Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

SW: The Old Republic - mieszkania dla graczy wkrótce znajdą się w grze

8 postów w tym temacie

"Niedługo żadna z postaci w Star Wars: The Old Republic będzie musiała czuć się bezdomna w odległej galaktyce," ktoś tu zjadł "nie".

PS Pierwszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh będę musiał sobie odświeżyć TORa bo widzę, że twórcy się starają (a przynajmniej stwarzają takie pozory) rozwijać grę, a oprócz tego zdaje się, że jest znacznie lepiej niż zaraz po premierze (gdzieś tak słyszałem/czytałem :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest na prawdę bardzo fajna tylko powtarzalnośc zabija tą grę. Fabuła jest ciekawa, obfita w zwroty akcji, mechanika tez jest dynamiczna, świat gry jest piekny i pełny. Więc co z nią jest nie tak?

1. F2P. Opcja sama w sobie nie jest zła, jednakże jako osoba grająca w ten tytuł przed pojawieniem sie tej opcji nie mogę jej znieść. Ograniczenia wprowadzone na gracza "darmowego" skutecznie zniechęcają do grania w ten cholernie ciekawy tytuł. Chcesz zrobić kolejny flashpoint - kup subskrypcję, chce pójśc na raid - kup subskrypcję, chcesz normalnie awansować bez utrudnieć typu zmniejszone doświadczenie - kup subskrypcję, chcesz by twój towarzysz miał 3 subklasy - kup subskrypcję (a niestety bez 3 się nie da) Samo F2P nie zabiło tej gry, zabijają ją te ograniczenia. I momo, że chętnie bym do niej wrócił to niestety bez subskrypcji się nie da....

2. Po osiągnięciu rego maksymalnego lvl jak się nie jest w jakiejśc gildii to w zasadzie gra nie oferuje dla nas nic. Owsze możesz dalej robić flashpointy itp., ale "ile można"?

3. Co tu mówić - pustki na serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP

Co do pierwszego punktu to nie trzeba mieć subskrybcji żeby mieć możliwość uczestniczenia we flashpointach i operationach. Co do Flashpointów to jak już zmarnujesz tygodniowy limit 5 to możesz potem chodzić na kolejne z tym wyjątkiem że z ostatniego bossa nie wypadnie ci drop(tylko z ostatniego) i tyle. Możesz także kupić sobie w GTN przepustkę za kredyty. Tą samą przepustkę można kupić na Operationy również za kredyty.
Jeśli chodzi o trzeci punkt to nie wiem na jakim serverze grasz ale na Red Eclipse jest dużo ludzi, co chwilę kogoś mijam a we flocie czasem przeludnienie jest.

Co do tematu domków mam nadzieję że będzie można mieć swój domek z prywatnym hangarem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Bullshit. Wszystko można odblokować za kredyty w grze, wystarczy umiejętność wyszukiwania w Galactic Trade Network.
2. Bullshit. Masz tryb Starfighter, który wcale nudny nie jest, masz dostęp do Warzone''ów oraz Ranked Warzone''ów, możesz też iść na masowe flashpointy i operacje w trybie Hardcore, co też wcale nudne nie jest. Poza tym już niedługo zapowiedzą zapewne kolejny dodatek, który znowu podbije level cap''a i doda masę contentu, więc będzie co robić.
3. Bullshit. Europejski Tomb of Freedon Nadd jest masakrycznie pełny ludzi, na stacji republiki czasami chodzić się nie da, bo za dużo ludu i gra klatkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo żadna z postaci w Star Wars: The Old Republic będzie musiała czuć się bezdomna (...) --- coś literkę zjadło autorowi, bo powinno to brzmieć: "Niedługo żadna z postaci w Star Wars: The Old Republic NIE będzie musiała czuć się bezdomna (...) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ta gra jest na prawdę bardzo fajna tylko powtarzalnośc zabija tą grę. Fabuła jest ciekawa,
> obfita w zwroty akcji, mechanika tez jest dynamiczna, świat gry jest piekny i pełny.
> Więc co z nią jest nie tak?
>
> 1. F2P. Opcja sama w sobie nie jest zła, jednakże jako osoba grająca w ten tytuł przed
> pojawieniem sie tej opcji nie mogę jej znieść. Ograniczenia wprowadzone na gracza "darmowego"
> skutecznie zniechęcają do grania w ten cholernie ciekawy tytuł. Chcesz zrobić kolejny
> flashpoint - kup subskrypcję, chce pójśc na raid - kup subskrypcję, chcesz normalnie
> awansować bez utrudnieć typu zmniejszone doświadczenie - kup subskrypcję, chcesz by twój
> towarzysz miał 3 subklasy - kup subskrypcję (a niestety bez 3 się nie da) Samo F2P nie
> zabiło tej gry, zabijają ją te ograniczenia. I momo, że chętnie bym do niej wrócił to
> niestety bez subskrypcji się nie da....
>
> 2. Po osiągnięciu rego maksymalnego lvl jak się nie jest w jakiejśc gildii to w zasadzie
> gra nie oferuje dla nas nic. Owsze możesz dalej robić flashpointy itp., ale "ile można"?
>
> 3. Co tu mówić - pustki na serwerach.

W zupełności się zgadzam. Kupiłem całego klienta, dodatek i dwie subskrypcje... Sama gra na początku jest super, jakościowo, powtarzam jakościowo może konkurować z World of Warcraft, którego z resztą klienta też kupiłem w całości. Nie zdołałem się do końca przekonać ani do: SWTOR dlatego, że po 55lvlu po obu stronach nie ma za dużo do roboty i gra się nudzi, ani do: WoW, choć nie do końca, bardzo chciałbym wrócić do gry, ale... przez ostatnie lata zrobili tyle radykalnych zmian w rozgrywce, że trudno się przyzwyczaić, szczególnie do azjatyckiej stylistyki, nie wszyscy lubią takie klimaty, a moim zdaniem taki styl, plus wow... WHYYYYYYYYYYyyyyyyyy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować