Zaloguj się, aby obserwować  
SEBpl

Dungeon Siege II: Broken World

208 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2006 o 17:34, PsychoMan napisał:

A inni nie pisza bo się oderwać nie mogą :D

Gdzie piszą...? To jakiś inny temat jest?

Dnia 27.11.2006 o 17:34, PsychoMan napisał:

BTW Gratuluję delegata.

Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 19:19, Deejay napisał:

Ma ktoś może solucje do Broken World?

Najmilej będzie jak powiesz gdzie masz problem :)
A jak mimo wszystko powiedzieć nie chcesz, to www.gamefaqs.com + ewnetualnie gugle.

PS. Nie dość, że spamer (trzy posty pod rząd), to jeszcze odgrzebywacz tematów (ostatni post z 27 Listopada) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 19:23, PsychoMan napisał:

> Ma ktoś może solucje do Broken World?
Najmilej będzie jak powiesz gdzie masz problem :)
A jak mimo wszystko powiedzieć nie chcesz, to www.gamefaqs.com + ewnetualnie gugle.

Chodzi o to zadanie, gdzie trzeba zapalać lampki w odpowiedniej kolejności, tak żeby wszystkie zgasły. Jestem w tej sali z szesnastoma lampkami i nie daję rady :/

Dnia 10.03.2007 o 19:23, PsychoMan napisał:

PS. Nie dość, że spamer (trzy posty pod rząd)

Tylko te dwa pierwsze się liczą :P

Dnia 10.03.2007 o 19:23, PsychoMan napisał:

, to jeszcze odgrzebywacz tematów (ostatni post
z 27 Listopada) :D

Co ja poradzę, że to tak mało popularny temat... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałeś mi w Obywatelu, więc odpowiadam :)
Nie pamiętam tego zadania, ale polecam stronkę, którą podałem we wcześniejszym poście, na pewno tam znajdziesz rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przeszedłem w reszcie :) Wszechmag nie miał szans :D Przechodziłem przekonwertowaną postacią, a teraz nową sobie stworzę i gram od początku :) Poniżej fotka rodzinna z napisów końcowych ;)

20070325213000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 21:30, Deejay napisał:

No przeszedłem w reszcie :) Wszechmag nie miał szans :D Przechodziłem przekonwertowaną postacią,
a teraz nową sobie stworzę i gram od początku :) Poniżej fotka rodzinna z napisów końcowych
;)

O ja, Didżej już przeszedł BW, a ja jeszcze nie? Ale wstyd :) Zaraz muszę zaległości nadrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 15:30, PsychoMan napisał:

O ja, Didżej już przeszedł BW, a ja jeszcze nie? Ale wstyd :) Zaraz muszę zaległości nadrobić
:D

Hyhy :] Ale za krótkie to :( Teraz sobie zrobiłem tą krwawą łuczniczkę :) Tylko nie wiem czy jak już sobie pograłem trochę w czwartym rozdziale to czy dotrwam do końca od początku... Bo zwykle w takich sytuacjach gra po drodze mi sie nudzi i odstawiam ją na bok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem że w bw nie mogę zobaczyć żadnych gier kiedy chce sobie pograć na necie jeśli ktoś wie co robić piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 14:47, Bifur napisał:

A ja mam taki problem że w bw nie mogę zobaczyć żadnych gier kiedy chce sobie pograć na necie
jeśli ktoś wie co robić piszcie!

A masz oryginał...?
Jeżeli tak, to jakie masz łącze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam oryginał ale na lobby piszą że to wina wersji bo inni grają na wersji 2,0 a ja mam 2,3? więc mogę skądś ściągnąć wersje 2,0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 10:56, Bifur napisał:

mam oryginał ale na lobby piszą że to wina wersji bo inni grają na wersji 2,0 a ja mam 2,3?
więc mogę skądś ściągnąć wersje 2,0?

2.3 to numer Broken Worlda. 2.0 to miała podstawka w wersji premierowej, potem jeszcze wyszły do niej patche 2.1 i 2.2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 14:30, PsychoMan napisał:

> mam oryginał ale na lobby piszą że to wina wersji bo inni grają na wersji 2,0 a ja mam
2,3?
> więc mogę skądś ściągnąć wersje 2,0?
2.3 to numer Broken Worlda. 2.0 to miała podstawka w wersji premierowej, potem jeszcze wyszły
do niej patche 2.1 i 2.2.


No tak ale ja mam wersje 2,2 do dungeon siege II a wersje 2,3 do ds broken world, a w bw nie widzę żadnych gier jak wiecie co robić to piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 14:39, Bifur napisał:

No tak ale ja mam wersje 2,2 do dungeon siege II a wersje 2,3 do ds broken world, a w bw nie
widzę żadnych gier jak wiecie co robić to piszcie!

A grasz an tym gamervaulcie, czy jakoś tak, czy na otwartym? bo na tym pierwszym to pamiętam, ze już rok po premierze DS2 było malutko osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 14:48, PsychoMan napisał:

> No tak ale ja mam wersje 2,2 do dungeon siege II a wersje 2,3 do ds broken world, a w
bw nie
> widzę żadnych gier jak wiecie co robić to piszcie!
A grasz an tym gamervaulcie, czy jakoś tak, czy na otwartym? bo na tym pierwszym to pamiętam,
ze już rok po premierze DS2 było malutko osób.


jak są tam do wyboru local, internet i gamespy to ja gram na internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Dungeon Siege II Deluxe Edition a w ds II jest v2,2 i mogę na nim grać przez neta ale w broken world mam v2,3 i nie mogę na nim grać w necie bo nie widzę żadnych gier :/ jak wiecie co robić to piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że coś było z tym po premierze. że trzebabyło coś w rejestrze zrobić, bo w polsce mieliśmy już (niby) patcha 2.2 a na świecie był tylko 2.1 i polacy nie widzieli zagranicznych gier. zapytaj w wątku o dungeon siege II (podstawce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować