Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft: Grafika w Watch Dogs nie uległa pogorszeniu od targów E3 w 2012 roku

53 postów w tym temacie

No proszę jak wczoraj oglądałem ten nowy trailer zaraz po udostępnieniu go przez Ubi od razu twierdziłem że grafa prezentuje się gorzej niż na wcześniejszych materiałach. Po reakcji innych widzę że się jednak nie myliłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 18:46, Diabolicus napisał:

Spokojnie ludzie, gra wcale nie wygląda gorzej - po prostu wygląda inaczej.


Tofik, ty nie jesteś dziwny, ty jesteś...oryginalny.

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co bylo z Far Cry 3 od UBI??? http://www.youtube.com/watch?v=iaGSSrp49uc
czy to ta sama gra w ktora wszyscy grali??? NIE!!!....
Mam nadzieje ze Ubi na WATCH DOGS tym razem poslizgnie sie noga na przymusowy szpagat bólu ... BO PRZESADZAJA!!! To samo po sprzedazy PS4 - okazuje sie ze MEtal Gear w 2015, Deep Down pozniej itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"To niemożliwe. Oczywiście, że (grafika) nie ulegla pogorszeniu (...) Kocham grafikę. Wiem, że gra wygląda świetnie i jest mi przykro, że ludzie teraz myślą inaczej... to z pewnością prawdziwie next-genowa gra... z pewnością..."

:DDD Ołłłłł.

Aż mi się przykro zrobiło, gdy kobieta zaczęła płakać, zwłaszcza że Tessa fajna jest. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki, wrzuciłem do newsa - tyle że ten trailer wywołał małe zamieszanie pokroju "nieco
> okroili grafikę", podczas gry gif (scen z którego próżno szukać w zwiastunie) szybko
> rozszedł się po Internecie (zaczynając bodaj na NeoGafie) i zrobił całkiem sporą aferę.

Nie zapominajmy o tym co robiło największe wrażenie na pokazie z 2012 roku. Przede wszystkim żywe otoczenie które pokazywało potencjał technologii "latających papierków" PhysX z Batmana, powalające warunki pogodowe (z efektami przemoczenia ubrań, świetną fizyką materiałów czy np. tworzeniem się kałuż) oraz genialne efekty cząsteczkowe. Żadnej z tych rzeczy nie można zobaczyć w materiałach wydanych 2013+ roku. Może tylko wytłumaczę w paru słowach dlaczego się czepiam samej grafiki. Czuje się szczerze mówiąc troszkę oszukany przez grę która opowiadała o sobie jako pierwsza ''tru'' next gen. Kolejny deadline plus konsole jako leadplatform wciskają niewidzialne ściany dla twórców obracając kolejny obiecujący projekt w pył, kończąc kompromisach na każdej linii. Zresztą nie pierwszy raz się tak czuje dzięki Ubi. Przeżywałem to samo przy premierze Farcry 2 a potem naiwnie przy 3jce kiedy premierowy gameplay powalał na kolana zwiastując nową erę FPSów a wyszło jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio? Nie wierzę, że ten najnowszy gameplay z tego miesiąca pokazuje faktyczny stan gry, to jakaś ściema. Może jeszcze kilka lat temu to by przeszło, tak jak przy wspomnianym Killzone 2, ale teraz to już będzie wojna, jak Ubi wypuści tak mocno okrojoną grę. Jeśli gameplay z 2012 to było tylko demo technologiczne, no to raczej nie wróżę świetnej sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Serio? Nie wierzę, że ten najnowszy gameplay z tego miesiąca pokazuje faktyczny stan
> gry, to jakaś ściema. Może jeszcze kilka lat temu to by przeszło, tak jak przy wspomnianym
> Killzone 2, ale teraz to już będzie wojna

Ludzka naiwność (łagodnie mówiąc) nie zna granic. Jaka wojna? Zapewne będzie trochę buczenia, a gra i tak się sprzeda:) Sądzę, że jakby była to wersja PS3 lub X360, to już dawno dziennikarz z Gamespotu by to sprostował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już nie można wierzyć w takie gadki. Za głupie gadanie uważam też zdania, że nie ma co buczeć bo i tak się sprzeda. Nie dość, że gracze dzisiaj często są nabijani w butelkę to pozwalamy na takie traktowanie i wszyscy robią co chcą. Ubi leci sobie w kule z łoczdogsami. Wisi w powietrzu jakaś niepewność, gra już widniała na pudełkach od PS4, a premiera tak późno. Po premierze wyjdzie szydło z worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym co działo się w ostatnich dwóch latach w branży jestem bardzo zaniepokojony... bez przerwy zdarzają się problemy z grami AAA, Blizz spartolił premierę Diablo (sama gra też miała trochę bolączek), Rockstar borykał się z trybem GTA Online, Aliens Colonial Marines zwalone na całego, Battlefield 3.5 zabugowany, beta wersja Rome II... a teraz to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2014 o 08:25, Damianuss1 napisał:

Dzisiaj już nie można wierzyć w takie gadki. Za głupie gadanie uważam też zdania, że
nie ma co buczeć bo i tak się sprzeda.


Oczywiśćie, że nie ma co buczeć... trzeba nie kupować takich gier. Ostatnio EA na konferencji ogłosiło, że marka Battlefield nie odniosła żadnego uszczerbku w związku z problemami BF4 i sama gra sprzedała się świetnie (niestety ale szanowne gram.pl nawet o tym nie wspomniało). Widać, że niektóre firmy już się chwalą jakich kretynów mają za fanów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2014 o 10:51, ww3pl napisał:

> (niestety ale szanowne gram.pl nawet o tym nie
> wspomniało). Widać, że niektóre firmy już się chwalą jakich kretynów mają za fanów:)

http://www.gram.pl/news/2014/01/29/ea-bledy-w-battlefieldzie-4-nie-wplynely-na-sprzedaz-gry.shtml


Akurat nie o to mi chodzi... a chodzii o konferencję z San Francisco.
http://www.gamespot.com/articles/ea-battlefield-s-rocky-launch-did-not-damage-the-franchise/1100-6418131/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im więcej zrzutów do mnie dociera tym mniej się boję o finalną jakość WD ^^ Neogaf chyba przesadził z tą histerią i ludziom się udzieliło. Gdy czytam te deklaracje anulowania zamówień etc. odnoszę wrażenie, że nie z graczami mamy do czynienia, tylko zboczoną na punkcie jednej prezentacji nerdozą, która nie potrafi zejść na ziemię. Ani słowa o rozgrywce, która wcześniej była taka wow, ani słowa o tym jak zmieniła się sylwetka bohatera (bo się zmieniła, imo na gorsze, ale to szczegół)- gra nie przypomina >dema technologicznego< z przed dwóch lat, powycinane assety, marne oświetlenie, brak "tego czegoś, co robi nextgen" (to cytat) -____-
Jeśli to jedyna rzecz, której po WD oczekiwaliśmy, to może warto zaczekać na więcej nagrań, z różnych miejscówek (niby mieliśmy już tego na kopy, ale skoro tak...), w różnych warunkach pogodowych, do premiery jeszcze trochę czasu by się namyśleć. Ale nie zachowujmy się jak dzieci, którym źli ludzie przebili piłkę do nogi;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee tam marudzą ludzie. Ja jak na razie to na ubiku się nie zawiodłem w kwestii grafiki jak i grywalności gier - śmiem powiedzieć że ilość błędów w grach jest dużo mniejsza niż w grach od EA. To co zrobili z BF4 powinno im dać pod dupie. Czekam z niecierpliwością na te gry ale Pre-order nie kupię!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No taka jest niestety rzeczywistość - jak któraś z większych firm obiecuje mega hiper grafikę i prawdziwy next gen to wiadomo że kłamie w żywe oczy. I przykładów tego mieliśmy na konsolach poprzedniej generacji oraz PeCetach od cholery za przeproszeniem.

Oto niektóre z nich.
Far Cry 2
Far Cry 3
Killzone 2 - szczerze obecnie najbliższy jak na razie przykład do WD, bo tak samo reklamowali grafikę a co wyszło wiemy wszyscy(grafika na poziomie, ale w porównaniu do zapowiedzi no rozczarowanie totalne)
Motorstorm - ta sama sprawa jak z KZ2
Battlefield 4
Gothic 3 w dniu premiery
Aliens Colonial Marines

i wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up - Akurat w przypadku G3 sprawa jest taka, że to JoWood nie wiadomo czemu wymusił wydanie gry podczas gdy powinna być co najmniej rok jeszcze w produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko, nie można powiedzieć że WD to gra brzydka. Widać pewne zmiany pom. wersją E3, a teraźniejszą, ale sądzę, że to i owo da się jeszcze poprawić. A jeśli boli Was brak odbić wszystkiego na wszystkim, to grajcie na PC z ENB ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za niespodzianka :P. Gry już muszą być "optymalizowane" pod uber bebechy konsol nowej generacji ;-]. Szkoda, że przez to ucierpi także edycja na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować