Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi nowy Batman od Rocksteady! Są pierwsze informacje

26 postów w tym temacie

> Brak PS3 smuci :( Czas na upgrade PC i zostanie przy PS3.


O i to jest poprawne rozumowanie :D
Ja od siebie dodam, ze trzeba dokonczyc arkham city, ominac origin i czekac na rycerza.
Chociaz w pierwszej chwili musialemnsie zastanowic, jaki dzien mamy, bo im blizej 1 kwietnia, tym bardziej trzeba uwazac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 17:09, Dragoon84 napisał:



O i to jest poprawne rozumowanie :D
Ja od siebie dodam, ze trzeba dokonczyc arkham city, ominac origin i czekac na rycerza.


A dlaczego omijać AO?, gra jest bardzo fajna, chociaż samo zimowe Gotham mogłoby lepiej wyglądać ( mniej nudno i bardziej szczegółowo, ale śnieg i wiatr robią wrażenie dzięki Physix ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest też zła wiadomość - Batman: Arkham Knight to najprawdopodobniej ostatnia odsłona serii.
To chyba dobra wiadomość. W końcu nikt nie chce aby z tej serii zrobił się tasiemiec.
Mnie niepokoi jedynie DLC. Daty premiery jeszcze nie ma a na okładce już pre-order DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie cieszy taki stan rzeczy. :D Każda seria kiedyś się kończy. No oprócz cod, bf i AC.... ale nie bez powodu są coraz słabsze (nie, nie chce wywołać masowego hejtu, to tylko moja opinia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest to ostatnia część trylogii robionej przez Rocksteady.
Mam nadzieję że wezmą się później za innych bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 17:36, gorzalka napisał:

A mnie cieszy taki stan rzeczy. :D Każda seria kiedyś się kończy. No oprócz cod, bf i
AC.... ale nie bez powodu są coraz słabsze (nie, nie chce wywołać masowego hejtu, to
tylko moja opinia).


A ja mam nadzieję, że nie jest to ostatnia gra z Gackiem w roli głównej, wszak możliwości jest jeszcze od groma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczony że tak szybko. A człowiek jeszcze w Origins nie miał okazji zagrać :) Cieszy mnie za to że to ostatnia część dobrze że nie będą tego ciągnąć na siłę w nieskończoność. Pewnie teraz będą chcieli się wziąć za coś innego niż kolejną opowiastkę o superbohaterach ale chciałbym zobaczyć inne gry o herosach w ich wykonaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że grałem w ostatniego Batmana i z powodu jakiegoś buga nie można było grać dalej, przejść gry. Na pewien czas mnie to wyleczyło z Batka : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować