Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Taśma #25 - Walther White kontra Godzilla!

13 postów w tym temacie

Nienawidzę rebootów!
A ten Terminator jakoś mi się nie klei. To znaczy, że to taki "miękki reboot" (takie jestem w stanie znieść)? Że niby od nowa, ale można to połączyć z poprzednikami (może z wyjątkiem Ocalenia)? Jeśli tak, to mój entuzjazm z -100 podskoczy do +1/100.
I czy fakt, że John ma być prawie dwukrotnie starszy od matki świadczy o tym, że pojawi się większy nacisk na zmagania bohaterów w przyszłości? Kolejny punkcik do mojego entuzjazmu... :D

Co do mojego zdania na temat nowego Matrixa... odsyłam do pierwszej linijki mojego posta. Wolałbym prequel albo jakiś niedorzecznie wydumany sequel. Byle nie reboot! PROSZĘ!

"Ptaki" będą śpiewać Inner Circle (nie Marleya). ;)

Najbardziej jaram się He-Manem. NA POTĘGĘ POSĘPNEGO CZEREPU! MOOOCY PRZYBYWAJ! Ach, kocham to. Naprawdę nie mogę się doczekać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za mendy pokazują w trailerze Spider-men''a Gwen! Można się było spodziewać, że to w tej części skoro występuje Green Goblin i sięgnęli do jej postaci, ale no ludzie... Widać już jak to się w filmie odbędzie :( bez zaskoczenia, czy wzruszenia będzie premiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nie mogę się powstrzymać od śmiechu z kwestii "OH MY GOOOOOD!!!" Stanleya Tucci w zwiastunie TF4. :D

Aha:

Czy ptaki będą wybuchać?

Fatality. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Restart serii Matrix ??? Jak dla mnie to okropny pomysł z wielu powodów.
Jakiś ciekawy prequel z poprzedniej wersji matrixa, albo z czasów wynalezienia sztucznej inteligencji bym przeżył, ale są w tym celu tworzone komiksy, animacje i krótkie opowieści. Myślę, że mieszanie w serii wyszłoby negatywnie dla obrazu całości - pomimo tego jak bardzo bym chciał jeszcze kiedyś w tą wizję świata się zanurzyć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co za mendy pokazują w trailerze Spider-men''a Gwen! Można się było spodziewać, że to
> w tej części skoro występuje Green Goblin i sięgnęli do jej postaci, ale no ludzie...
> Widać już jak to się w filmie odbędzie :( bez zaskoczenia, czy wzruszenia będzie premiera...


Hej, ale Gwen już była w pierwszej części The Amazing Spider-Man - to akurat żadne zaskoczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co za mendy pokazują w trailerze Spider-men''a Gwen! Można się było spodziewać, że to
> w tej części skoro występuje Green Goblin i sięgnęli do jej postaci, ale no ludzie...
> Widać już jak to się w filmie odbędzie :( bez zaskoczenia, czy wzruszenia będzie premiera...

Chyba, że nas trolują i TO wcale się nie wydarzy. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hej, ale Gwen już była w pierwszej części The Amazing Spider-Man - to akurat żadne zaskoczenie
> ;)

Ale Harry Osborn w wersji EMO już tak :P. Dla mnie ten film jako Spider-man jest stracony. Obejrzę pewnie jak zwykły film akcji...

Co do Matrixa... Właśnie skończyłem oglądać całą trylogię. I na końcu Oracle zapytana czy zobaczy więcej Neo mówi: "I suspect so. Someday..." :D

Ale jak o produkcję Wachowskich to ja akurat się nie martwię i przyjmę wszystko, o ile nadal utrzymają tak wysoki poziom fabularny, z tak głębokimi przesłaniami... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować