Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dishonored 2: Darkness of Tyvia - nowe szczegóły

22 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Pierwsze plotki dotyczące Dishonored 2: Darkness of Tyvia pojawiły się zaledwie dwa dni temu, gdy w sieci zamieszczono zdjęcie sugerujące, iż gra zostanie zapowiedziana na E3 2014. Dziś pojawiły się kolejne informacje, ale warto je traktować z pewną rezerwą.

Przeczytaj cały tekst "Dishonored 2: Darkness of Tyvia - nowe szczegóły" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2016?!? Czemu Bethesda nie wydaje Dishonored lub nowego TESa co roku tak jak to robi Ubisoft z asasynem? Widocznie nie chcą zarabiać. Szkoda. Szkoda, że gier jest masa, a dobrych gier zaledwie kilka w roku... Przejadą się na TESO to się obudzą, przynajmniej taką mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 2016?!? Czemu Bethesda nie wydaje Dishonored lub nowego TESa co roku tak jak to robi
> Ubisoft z asasynem? Widocznie nie chcą zarabiać. Szkoda. Szkoda, że gier jest masa, a
> dobrych gier zaledwie kilka w roku... Przejadą się na TESO to się obudzą, przynajmniej
> taką mam nadzieję.
to nie znaczy że nie chce zarabiać tylko taka gra jak tes zajmuje wiele lat po to by być być grą do której się będzie wracać przez lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi się wydaje że to znowu (jak w przypadku Fallout) jakiś żart fanów gry. Chociaż pograł bym w kolejną cześć Dishonored.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Czemu z Unreala 3 przerzucili się na id tech 5 to ja naprawdę nie...
>
> Wolałbyś ten stary silnik przez kolejne 2 lata?
Może i stary ale:
1) Developerzy potrafią na nim już czynić cuda
2) Ciągle jeden z najlepszych
3) Stary ale jary
4) ID Tech 5 to ten sam silnik który napędzał R.A.G.E, porównaj sobie (tak wiem, oczywiste jest że go zmodyfikują)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą część całkiem miło wspominam, w "dwójkę" chętnie zagram, ale bez jakiegoś wielkiej hype''u. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 2016?!? Czemu Bethesda nie wydaje Dishonored lub nowego TESa co roku tak jak to robi
> Ubisoft z asasynem? Widocznie nie chcą zarabiać. Szkoda. Szkoda, że gier jest masa, a
> dobrych gier zaledwie kilka w roku... Przejadą się na TESO to się obudzą, przynajmniej
> taką mam nadzieję.

Może mają inny cykl produkcyjny? Kurcze, przecież nikt nikomu nie narzuca kiedy mam wydawać swoje gry. Lepiej nawet jeśli cykl produkcyjny jest dłuższy, bo unikamy gier będących betą na graczach:P W sumie fajnie byłoby już sobie pograć w drugą część, ale mam czas;) Poczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czemu z Unreala 3 przerzucili się na id tech 5 to ja naprawdę nie...

Bo to Zenimax, więc mają id tech 5 za friko, nie muszą płacić kilku grubych milionów za korzystanie z UE3 albo UE4 (w końcu mamy next geny :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 2016?!? Czemu Bethesda nie wydaje Dishonored lub nowego TESa co roku tak jak to robi
> Ubisoft z asasynem? Widocznie nie chcą zarabiać. Szkoda. Szkoda, że gier jest masa, a
> dobrych gier zaledwie kilka w roku... Przejadą się na TESO to się obudzą, przynajmniej
> taką mam nadzieję.

Dzięki temu nie dostajemy co roku tego samego odgrzewanego kotleta. Ponadto pewne marki przez bycie wydawanym corocznie stały się jedynie bladymi cieniami swoich dawnych, wspaniałaych wcieleń. Och, Call of Duty 2, jakże tęsknię za twoją doskonałością. A jakbyśmy mieli dostawać The Elder Scrolls co roku to po 2-3 latach żadna kolejna odsłona nie miałaby nic ciekawego do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2014 o 23:38, Hayeck napisał:

Może mają inny cykl produkcyjny? Kurcze, przecież nikt nikomu nie narzuca kiedy mam wydawać
swoje gry. Lepiej nawet jeśli cykl produkcyjny jest dłuższy, bo unikamy gier będących
betą na graczach:P W sumie fajnie byłoby już sobie pograć w drugą część, ale mam czas;)
Poczekam...

Niestety nie mogę się zgodzić z tym, że dłuższy cykl produkcyjny to unikanie bety na graczu. Diablo 3 było robione graczami, a okazało się chamską, wręcz zamierzoną z góry betą na graczach. Z drugiej strony kolejne Assassin''s Creedy prezentowały wysoki poziom, a bugi były na tyle rzadkie, że osobiście nie spotkałem jeszcze żadnego, a grałem we wszystkie części przez wiele godzin.

2 lata na produkcję (w zasadzie więcej, bo pewnie robią ją od jakiegoś czasu już) to bardzo dużo. Powiedziałbym za dużo. Albo mają za mały zespół, albo złą organizację pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie ten news natchnął do przejścia po raz drugi pierwszej części :) Zdecydowanie to była bardzo dobra gra, choć może trochę niedoceniona.
Liczę na kolejne części Dishonored, bo świat gry wydaje się naprawdę niezwykle ciekawy i wiele fajnych rzeczy można z nim zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, by to był fake. To zbyt niszowa gra, by komuś chciało się robić wygłupy. Trochę szkoda, że 2016. Szczerze, to liczyłem jeszcze na ten rok. Nie wiem po co ta promocja z betą. Serio to kogoś przyciąga? To zupełnie różne gatunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę przechodząc Dishonored dopiero drugi raz przekonałęm się do tej gry. Naprawdę kawał dobrej roboty. Sam pierwotnie trochę jechałem ten tytuł, lecz teraz wszystko odwołuję. Gra miała swój styl i klimat, bardzo grywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować