Zaloguj się, aby obserwować  
SD4HJ

Tatuaże- jakie macie, jakie zamierzacie zrobic.

196 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2007 o 00:52, Isar napisał:

Interesuje mnie tylko, ile zapłaciłeś za ten tatoo ? Czy po tych latach jakoś wyblakł? I czy bolało jak ci dziarał skórę? ;]


Zapłaciłem około 130zł, już nie pamietam dokładnie ile, ale w tych granicach. Po kilku latach nie wyblakł, wygląda tak samo. W końcu to nie henna, nie powinien wyblaknąć po tak krótkim czasie. :-)
Czy bolało? Hehe w sumie troche bolało. Najbardziej na początku i przy wypełnianiu wnętrza. Ale po kilkunastu minutach można się przyzwyczaić. W końcu igła ma milimetrowe gługości, krzywdy wielkiej nie robi. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oki, będe robił ten tatoo w Juniorze w Warszawie. Koszto to około 1500zł. I tu pytanie. Ma ktoś jakieś fotki z filmu "Od zmierzchu do świtu" gdzie widać tatuaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 23:52, Be-Yacz napisał:

Oki, będe robił ten tatoo w Juniorze w Warszawie. Koszto to około 1500zł. I tu pytanie. Ma
ktoś jakieś fotki z filmu "Od zmierzchu do świtu" gdzie widać tatuaż?


znaczy się u Juniora na Chmielnej? 1500zł za ten wzór? Chyba mu całkiem odwaliło...

20070727010758

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 01:08, Lord Asgaroth napisał:

> Oki, będe robił ten tatoo w Juniorze w Warszawie. Koszto to około 1500zł. I tu pytanie.
Ma
> ktoś jakieś fotki z filmu "Od zmierzchu do świtu" gdzie widać tatuaż?

znaczy się u Juniora na Chmielnej? 1500zł za ten wzór? Chyba mu całkiem odwaliło...

Ile dokładnie sobie policzy będe wiedział niedługo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 01:08, Lord Asgaroth napisał:

znaczy się u Juniora na Chmielnej? 1500zł za ten wzór? Chyba mu całkiem odwaliło...

No jak widać, bo krzyknoł 3, lub 4 tysiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za jakiś miesiąc chce sobie zrobić napis "Thug Life" na ramieniu, i napis "Live by the Gun, Die by the Gun" na drugiej ręce, na przderamieniu, wszystko w hołdzie dla Tupaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 18:46, Be-Yacz napisał:

> znaczy się u Juniora na Chmielnej? 1500zł za ten wzór? Chyba mu całkiem odwaliło...
No jak widać, bo krzyknoł 3, lub 4 tysiące...


ROTFL... ja nie wiem, może coś się przez ostatni rok zmieniło w Warszawie, ale jak jeszcze kiedyś pracowałem w studiu tatuażu, to za taki tat zapłaciłoby się ok.1000-1200 zł...
ale w sumie, Junior to taki porąbany megaloman, pouczył się u Hori Hiro i wydaje mu się, że jest królewiczem tuszu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 03:07, Lord Asgaroth napisał:

widzę, że tu królują totalnie oklepane motywy... to ja się nawet chyba chwalić nie będę swoimi..
ale mrówa mnie rozwaliła :D


A pochwal się, chyba że sam masz atomówki i inne takie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 10:32, Budo napisał:

A pochwal się, chyba że sam masz atomówki i inne takie ;]


To tak na poczekaniu, zdjęcie sprzed paru lat, świeżo po zrobieniu, wzór autorski ;-) Obecnie doszły jeszcze gdzieniegdzie nici pajęczyn...
A z atomówikami toś mnie rozgryzł :P Jak wygrzebię resztę zdjęć, to powrzucam kiedyś ;p

20070802211623

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

O, fajnie to wygląda- btw tatuaże mocno sie zmieniają przez lata? Blakną itd? Może wrzucisz fotę jak to wyglada teraz ;]
A z atomówkami to nie ktoś, ino ja :P
//ps chyba nie masz atomówki na serio? -_-//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 22:15, Budo napisał:

/.../

O, fajnie to wygląda- btw tatuaże mocno sie zmieniają przez lata? Blakną itd? Może wrzucisz
fotę jak to wyglada teraz ;]
A z atomówkami to nie ktoś, ino ja :P
//ps chyba nie masz atomówki na serio? -_-//


Tak tak, wiem że Ty ;-) Jakoś tak mi się dostawiła literka "ś" do "to" ;P A co do tatuaży...generalnie zawsze tracą barwę po latach, dlatego dobrze raz na kilka lat robić poprawki, jeśli chcesz utrzymać wzór w dobrym stanie. Poza tym, jeśli nie rozciągnie się skóra, albo nie uszkodzisz jej jakoś poważnie w tym miejscu, to nie ma żadnej różnicy, poza wyblaknięciem. No i ew. alkohol na spirytusie wpływa na głębie kolorów. Po prostu spirytus wydostaje się przez pory w skórze, paruje i niszczy tusz. Jutro postaram się dobrać do cyfrówki w pracy, to zobaczysz, jak to wygląda teraz ;-)
A atomówki nie są na serio :P Inny mój wzór to niemalże to samo, co mam w avatarze, poza tym spory całkiem satyr ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chciałem sobie zrobić tatuaż, ale teraz już nie chcę .. 2 blizny mi wystarczają :P

PS: Może sobie zrobię kiedyś tego wilka co mam na avku :P ( Wiedźmin )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... zawsze chciałem mieć smoka, jaszczurkę albo po prostu białego orła na łopatce. Myślę że na jesień coś sobie wymaluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 19:09, NuGGet napisał:

Ja za jakiś miesiąc chce sobie zrobić napis "Thug Life" na ramieniu, i napis "Live by the Gun,
Die by the Gun" na drugiej ręce, na przderamieniu, wszystko w hołdzie dla Tupaca:)


Ja jak juz bd miał 18, to myslę, może mikrofon w hołdzie dla wszystkich zmarłych raperów, ale też mam w głowie pomysł na małe Thug Life na ramieniu. A co do 2 (tatuażu) napisu, to ja bym chciał na "cycku" "Only God can judge me" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No to trzasnąłem sobie tatoo... myślałem już od jakiegoś czasu, na sajcie dłuższy wpis na ten temat i zdjęcia. Ogólnie fajna akcja, boli, ale warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować