Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warner Bros. oficjalnie zapowiada Batman: Arkham Knight. Zobacz zestaw cudnych grafik z gry

20 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Po wycieku z katalogu jednego ze sklepów i ujawnieniu przez Game Informer przyszedł czas na oficjalny komunikat wydawcy Batman: Arkham Knight, który uruchomił już oficjalną stronę gry.

Przeczytaj cały tekst "Warner Bros. oficjalnie zapowiada Batman: Arkham Knight. Zobacz zestaw cudnych grafik z gry" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trylogii? Przepraszam, ale Arkham Asylum, Arkham City i Arkham Origins, to już trylogia, sama w sobie. Tak, wiem że AO to prequel, i chodzi im o fabularne rozwinięcie AC, ale po prostu to troszeczkę, przesada.

Ale tak czy siak, ładnie to wygląda, i fajnie że dodają Batmobil. Przypomina mi Batmobil z trylogii Nolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi Two face przypomina Ironside''a?

Technikalia: Wygląd sprzętu Batka jest jakiś taki udziwniony, oby gra nie czerpała inspiracji z Nolanowskich wytworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli będzie tak zbugowane to ja dziękuję... -.-

No raczej dwie pierwsze części nie były. Za trzecią odpowiadała inna firma. Teraz tytuł wraca do "ojców" :) na szczęście za grę bierze się Rocksteady Studios.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli robi to Rocksteady to jestem pewien do jej świetności, a że to ostatnia gra o Batku spod ich skrzydeł to jestem pewien ze się postarają i zrobią fenomenalną grę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy tylko mi Two face przypomina Ironside''a?
>
> Technikalia: Wygląd sprzętu Batka jest jakiś taki udziwniony, oby gra nie czerpała inspiracji
> z Nolanowskich wytworów.

Masz rację, oby nie. Najlepsze filmy i seriale o Batmanie to Batman z 89, Powrót Batmana
i Batman: The Animated Series. Fajnie jakby Rocksteady inspirowało się tymi rzeczami :)

A propos sprzętu, ten nowy bamobil nie jest taki zły ale szkoda, że kiedy już dają nam usiąść za jego kierownicą to zmienili jego wygląd. Batmobil z dwóch poprzednich części był o wiele bardziej czadowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 19:51, PokerMorda napisał:

Trylogii? Przepraszam, ale Arkham Asylum, Arkham City i Arkham Origins, to już trylogia,
sama w sobie. Tak, wiem że AO to prequel, i chodzi im o fabularne rozwinięcie AC, ale
po prostu to troszeczkę, przesada.

W czym przesada? Nie grałem w Origins, więc nie wiem, jak to fabularnie wygląda, ale dla mnie to oczywiste, że jest to trylogia Rocksteady, więc Origins jest jakby poza tą opowieścią.

Jak dla mnie Batmobil wygląda świetnie. Bardzo mnie cieszy ta zapowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zrobią tak, że będą różne skiny do batmobilu (albo chociaż jeden- ten z poprzednich części gry), chociaż to by wymagało zmiany siatki kolizji czy jak to się tam nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do nowego batmobilu i nowego stroju Batmana to nie jest tak źle, ale nieco mi zalatuje Nolanowskim Batmanem, którego aż tak nie lubię. Jednak jest to uzasadnione, skoro ma być taki chaos na ulicach Gotham to Batman potrzebował czegoś więcej niż zwykłego kostiumu z materiału i zwykłego batmobilu żeby wyrównać siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 21:13, Cygi napisał:

Te twarze bohaterów to są prosto z rozgrywki czy z renderowanego filmiku?

Ze zwiastuna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 20:49, karolck93 napisał:

Moim małym marzeniem jest ponowne usłyszenie Hamilla w roli Jokera, nie ma lepszego od
niego ;)

Spoiler

Przecież Joker nie żyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować