Zaloguj się, aby obserwować  
SD4HJ

Tatuaże- jakie macie, jakie zamierzacie zrobic.

196 postów w tym temacie

Chcę sobie w niedługim czasie zrobić tatuaż na barku jednak nie wiem czy jeszcze się z tym nie wstrzymać bo trenuję i na pewno jeszcze ze 3-4cm mi bicek urośnie przez co boję się, że może mi się toto rozciągnąć i popsuć. Czy mam słuszne obawy czy śmiało mogę już sobie go zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 12:32, simian_raticus napisał:

Te tatuaże strasznie brzydko będą Wam wyglądały na starość!

Człowieku, niektórzy nie wiedzą co zamierzają jutro robić, a ty zaczynasz z wykładami na temat starości :)

Co do samego tematu - sam jestem skłonny do takiego zabiegu, ale nieprędko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sobie zrobić w przyszłości jakiś tatuaż (np. krzyż), ale wcześniej chcę spróbować zrobić sobie tatuaż z henny. Gdzie to kupić i jak się takie tatuaże robi? Ile trzymają? Zostawiają jakiś ślad na ciele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 19:29, spongebob_96 napisał:

Ja jakbym robił tatuaż to chyba z jakąś datą. Nie długi, bo koszty są podobno duże. A
tyle kasy aż nie mam. Ale poczekam do 20 i zrobię jakiś fajny i będę już miał do tego
czasu kasę :D


Sorka ze tak pozno odpisuje ale chyba ci sie nie spieszy (sam napisales ze poczekasz do 20stki).
Jak chcesz z jakas data to moze cos w rodzaja tatuazu jaki ma Kirk Hammet z Metalliki?
Tj. Na bruchu ma (choc nie koniecznie na brzuchu trzeba :P ) "Made in SF 11-18-62" Data i miejsce urodzenia :P I to jeszcze jako "Made" :)

Btw. Myslalem tez nad tatuazem ale nie wiem czy sie na odwage zbiore... Ja sie boje zastrzykow a co dopiero tatuazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja juz jestem kompletnie przekonany, ze tatuaze miec bede, mysle, ze przeciagu roku powinny juz byc, bo po co ciagle zwklekac z tym skoro pomysl juz od jakiegos czasu jest ten sam ;P a dokladniej, wewnetrza strona bajcepsa, na lewej "Miłość" na prawej "Nienawiść". gdybym byl bardziej beztroski jeszcze w te wakacje bym je zrobil, lecz sie wstrzymam jakis czas i upewnie sie na 210% procent, ze akurat to chce miec na swym ciele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od paru miesięcy chodzi za mną jakiś nieduży tatuaż. Smoki, jaszczurki i nietoperze wyglądają bardzo fajnie, ale mimo wszystko wolałbym aby mój tatuaż coś symbolizował i wiązał się w jakiś sposób ze mną. Nadal nie wymyśliłem czegoś co by mnie satysfakcjonowało, ale nadal szukam, a czas mnie wcale nie goni. Z tym wiąże się również druga sprawa - wiek. Co prawda mam już te 19 lat i powoli dobijam do 20-tki, ale jestem dosyć chudy. Pakerem nigdy nie będę, ale podejrzewam, że w ciągu tych najbliższych 2-3 lat przybiorę nieco masy. Dlatego poczekam jeszcze trochę, postaram się wynaleźć jakiś wzór, który będzie dla mnie idealny, a gdy stuknie mi te dwadzieściaileś lat, wybiorę się do studia.
Nie jestem przeciwnikiem tatuażu. Ba, myślę że to świetny sposób na wyrażenie samego siebie, o ile wzór jest faktycznie przemyślany i w jakiś sposób powiązany z noszącą go osobą. Bo filozofia typu "walnem sem smoka na łytce, bo widziałem na filmie" jest żałosna. Na szczęście to nie mi przyjdzie za to płacić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stałego raczej nigdy sobie nie zrobię - jak się skóra zmarszczy, będzie brzydko wyglądać. Może kiedyś skuszę się na jakiś tymczasowy, choć też wątpię nieco - szkoda by mi kasy było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem sporo postów w tym temacie i śmieszy osobiście mnie to, że wielu tutaj dziara się bo tak, albo tatuaże okresowe, BO potem sobie można coś innego dziabnąć :D.
Ja osobiście z dziarkami wiąże pewne emocje, wydarzenia albo przekonania. Tak właśnie mam 3 tatuaże, aczkolwiek jeden uległ coverowi ;), tym oto własnie cover up''em chciałem się pochwalić. Widziałem sporo dziar z oldschoolowym mikrofonem, ale myślę, że takiej wersji naprawdę szukać ze świecą. Wykonane w studiu Panoptikum w Piotrkowie :).
(Robiony w tamtym tygodniu we wtorek, dlatego kolorki jeszcze nie zmatowiały)

20130131183351

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć, wybaczcie na wstępie to że nie pisze nigdzie indziej ale potrzebuje w miare szybkiej porady :) zrobilem sobie kolejny tatuaż dzis i wracając zapomniałem kupić masc alantan a nie mam żadnej innej ktora mogla by ją zastąpić, musze sobie ten tatuaż przemyć i moje pytanie brzmi, czy moge sobie posmarowac go na noc kremem nivea ? nigdy nie byłem w takiej sytuacji stąd moje pytanie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiegoś artystę (tatuażystę? tatuatora?) w centralnej Polsce, który bardzo dobrze sobie radzi sobie z tatuowaniem równych figur geometrycznych? A może wiecie, gdzie mogę zadać to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować