Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dishonored 2 zmierza na E3 2014?

20 postów w tym temacie

No. Czytając książki w Dishonred aż się za głowę łapałem - ile oni wymyślili tego świata, z czego większość została upchnięta w opisach w książkach :P Dobrze, że to wykorzystają.

Hejters gona hejt, dla mnie to obowiązkowy zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skradanek nigdy za wiele. Bardzo dobrze wspominam Dishonored. Do przejścia zostały jeszcze dodatki. Cieszy fakt, że pewnie będzie 2 część. Dla mnie to również obowiązkowy zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem dlaczego nazywacie Dishonored skradanką, skoro to tylko jedna z możliwości w
> tej grze.

Gier FPP, które w całości można przejść skradając się i będąc za to nagrodzonym nigdy za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 10:46, Jerjerrod napisał:

Nie wiem dlaczego nazywacie Dishonored skradanką, skoro to tylko jedna z możliwości w
tej grze.

O to trochę chodzi w skradankach, że dają wybór. Hitmana też można przejść do wszystkiego strzelając, ale nie po to się w niego gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem dlaczego nazywacie Dishonored skradanką, skoro to tylko jedna z możliwości w
> tej grze.

Bo to prostsze niż pisać "gra fpp będąca połączeniem gry akcji i skradanki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do autora:
"Dishonored 2 doczeka się kontynuacji" - czyli że dwójka już jest i zapowiedzą trójkę?

A wiadomość sama w sobie bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda, to jest to jedna lepszych wiadomości.
Dishonored to jedna z najlepszych gier 2012 roku.
Czekam zatem na E3 i zapowiedz Mroków Tyvii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć w Dishonored grało mi się przyjemnie, to jednak mojego zachwytu nie wzbudził. To tytuł pod wieloma względami... po prostu poprawny. OK. Nijaki.
Nijaka, przepełniona oklepanymi motywami, a przez to przewidywalna do bólu fabuła. Nijacy, zupełnie nie zapadający w pamięć bohaterowie. Nijaka ścieżka dźwiękowa. Poziomy niby otwarte, oferujące wiele dróg do celu, ale przeważnie schematyczne i malutkie, pozbawione niespodzianek. Mechanika skradania się - bardzo uproszczona, oferująca niewiele opcji (w przeciwieństwie do urozmaiconej ścieżki pt. "eliminujmy oponentów na multum efektownych sposobów"). Miejsce akcji - ponownie, nijakie. Klimatu grze odmówić nie można, ale nigdy nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że miastu brakuje po prostu charakteru. Nie udało się osiągnąć tego, co koncertowo zrealizowali panowie z Looking Glass w Thief, gdzie Miasto było także (obok Garretta) bohaterem opowieści.

Nie chcę być źle zrozumiany, Dishonored to naprawdę dobry tytuł, ale iskierki geniuszu zabrakło. Cieszy mnie, że w ogóle został wydany i na tle dzisiejszych "filmowych" miernot z segmentu AAA wypada świetnie, ale daleko, BARDZO daleko mu pod względem jakości do "Złodzieja"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Do sieci wyciekło zdjęcie pewnej grafiki, która sugeruje, że Dishonored 2 doczeka się kontynuacji."

Fail w pierwszym zdaniu artykułu. Dishonored 2 będzie kontynuacją, więc nie może póki co samo w sobie mieć kontynuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było, żeby druga część oferowała wysoki poziom trudności. Jedynka, nawet na hardzie była banalnie prosta. Mimo, iż mechanika stwarzała możliwość prawdziwego wyzwania dla gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować