakiś minus trzeba dać
Tak by było 9/10 ;)
Pozostaje skoczyć do sklepu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę z South Park problem. Generalnie bardzo go lubię, ale kiedy wjeżdża sporadycznie na religie, to wjeżdża po całości... i trochę tego nistety nie trawię... jeden odcinek tu i tam może, ale w przypadku gry to trochę inna sprawa ;/. Hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc obawiałem się, że gra może okazać się gniotem wyprodukowanym na licencji. Po przeczytaniu recenzji dochodzę do wniosku, że bardzo się pomyliłem. Świetnie. Wiem, że kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@tomoliop :
Bo religia (jakakolwiek) była zawsze doskonałym materiałem do satyry i szyderstw ;)

Taki już jest nasz South Park. Nie ma świętości. Jak nam to przeszkadza to nie jest gra dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, z tego co czytam, to ta pierwsza część gry czyli oglądanie i podziwianie miejscówek i starych mordeczek, będzie dla mnie najmilsze. Jako fan od pierwszego odcinka, spędzę przy niej trochę więcej czasu niż recenzent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja pudełkowa występuje w naszym kraju tylko z polskim dubbingiem? Szanuję pracę ludzi podkładających głosy, ale bardzo przywykłem do oryginalnego języka z serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kabraxis będzie pudełko i napisy, ale jako wróg polskiego duubingu, poza bajkami dla dzieci, powiem że na mtv swego czasu był lektor dubingowiec, i to całkiem dobry, można się przyzwyczaić było, oczywiście napisy będą lepsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy wersja pudełkowa występuje w naszym kraju tylko z polskim dubbingiem? Szanuję pracę
> ludzi podkładających głosy, ale bardzo przywykłem do oryginalnego języka z serialu.

nie ma dubbingu, są tylko napisy i to na Steamie, więc możesz w dowolnym momencie zmienić wersję językową na inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale strasznie mnie denerwuje autor tego tekstu tym marudzeniem na niepotrzebne aspekty. Ile można razy wspominać, że początek jest nudny? Wg mnie początek był całkiem okej, na pewno na tyle, by nie wspominać 3 razy o "cierpkiej akcji". Poza tym, helloł, ktoś tutaj spodziewał się głębokiej fabuły? To nie jest Skyrim, tylko popierdułkowata gra osadzona w klimatach rpg i serialu, czyli historia może być o byle czym, ważne by się fajnie ogladało i dało uśmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2014 o 14:13, KeyserSoze napisał:

nie ma dubbingu, są tylko napisy i to na Steamie, więc możesz w dowolnym momencie zmienić
wersję językową na inną


Czyli w Polsce na PC można dostać tylko wersję Steam, przy czym można zmienić napisy na oryginalne? Świetna wiadomość! No to teraz można bez obaw kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Czy gra może mi przypasować, skoro nie cierpię humoru, który prezentuje South Park, ale chciałbym mieć grę ze względu na osiągnięcia i ewentualne karty kolekcjonerskie. Czy warto ją kupować, mimo odrzucającego mnie humoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 15:44, Heartbreaker napisał:

A ja mam takie pytanie. Czy gra może mi przypasować, skoro nie cierpię humoru, który
prezentuje South Park, ale chciałbym mieć grę ze względu na osiągnięcia i karty kolekcjonerskie.
Czy warto ją kupować, mimo odrzucającego mnie humoru?


Ciężko powiedzieć, sam jeszcze nie grałem. Dla samych kart nie wiem czy się opłaca. Skoro nie podoba Ci się humor SP i Cię odrzuca to raczej będzie to strata pieniędzy i czasu. Takie moje zdanie. Może lepiej poczekaj na obniżkę jakąś większą i wtedy kup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować