Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Titanfall na Xbox One w rozdzielczości 792p

9 postów w tym temacie

nie stety to prawda na starcie juz nowa generacja za słaba .. szkoda bylo wydawac tych konsol..
a jesli sie okarze ze dx12 bezie to juz wogole konsole nowe sa przegrane:)
nie ma co ukrywac Xone bardzo słabe,,, jak juz ktos chce kupic konsole to brac PS4 bo jest silniejsze :)

> Tak jak twój wpis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak jak twój wpis :D

Mnie po prostu zastanawia jak to możliwe, że konkurentowi udało się jednak te 1080p wydusić ze swojej konsoli przy niższej cenie. Microsoft ma po prostu gorszych projektantów? Czy może ich klienci są mniej wymagający? Mnie jako gracza pctowego strasznie to intryguje. Przecież to jest biznes i żeby sprzedać nową konsolę powinni się bardziej postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inne założenia projektowe.
a) chcieli wmusić ludziom Kinecta i nie przesadzić z ceną
b) przez fakt, że chcieli bardziej multimedialną konsolę potrzebowali dużo RAMu a GDDR5 był za drogi, by dodać do konsoli 8GB (Sony w ostatniej chwili zmieniło decyzję). Jako że DDR3 jest wolne, musieli dodać eSRAM - a ta pamięć zajmuje dużo miejsca na układzie. A jako że budżet na układ jest ograniczony, to i GPU trzeba było zmniejszyć (32MB eSRAMu zajmuje 1,5 miliarda tranzystorów, cały układ w One ma 5 miliardów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2014 o 12:50, Dadziol20 napisał:

Mnie po prostu zastanawia jak to możliwe, że konkurentowi udało się jednak te 1080p wydusić
ze swojej konsoli przy niższej cenie.

Konkurentowi się nie udało nic wydusić, bo Titanfalla na PS4 nie ma. Bo chyba nie próbujesz porównywać dwóch różnych gier, prawda?

Poza tym, nie gadajmy kłamstw, że na Xbone nie ma gier w 1080p: http://uk.ign.com/wikis/xbox-one/PS4_vs._Xbox_One_Native_Resolutions_and_Framerates

Jest ich mniej, ale są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak jak twój wpis :D

Wasze wpisy są śmiechu warte, jeden pisze: nie kupuj X1, tylko PS4 "bo silniejsza" czyli wracamy do przepychanek z podstawówki pt. moja konsola lepsza, drugi pisze, że na PS4 dało się wydusić 1080p, choć gra na PS4 nie ma zamiaru wyjść, co z wami ludzie?! Zatraciliście zdolność czytania czy logicznego myślenia bo nie rozumiem O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować