Zaloguj się, aby obserwować  
SD4HJ

Tatuaże- jakie macie, jakie zamierzacie zrobic.

196 postów w tym temacie

Ja mam pytanie ile może kosztować(mniej wiecej) zrobienie tatuażu tekstu 21 znaków,mała czcionka,najtańszym kosztem ;p
chce zasłońić bliznę,dlatego taki pomysł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo boli dziaranie? A dokładniej chodzi mi o przedramię, wewnętrzną cześć. Z ciekawości pytam, bo w tym tygodniu najprawdopodobniej ide sobie robić tatuaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w przyszłości zamierzam sobie zrobić tatuaż ale nie mogę nigdzie znaleźć zdjęcia podobnego do tego jaki zamierzam zrobić... Chodzi mi o takiego małego skorpiona wielkości może 3-4cm nad lewą piersią :D Moja własna inicjatywa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 22:51, WhiteMamba napisał:

Ja mam pytanie ile może kosztować(mniej wiecej) zrobienie tatuażu tekstu 21 znaków,mała
czcionka,najtańszym kosztem ;p
chce zasłońić bliznę,dlatego taki pomysł..


Pytania ile może kosztować Tattoo jest dość dziwne Ponieważ cena zależy od wielu cyników. Na przykład rozmiar stopień trudności miejsce w którym ma się znajdować itd... Ponadto żaden szanujący się tatuażysta nie zrobi ci Tattoo na bliźnie może natomiast wkomponować w specjalnie do tego celu przygotowany wzór Mam nadzieje ze pomogłem.

WhiteMamba Kolo 50 zł to minimalna cena za materiał który trzeba złożyć

demigod93 możesz w tym miejscu robić Tattoo w młodym wieku odradza się robienie wzorów w miejscach występowania rozstępów Na karku możesz zrobić chyba że planujesz pakować na siłce to wtedy odradzam.

St1m i co zrobiłeś ten Tatuaż ? Bul u każdego jest inny aczkolwiek za każdym razem jest do zniesienia Ja osobiście nawet uważam ze to przyjemne a zapewniam was fetyszysta nie jestem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema:) mam pytanie dotyczące studia tatuażu w Łodzi...nie chodzi mi o adresy bo to sam potrafie znaleźć ale chodzi mi o opinie ludzi którzy zrobili sobie tatuaż w jakimś łódzkim studio i są zadowoleni z usługi...jestem tez ciekaw gdzie jest najbardziej optymalne miejsce na zrobienie tatuażu w bardzo młodym wieku tak żeby nie uległ on zniekształceniom...za odp wielkie dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ejejej, pytanie - znacie linki do jakiś stron z wzorami, ew. już tatuażami zrobionymi? Najbardziej interesuje mnie cała ręka, przedramię. Ta część dolna ręki, bo zamierzam sobie coś skrobnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie orientuje się ktoś ile kosztowałoby mnie zrobienie tatuażu , chodziło by mi o jakiś krótki napis np. cos z tekstów pfk lub kalibra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 01:41, demigod93 napisał:

że się tak zapytam, jest sens robienia tatuażu w wieku 16-17 lat, boje się, że za parę
lat trochę urosnę, skóra się rozciągnie i będzie g**no a nie tatuaż ? a konkretnie w
tym miejscu http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=viewImage&friendID=71317847&albumID=1198173&imageID=23503932

No masz rację. Najlepiej w wieku 20 lat. ( przynajmniej według mnie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2011 o 20:43, spongebob_96 napisał:

Fajny : ( nie mój znalazłem na jakiejś stronce )


Świetny nietoperz :D Ja chciałam sobie na łopatce zrobić nietoperza lub za lewym uchem jaszczurkę. Jaszczurkę widziałam na zdjęciu autorki mojej ulubionej książki. Myślałam także o gwiazdce na nadgarstku, ale to jest trochę oklepane. Podoba mi się też jeden z tatuaży Angeliny Jolie: "A PRAYER FOR THE WILD AT HEART KEPT IN CAGES" - lewe przedramię.
Ale jak na razie to oszpecam się piercingiem :D Dzisiaj sobie tragusa zrobiłam. Sama bo zanim bym uzbierała kasę na piercera to trochę czasu by zajęło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakbym robił tatuaż to chyba z jakąś datą. Nie długi, bo koszty są podobno duże. A tyle kasy aż nie mam. Ale poczekam do 20 i zrobię jakiś fajny i będę już miał do tego czasu kasę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 19:29, spongebob_96 napisał:

Ja jakbym robił tatuaż to chyba z jakąś datą. Nie długi, bo koszty są podobno duże. A
tyle kasy aż nie mam. Ale poczekam do 20 i zrobię jakiś fajny i będę już miał do tego
czasu kasę :D


Ja gdybym robiła ten na przedramieniu to pewnie by się od litery liczyło. Kiedyś się pytał mój kolega ile by kosztował tatuaż z napisem. Liczone jest od litery i od tego czy litera jest prosta czy raczej zwydziwiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 19:47, spongebob_96 napisał:

I ile by było za normalną ?


A wiesz, że nie pamiętam? Kiedyś będę u mojego piercera to spytam ile bierze za tatuaże. Spytam o jaszczurkę i o ten napis to napiszę w tym temacie, albo u Ciebie na gs''ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U znajomej tatuażystki nie ma ceny za literę, po prostu sama określa koszt. Koleżanka zapłaciła u niej 100zł za napis, nie wiem ilu literowy, dość drobne litery, około 7cm długości. Ja chcę zrobić jak pójdę na studia i zacznę sama zarabiać dostatecznie, żeby sobie na takie coś pozwolić (nie chcę mieć zobowiązań wobec rodziców w takich sprawach), dwa, że rok temu chciałam tatuaż, który teraz by mi się już nie podobał, więc lepiej poczekać z tym do tych 20 lat, żeby nie zrobić jakiegoś shitu, który potem bym jeszcze chciałą usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować