Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wolfenstein: The New Order - już graliśmy

38 postów w tym temacie

Ja miałem już jakiś czas temu dobre przeczucia co do tego tytułu.
Nawet złożyłem pre-order :)
Fajnie będzie znów postrzelać do nazistów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że macie rację. Przwdstawiłem tutaj dość czarny scenariusz. Jednak nato jak dotąd nie było zbyt skuteczne. A przed 2 wojną św też mieliśmy porozumienia z zachodem o obronie terytorium IIRP. A jak to wyszło w praktyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 09:33, Cygi napisał:

Może zwykli obywatele.

Ale nie ludzie u władzy.


Akurat nie wiem czy Putin by miał takie poparcie...no chyba, że ludziom podobają się jeszcze niższe zarobki i szkody doznane przez wojny. Wciąż mnie zadziwia to jak ludzie słuchali Hitlera...no ale to były trochę inne okoliczności. Nieważne. Skończmy ten temat, wystarczy, że w telewizji o tym gadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się to "klasyczno-nowe" podejście do gry. Teraz jestem dobrej myśli :)
Będę obserwował z ciekawością, co z tego pod koniec wyjdzie. RTCW chyba grubo z 10 razy przeszedłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolf, jedyna gra o II WŚ do której z przyjemnością powracam, ciekawe czy ta odsłona będzie tak dobra jak pierwszy wolf w 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się coraz ciekawiej! Gdy na początku usłyszałem o nowym Wolfensteinie, to miałem mieszane uczucia, ale jest coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czekam.Gra zapowiada się naprawdę miodnie i szczerze...zatęskniłem za tą rozwałką nazistów,
> a gdyby jeszcze dali grać Polakami! <3
Polakiem w Wolfensteinie grasz od samego poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2014 o 23:45, Obronca_Sloni napisał:

Czy ja dobrze pamiętam, że w RTCW szwabki potrafili odrzucić granat? Bo z tego co widzę
po trailerach przez ponad dekadę zdążyli zatracić tę umiejętność.

Akurat w RTCW przeciwnicy nie odrzucali granatów, co najwyżej się od nich odsuwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Akurat w RTCW przeciwnicy nie odrzucali granatów, co najwyżej się od nich odsuwali.
Te elitarne oddziały, (takie w białych mundurach) odkopywaly rzucone granaty. Nie raz od czegoś takiego zginąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować