Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwiastun Enemy Front skupia się na Powstaniu Warszawskim

38 postów w tym temacie

Czekamy na poruszenie, że Hitler mówi po niemiecku, a nie po nazistowsku. Derpderp...

Miło widzieć, że ktoś wreszcie bierze się za rozpowszechnienie wśród masowego odbiorcy świadomości tamtych wydarzeń. Ważne jednak, by nie okazało się to banalne, uproszczone, wygładzone lub marne jakościowo w swym przekazie. Wiemy jak skończyło się w przeniesienie Wiedźmina na srebrny ekran i lepiej trzymać się ścieżki wytyczonej przez grę. Tym bardziej, że na szali jest o wiele więcej niż tylko twórczość fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika marna, ale tematyka ciekawa, chociaż nie dla szerokiego grona odbiorców. Wątpię, aby zainteresowała np. amerykańskich graczy. Mam tylko nadzieję, że City Interactive nie opiera planów wydania Lordów na pieniądzach z Enemy Front, bo nie wróżę tej grze finansowego sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem -po trailerze- będziemy w grze tłumić powstanie warszawskie? Nice:)
PS Niby Wa-wa AD 1944 a drzwi takie zaniedbane i zarośnięte ulice. No i gdzie archetypowy Niemiec dobijający rannych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Scena dość uderzająca - Prowadzą Ludzi w kąt i pach. AHH nic tylko wrócić się w przeszłość z nowymi technologiami. :) Wiem takie marzenie ściętej głowy. Ale Popieram przedmówcę Postrzelać do Nazioli to jak przejechać się niezłą bryką na torze - Tego się nie zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> pozycja obowiązkowa dla prawdziwego polaka :D
Czy ja wiem czy taka obowiązkowa, gdyż ja jestem negatywnie nastawiony do powstania warszawskiego. Jestem po prostu ciekaw czy w grze znajdą się mieszkańcy Warszawy, którzy nie chcieli powstania i nie walczyli, a mimo to zginęli przez powstańców, którzy z prowokowali do bombardowań, a tym samym śmierci przeciwników powstania wśród mieszkańców Warszawy. Pewnie przez poprawność polityczną nie będzie na to miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2014 o 19:54, BLyy87 napisał:

Jestem po prostu ciekaw czy w grze znajdą się mieszkańcy Warszawy, którzy nie chcieli
powstania i nie walczyli, a mimo to zginęli przez powstańców, którzy z prowokowali do
bombardowań, a tym samym śmierci przeciwników powstania wśród mieszkańców Warszawy.

Też nie jestem zwolennikiem, ale taka argumentacja w przypadku okupacji przez Niemców, a potem Ruskich. Jest naciągana jak gumki od majtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować