• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
saborcat-14

Cyfrowy pre-order South park

Pytanie

Witam

Mam pytanie odnośnie cyfrowego pre-ordera South Park. Nie miałem jeszcze okazji zmawiać na gramie cyfrowych pre-orderów i ciekawy jestem kiedy wysyłacie klucze. czy po północy w dni premiery (czuli dziś po 0.00) czy bardziej koło południa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Cóż, po fakcie mogę powiedzieć, że klucza nie otrzymałem - a nie ukrywam, liczyłem na nockę przy grze.

Muve.pl obiecywał automatyczne rozsyłanie kluczy zaraz po północy. Na gram.pl zdecydowałem się tylko i wyłącznie dlatego, że obiecali dwa DLC, a nie tylko jedno.

Nic to, zobaczymy rano czy klucze już będą, ale nie ukrywam, że się mocno rozczarowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.03.2014 o 01:39, SuavekS napisał:

Cóż, po fakcie mogę powiedzieć, że klucza nie otrzymałem - a nie ukrywam, liczyłem na
nockę przy grze.

Muve.pl obiecywał automatyczne rozsyłanie kluczy zaraz po północy. Na gram.pl zdecydowałem
się tylko i wyłącznie dlatego, że obiecali dwa DLC, a nie tylko jedno.

Nic to, zobaczymy rano czy klucze już będą, ale nie ukrywam, że się mocno rozczarowałem.

Ta sama sytuacja zdecydowałem się na gram tylko dla dlc i klucza nie dostałem. Czyli jedna edycje cyfrowe lepiej brać na muve tam zawsze dostawałem klucz po północy a nawet wcześniej. Mam przynajmniej nadzięję ze gram.pl wyśle EK D3 RoS na tyle wcześnie aby dodarła do mnie koło południa 25 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ok ostatni raz zamawiam coś na gram.pl . Nadal klucza nie mam jak go do 12 nie dostane to reklamuje zamówienie i proszę o zwrot pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja już nasmarowałem do obsługi klienta maila z podziękowaniami za cudowną premierę :) Nie rozumiem czemu tak trudno ustawić automat (nie wymagam aby ktoś siedział całą noc), który roześle kulecze minutę po półocy. Move.pl dało radę, kumpel gra od 1 rano. Jakaś kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Coz ja na sciaganie cyfrowej wersji nie mam szybkiego neta wiec zamowilem pake... jednak 2kluczykow do bonusowych DLC przy moim zamowieniu nie otrzymalem.... tzn sa przyciski "pobierz klucz" ale jak tylko sie klika to biale okieneczko i przycisk OK (czyste pole zero klucza)

Dalem juz znac mailem w tej sprawie ale watpie zeby to szybko naprawili ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dostałem w końcu klucz ale nawet teraz w pracy nie mam jak go aktywować czyli wróce do domu po 13 i będę musiał kilka godzin czekać aż się ściągnie gra. Dlatego zależało mi na kluczach o 12 w nocy aby się gra spokojnie ściągneła do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.03.2014 o 23:56, Karanthir666 napisał:

A wiec wciąz sa idioci... znaczy ludzie co kupują w gramie?


To, że ktoś kupuje w takim, a nie innym sklepie nie jest powodem dla którego możesz obrażać. Degrad -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy otrzymał ktoś już klucze bonusowe z pre-ordera? Czy ktoś z gramu odpisał w końcu na maila czy jak zwykle olali sprawę? Czy oni potrafią cokolwiek zorganizować pożądnie? Taka sama sytuacja była przy premierze Rome 2, dawno po premierze a po kluczu ani widu ani słychu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 06.03.2014 o 11:33, Wojman napisał:

To, że ktoś kupuje w takim, a nie innym sklepie nie jest powodem dla którego możesz obrażać.
Degrad -1

Nie zgadzam się. Degrad za prawdę? Przecież od dawna wiadomo, że jesteście najgorszym sklepem, co posty powyżej tylko to potwierdzają. Żądam cofnięcia kary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.03.2014 o 15:08, ShadyGW napisał:

Czy otrzymał ktoś już klucze bonusowe z pre-ordera? Czy ktoś z gramu odpisał w końcu
na maila czy jak zwykle olali sprawę? Czy oni potrafią cokolwiek zorganizować pożądnie?
Taka sama sytuacja była przy premierze Rome 2, dawno po premierze a po kluczu ani widu
ani słychu!

Rano miałem od razu komplet trzech kluczy w swoim zamówieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

klucze powinny pojawić się na mailu, czy w linku do szczegółów zamówienia? Ewentualnie na jakiego maila gram.pl można pisać w takiej sprawie, bo wygląda na to, że nie otrzymałem żadnego z kluczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.03.2014 o 11:33, Wojman napisał:

To, że ktoś kupuje w takim, a nie innym sklepie nie jest powodem dla którego możesz obrażać.
Degrad -1

Czyżbyś uprawiał dyktaturę na forum? Nawet nie raczysz odpowiedzieć? To nie pierwszy raz kiedy robisz jaja odnośne gramowego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować