Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Banished - recenzja

27 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2014 o 17:59, Yachieku napisał:

> Jeżeli gra po czasie robi się nudna to w tym wypadku nie zasługuje na ocenę większą
niż
> 5-6/10

A jest gra, która po czasie nie robi się nudna?


Oj wiele by wymieniać.
Settlers 1, Civilization 1, 3, Gothic 1,2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2014 o 08:45, Azazell napisał:

Oj wiele by wymieniać.
Settlers 1, Civilization 1, 3, Gothic 1,2.


Chyba miałeś wymienić te, które nie robią się nudne, a to są wszystko singielki - nie ma gry singlowej, która się nie nudzi po jakimś czasie, nawet Football Manager. Jedyne gry, które ewentualnie mogą aspirować do miana tych, które się nie nudzą, to dobre multiplayery, a i one po kilku latach grania powszednieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jacy ludzie się marudni ostatnio zrobili :P
Gra robiona przez jednego człowieka- pasjonata realizującego swój pomysł i chcącego go innym udostępnić (i zarobić, ale to przecież normalne), a narzekają, że nie mogą grać w nią do końca świata... Podziwiam za ilość wolnego czasu, ja mimo, że bym chciał to nie mogę poświęcić (te wyprzedaże Steam...) żadnej grze 500 godzin. Jednocześnie miliony grają w multi nowego CoDa i BF, czyli pseudosymulatory w najlepszym razie, a tak naprawdę zwykłe czasozabieracze :P (BF 3 jest najlepszy w tym imo).
Co do gier, które nigdy nie nudzą- kiedyś też patrzyłem, czy da się w grę grać miliony godzin, aż zdałem sobie sprawę, że i tak tyle nie będę grał, choćby idealny sandbox się pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2014 o 10:32, KeyserSoze napisał:

Chyba miałeś wymienić te, które nie robią się nudne, a to są wszystko singielki - nie
ma gry singlowej, która się nie nudzi po jakimś czasie, nawet Football Manager. Jedyne
gry, które ewentualnie mogą aspirować do miana tych, które się nie nudzą, to dobre multiplayery,
a i one po kilku latach grania powszednieją.


Gry nudzą na różny sposób. Np ja to dziele w ten sposób.

Grajac w Civ 1 czy w stare Settlers nuży po czasie to jest oczywiste.. Po rozegraniu setek godzin robisz sobie przerwę.. I po czasie czujesz osobiście, że chętnie znów w nie zagrasz. to znaczy bardzo dużo, że jest to mega hit.

Natomiast są też gry gdzie grasz grasz dość długo ale zaczyna cię nużyć.. przerywasz i już nie wracasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Wykresy sa. I nie tylko.
> > Town Hall.
>
> Daj spokoj. Za malo ich. Toz to gra stricte ekonomiczna, a nie The Sims.


Najważniejsze jest czyli roczne zużycie i produkcja materiałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować