Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grające kobiety - infografika

21 postów w tym temacie

Dziwne, że nie ma jeszcze komentarzy. :)
Chętnie poznałbym tytuły najpopularniejsze wśród użytkowniczek Gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dziwne, że nie ma jeszcze komentarzy. :)
> Chętnie poznałbym tytuły najpopularniejsze wśród użytkowniczek Gram.pl.

Pewnie będą to Simsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jaki serwis jest przewidywalny i dzień przed przypomina zapominalskim o tym szczególnym dla kobiet święcie. A jak dla mnie to dzień jak każdy inny bo ja jest dzień faceta to mało kto o tym pamięta :) Mieć kobietę, która gra i interesuje się tą branża jest pożądana prazez innych grających facetów. Ale nie dla wszystkich. Jak dla mnie to obojętnie czy będzie grała czy też nie. Ważne żeby dawała mi możliwość grania a nie utrudniała bo "tam się zabija" i jak w to mogę grać. Nie będę czepiał się jej że nie gra i niech działa to w drugą stronę że ona nie czepia się mnie jak czasami sobie od niej odpocznę i coś sobie zagram. Chociaż mieć dziewczynę która ogarnia z Tobą w jednym zespole w Battlefield czy w innej grze to super sprawa ale nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dziwne, że nie ma jeszcze komentarzy. :)
> Chętnie poznałbym tytuły najpopularniejsze wśród użytkowniczek Gram.pl.
Aktualnie gram w Nier. Uwielbiam serię The Elder Scrolls, a do niedawna (czyt. do wyjścia III) przepadałam Assassin''s Creed.
Lubię też gry z Batmanem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 22:51, Evey napisał:

Lubię też gry z Batmanem. :)


Od kilku dni ponownie przechodzę AA. Wkrótce stuknie 90 h. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W infografice jest błąd. Na konsolach gra 23 % mężczyzn, co kompletnie nie zgadza się z wykresem. Chyba powinno być 33%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

g...o wiecie... każdy piszczy jak to by niby chciał laskę która gra w gry. do czasu aż pierwszy raz usłyszy że nie będzie dzisiaj obiadu, bo jest raid albo coś, albo że nie pójdziecie do kina, bo wychodzi z ''ziomeczkami'' z guild wars na piwo... (tak, kobiety maja znacznie większe skłonności do uzależniania się, dodatkowo... co może myśleć 10 chłopa o grającej kobiece, samemu o takiej marząc;]) to co, puścisz na piwko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to ma być "badanie" to ja poproszę chociaż wielkość próby badawczej...

Poza tym kompletny brak RPG w rozpisce gatunkowej wydaje się wysoce podejrzany, zwłaszcza, że strzelanki są na 1 miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku statystyk z gram.pl te wyniki mocno się rozmijają z rzeczywistością. Przecież wielu użytkowników nie ma ustawionej płci w profilach, albo dla żartu niektórzy zaznaczali sobie płeć przeciwną. Podobnie miasta, wiele kont bez danych lub z fałszywymi (a po IP nie zawsze wychodzi właściwe miasto lub miejscowość, zwłaszcza w przypadku tych małych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować