• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
qbencjusz

Problem z kluczem do South Park: Kijek Prawdy

Pytanie

Witam, dzisiaj dokonałem zakupu gry South Park: Kijek Prawdy drogą cyfrową. Po opłaceniu zamówienia otrzymałem maila z potwierdzeniem opłaty. Problem polega na tym, że w mailu nie dostałem żadnego klucza, a w szczegółach zamówienia gdy klikam "Pobierz klucz" wyświetla mi się puste pole. Nie wiem czy jest to spowodowane tym, iż muszę czekać na realizację zamówienia, czy też wystąpił jakiś błąd. Czy ktoś z Was spotkał się już kiedyś z podobną sytuacją ? Byłbym wdzięczny za pomoc! Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 09.03.2014 o 16:48, qbencjusz napisał:

Witam, dzisiaj dokonałem zakupu gry South Park: Kijek Prawdy drogą cyfrową. Po opłaceniu
zamówienia otrzymałem maila z potwierdzeniem opłaty. Problem polega na tym, że w mailu
nie dostałem żadnego klucza, a w szczegółach zamówienia gdy klikam "Pobierz klucz" wyświetla
mi się puste pole. Nie wiem czy jest to spowodowane tym, iż muszę czekać na realizację
zamówienia, czy też wystąpił jakiś błąd. Czy ktoś z Was spotkał się już kiedyś z podobną
sytuacją ? Byłbym wdzięczny za pomoc! Pozdrawiam ;)

Jeśli kupowałeś w gramie, to rzecz normalna, że biorą pieniądze, a kluca nie dają. Klucz powinieneś mieć chwilę po zapłaceniu. Możesz też spróbować skontaktować się z bok-iem, ale jeśli nic się zmieniło (w co wątpię) to ani nie odpiszą na maila, ani telefonu nie odbiorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować