Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwiastun Enemy Front skupia się na Powstaniu Warszawskim

38 postów w tym temacie

No zobaczymy. Czekam na jakąś porządną grę o tej tematyce. Jakoś doczekać się na razie nie mogę.
Ciekawe czy CI udźwignie ten ciężar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto co woli organista figurki a ksiądz jego córki. Ja tam chętnie pogram a II WŚ jeszcze nie ma zamkniętego rozdziału, co ciekawsze kolejnego wolfa robią mmmm. Jeżeli EF będzie taki jak Wolf oczywiście bez dodatków SF to uważam że produkcja będzie godna polecenia. Teaser rzeczywiście krótki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa jeśli chodzi o strzelanie do nazistów.
Ogólnie niemiecki naród jest bardzo dumnym i hamskim narodem, a wiem to bo gram po sieci na niemieckiej stronce, gdzie naziole zanim sie zacznie z nimi grać, już po tobie jadą jak po mokrej szmacie.
Niestety II wojna światowa zostawłla swoje znamię na pokoleniach niemców do dziś dnia.
Enemy Front pozwoli mi na ułozenie ich kultury 2,5m pod ziemia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CI podjęło ciężki temat II Wojny Światowej i Powstania Warszawskiego. Trzymam kciuki żeby im się udało sprostać wymaganiom przedewszystkim polskich graczy. Sam dawno już nie grałem w dobrą strzelankę z czasów II WŚ i chętnie sięgnę po tą produkcję aby zobaczyć co ciekawego stworzyli polscy developerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i zastanawiam się dlaczego większość jest na "nie". Powstanie Warszawskie to Nasza historia i chyba powinniśmy się z tego cieszyć, że ktoś ją pokazuje, nawet w tak małym stopniu. Jakoś do tej pory gry o II WŚ omijały szerokim łukiem wydarzenia z Polski, chyba że coś mi umknęło.
A, że gdzieś tam CI po drodze nie poszło nie znaczy że ta gra będzie totalna klapą. Tym bardziej, że na zagranicznych forach jest duże i pozytywne zainteresowanie. Pozycja obowiązkowa dla każdego kto lubi gry o tematyce II WŚ. Ja na pewno, więc czekam cierpliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadzam się z przedmówczynią. To że nie wszystkim przypadła go gustu ich poprzednia gra, nie znaczy że każda produkcja CI taka będzie. Ja jestem zdania że każdy uczy się na swoich błędach i mam nadzieję, że i w grach też tak jest. Osobiście jestem ciekawy jak będzie wyglądał Enemy Front po premierze. FPS''y są dobre na odstresowanie także ich nigdy nie za dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak.
Stres dotyka nas na każdym kroku a wiec jeśli będzie możliwość pobawienia się przy EF tak jak bywało to w przypadku Wolfa,to ja w to wchodzę od strzału:)
Sorry za ostatniego posta,nie chciałem nikogo urazić ale wyszło dokładnie na odwrót.
Nie jestem jakimś rasista tylko porostu za bardzo ubrałem swoje odczucia w ostre słowa co nie powinno mieć miejsca.
Sorry jeszcze raz i liczę na niezłą zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak przedmowcy uważam, że to może być naprawdę dobra gra, szczególnie dla nas w związku ze scenariuszem, który pokazuje rochę naszej historii. Poza tym to juz dawno nie było dobrego FPS o II wojnie swiatowej więc czemu Enemy Front nie miałby być powrotem do gier które większośc lubi. Ja czekam na premierę i zakupię tą grę na 100% i wierze w to że będę miał zniej sporo funu. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer raczej brzydki, strasznie plastikowy i strasznie zamerykanizowany. W ogóle mnie nie ruszają dzisiejsze pseudodramatyczne spoty reklamowe made in USA, kiczowate to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Tatmadaw - powiedz co tak na prawdę nie pasuje Ci w tym trailerze? Grafika? Dla mnie nie jest ona najważniejsza. Nie we wszystkich grach liczy się grafika gdzie komp poci się na maksa a wyciskasz z niego 20-30 klatek na sek i zamiast płynnej rozgrywki masz pokaz slajdów. Wiadomo nie każdemu przypadł do gustu ten trailer. Warto dlatego zwrócić uwagę na gameplay tak jest lepiej jeśli chodzi o grafikę, a przecież to efekty w grze liczą się bardziej niż na filmikach promujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten teaser wygląda kiepsko graficznie, poza tym to dość niesmaczne żeby ni z tego ni z owego, bez kontekstu wstawiać nam taką dramatyczną scenę tylko żeby zagrać na naszych emocjach. W samej grze po pewnym wprowadzeniu etc żeby to miało sens - ok, ale tak to wyszło słabo. Zrobione kompletnie bez pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje zdanie na ten temat, ale ja uważam, że trailer sam w sobie miał zaciekawić potencjalnych graczy. To że zawiera dramatyczne sceny to jedno ale nie mozna zapomnieć że to są sceny zgodne z faktami historycznymi i może na to twórcy chcieli zwrócić naszą uwagę. Może chodzi o to, że gra nie będzie koloryzować niektórych aspektów jak brutalność wermahtu wobec ludności cywilnej. Poza tym trailer to tylko filmik a gra nadal może nas pozytywnie zaskoczyć. Ja czekam na premierę i jestem pozytywnej mysli xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się wydaje to nie jest bez kontekstu. Przecież Powstanie Warszawskie jest zawarte w grze, stąd taki teaser. Zrobili właśnie coś takiego chyba dla pokazania światu jak to wtedy wyglądało, może żeby pokazać że faktycznie odwzorowują historię. Fakt dosyć to szokujące. Ale czy II wojna światowa taka nie była?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą Truskawa34, Epizod o Powstaniu Warszawskim powinien być zrealizowany w sposób w jaki jest przedstawiane nam samo Powstanie, przez historyków, ksiązki, filmy. Dlaczego więc i gra nie miałaby odnosić się do tego ? W końcu taka scena, jaka jest zawarta w trailerze, to była normalka, fakt że ta scena została wybrana świadczy o tym że gra będzie w dokładnie takim klimacie, prawdy, faktu, a nie cukierkowatości, czy masowego zabijania nazistów, na zasadzie strzelania gdzie się da. Gra zrobiona z pomysłem, trailer z pomysłem, a jeśli kogoś to szokuje, zalecam powrót do książek. Nałkowska bardzo dobrze opisuje realia wojny. Co do grafiki, nie oszukujmy się, dobrze wiemy że gra powstaje na silniku który nie powali jakością animacji. Dla mnie grafika to nie jest jedyny aspekt gry, jeśli grafika jest jak marzenie a fabuła nudna.... szybko ląduje na półce i kurzy się. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz piszą żę za mało krwi i za mało drastyczne, a raz piszą że zbyt drastyczne. Coż za zdecydowanie w śrud graczy. Teaser to tylko malutki pokaz w dodatku pewnie nie zrobioony na sliniku gry. Wygląda doś ładnie ale jak porównać z gamepleyem z tamtego roku to gra ma o wiele wiel lepszą grafikę. Poruszenie tak Brutalnej sceny jest bardzo dobrym posunięciem, jest pokazane co robili NIemcy - nie wermacht-nie naziśći tylko NIEMCY co robili w czasie II Wojny ŚW. W dodatku Nie pokazali samej sceny strzału - można było się tylko domyśleć do czego tam doszło. Niestety II Wojna Pozostawiła w wielu ludziach Pustkę. Teaser Przedstawia całą prawdę i zachęca nas do gry w EF przez możliwość uczestniczenia w wojnie w Warszawie i w niewielkim stopniu poznać coś od Środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zdania że teaser nie ukazał takich scen od tak sobie. Przecież główny wątek w grze ma byś podczas Powstania Warszawskiego więc sama tematyka teasera jest jak najbardziej zrozumiała. Przynajmniej dla mnie. Właśnie spójrzmy na inne gry wojenne z tej dziedziny single kończy się po 6-8 godzinach i wszystko kręci się przy multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@M_Siwy podzielam Twoje zdanie. Słabo mi się robi jak czytam niektóre komenty. Gra o wojnie, a niektórzy się różowych słoników spodziewają. Bez przesady. Poza tym nie pokazali samej egzekucji a i sama gra nie będzie polegała na tym, żeby ustawiać ludzi pod ścianą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować