Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram TV: wideo wywiad z twórcami Diablo III: Reaper of Souls

18 postów w tym temacie

> Czy będą nowe utwory muzyczne w dodatku ? Czy ta sama muzyka co w podstawce ?
Mnie bardziej zastanawia czy w ogóle muzykę będzie słychać bo w D3 jeśli nie ustawi się odgłosów na 5-10% a muzyki na 100 to nie ma szans jej usłyszeć. Poza tym i tak jest za cicho i jakby za krótko, poza jednym fragmentem na pustyni czy tym z ekranu ładowania i tym samym jednym z finalnych, gdy idzie się do samego Diablo to nic mi się z tej gry nie kojarzy, kompletnie, dla mnie ten soundtrack jest martwy, nawet nie jestem wstanie stwierdzić czy dobry, bo go prawie w ogóle nie słychać, a nie liczę Tristram bo to jest to co już było wcześniej. Bez duszy się wydaje, natomiast to co do tej pory zaprezentowali z RoSa już brzmi fajnie, tylko znów nie wiadomo czy w grze będzie okazja to usłyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam ich klepanie o niczym. Jak zmarnować ludziom 12 min ich czasu. Lubię poziom 70. Poziom 70 jest na prawdę fajny, możesz zrobić jeszcze 10 poziomów od poziomu 60 i jest to na prawdę fajne. Możesz zrobić poziom 70 nową postacią, możesz też zrobić poziom 70 starą postacią, którą lubisz, możesz też nic nie robić, bo masz poziom 70...zacznij uprawiać sport ? Poziom 70 to nowe umiejętności, poziom 70 to nowy pasyw (brzmi groźnie), poziom 70 to praktycznie zupełnie inna postać, przez nowe umiejętności na 70 poziomie, które są fantastyczne. Uwielbiam story mode, możesz użyć portalu, albo go nie użyć, możesz biegać albo nie biegać, możesz się podrapać po d*** albo po plecach....epicką gąbką, która zmieni Twoje wyobrażenie o kąpieli....będzie mrocznie, mroczny kurz, mroczne kafle, mroczna mroczność. Przepraszamy za kolorową tęczę na moście, teraz będzie monochromatyczna. Czarny chleb, czarna kawa, czarny anioł ... uff.....jeszcze 2 tygodnie i w końcu będzie można pograć :).

Gdyby ktoś chciał mnie pytać, po co to oglądam, to jestem masochistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Uwielbiam ich klepanie o niczym. Jak zmarnować ludziom 12 min ich czasu. Lubię poziom
> 70. Poziom 70 jest na prawdę fajny, możesz zrobić jeszcze 10 poziomów od poziomu 60 i
> jest to na prawdę fajne. Możesz zrobić poziom 70 nową postacią, możesz też zrobić poziom
> 70 starą postacią, którą lubisz, możesz też nic nie robić, bo masz poziom 70...zacznij
> uprawiać sport ? Poziom 70 to nowe umiejętności, poziom 70 to nowy pasyw (brzmi groźnie),
> poziom 70 to praktycznie zupełnie inna postać, przez nowe umiejętności na 70 poziomie,
> które są fantastyczne. Uwielbiam story mode, możesz użyć portalu, albo go nie użyć, możesz
> biegać albo nie biegać, możesz się podrapać po d*** albo po plecach....epicką gąbką,
> która zmieni Twoje wyobrażenie o kąpieli....będzie mrocznie, mroczny kurz, mroczne kafle,
> mroczna mroczność. Przepraszamy za kolorową tęczę na moście, teraz będzie monochromatyczna.
> Czarny chleb, czarna kawa, czarny anioł ... uff.....jeszcze 2 tygodnie i w końcu będzie
> można pograć :).
>
> Gdyby ktoś chciał mnie pytać, po co to oglądam, to jestem masochistą.
Myślę tak samo :P To po prostu pokazuje jak małą zawartość stanowi ten dodatek, zresztą połowa rzeczy, o których mówili już jest, także jak dla mnie to co dodaje RoS powinno być bezpłatnym updatedem. Gdyby ktoś chciał mnie pytać, dlaczego go i tak kupię, to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Myślę tak samo :P To po prostu pokazuje jak małą zawartość stanowi ten dodatek, zresztą
> połowa rzeczy, o których mówili już jest, także jak dla mnie to co dodaje RoS powinno
> być bezpłatnym updatedem. Gdyby ktoś chciał mnie pytać, dlaczego go i tak kupię, to nie
> wiem...

Tak na prawdę w tym poście drę łacha sam z siebie ;). Pre-order opłacony miesiąc temu, jeśli już mam czas na granie, gram w D3 albo Heart Stone...Cudowna beznadzieja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2014 o 20:00, Gosen napisał:

Myślę tak samo :P To po prostu pokazuje jak małą zawartość stanowi ten dodatek, zresztą
połowa rzeczy, o których mówili już jest, także jak dla mnie to co dodaje RoS powinno
być bezpłatnym updatedem. Gdyby ktoś chciał mnie pytać, dlaczego go i tak kupię, to nie
wiem...


Bezpłatnym updatedem?Ty chyba sobie kpisz...może jeszcze powinni dawać za darmo SCII?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > Myślę tak samo :P To po prostu pokazuje jak małą zawartość stanowi ten dodatek,
> zresztą
> > połowa rzeczy, o których mówili już jest, także jak dla mnie to co dodaje RoS powinno
>
> > być bezpłatnym updatedem. Gdyby ktoś chciał mnie pytać, dlaczego go i tak kupię,
> to nie
> > wiem...
>
> Bezpłatnym updatedem?Ty chyba sobie kpisz...może jeszcze powinni dawać za darmo SCII?

Dają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie fenomen Diablo, ktory rosnie wprost proporcjonalnie do lat, ile ta gra ma i patchy, jakie wychodza :D Chce przez to powiedziec, ze nie widzialem aktualnie negatywnych komentarzy praktycznie - a, piszac po krótce, patch 2.0.2 wprowadzil rozne zmiany, ale nie takie, po ktorych spodziewalbym sie takich entuzjastycznych glosow, w porownaniu do tego, co bylo nawet rok, czy poltora od premiery. Ja te gre uwielbiam, ale odnosze wrazenie, ze ludzie wychwalaja ja teraz pod niebiosa, bo .... legendy leca o kilkadziesiat, jesli nie kilkaset (!) procent czesciej, a paragony wbija sie szybciej (aktualnie jest boost) i ... i to wystarczylo, zeby kazdy sie zabujal na nowo :D Dla mnie jest to niesamowite. Bo gra, ktora praktycznie jest taka sama (ale paradoksalnie jednak lepsza po najnowszym patchu) potrzebowala TYLKO zdrowego boosta do dropu i paru zmian konstrukcji, aby nagle z "gowna" stac sie cudem :D A jeszcze jakie sie wylewa podniecenie, wobec dodatku hehe (nikt nie pisze "uee gowniany dodatek do z*ebanej gry") - i to dodatku, ktory - jak sie nie myle - bedzie mial tylko jeden akt i jego przejscie, jak mniemam, bedzie zajmowalo okolo polowe czasu przejscie podstawki :D (ktos moze stwierdzic, powolujac sie na zaufane zrodla, na jak dlugo starczy fabula RoS?). Podsumowujac - I tak wiadomo, ze chodzi o farmienie w tej grze i przyjemnosc szukania itemow (kto jeszcze sie nei zorientowal, ten zasluguje na zmiane mozgu), ale az sie nie chce wierzyc, ze wystarczylo zwiekszyc speed zdobywania legend i wprowadzic pare poprawek, zeby nagle zaczeto te gre wychwalac pod niebiosa ...... Oczywiscie mowie tu o opinii ludzi, bo moje zdanie znam i jest niezmienne - D3 uwielbiam od momentu premiery, a nie od lutego 2014.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawi mnie fenomen Diablo, ktory rosnie wprost proporcjonalnie do lat, ile ta gra ma
> i patchy, jakie wychodza :D Chce przez to powiedziec, ze nie widzialem aktualnie negatywnych
> komentarzy praktycznie - a, piszac po krótce, patch 2.0.2 wprowadzil rozne zmiany, ale
> nie takie, po ktorych spodziewalbym sie takich entuzjastycznych glosow, w porownaniu
> do tego, co bylo nawet rok, czy poltora od premiery. Ja te gre uwielbiam, ale odnosze
> wrazenie, ze ludzie wychwalaja ja teraz pod niebiosa, bo .... legendy leca o kilkadziesiat,
> jesli nie kilkaset (!) procent czesciej, a paragony wbija sie szybciej (aktualnie jest
> boost) i ... i to wystarczylo, zeby kazdy sie zabujal na nowo :D Dla mnie jest to niesamowite.
> Bo gra, ktora praktycznie jest taka sama (ale paradoksalnie jednak lepsza po najnowszym
> patchu) potrzebowala TYLKO zdrowego boosta do dropu i paru zmian konstrukcji, aby nagle
> z "gowna" stac sie cudem :D A jeszcze jakie sie wylewa podniecenie, wobec dodatku hehe
> (nikt nie pisze "uee gowniany dodatek do z*ebanej gry") - i to dodatku, ktory - jak sie
> nie myle - bedzie mial tylko jeden akt i jego przejscie, jak mniemam, bedzie zajmowalo
> okolo polowe czasu przejscie podstawki :D (ktos moze stwierdzic, powolujac sie na zaufane
> zrodla, na jak dlugo starczy fabula RoS?). Podsumowujac - I tak wiadomo, ze chodzi o
> farmienie w tej grze i przyjemnosc szukania itemow (kto jeszcze sie nei zorientowal,
> ten zasluguje na zmiane mozgu), ale az sie nie chce wierzyc, ze wystarczylo zwiekszyc
> speed zdobywania legend i wprowadzic pare poprawek, zeby nagle zaczeto te gre wychwalac
> pod niebiosa ...... Oczywiscie mowie tu o opinii ludzi, bo moje zdanie znam i jest niezmienne
> - D3 uwielbiam od momentu premiery, a nie od lutego 2014.

Jest zbyt casualowo i nie ma endgame''a konkretnego, ale zmiany były na plus, tylko one są już od paru miesięcy na konsolach, pecetowcy dostają je teraz żeby więcej ludzi kupiło dodatek. Ja go kupię, ale sam nie wiem dlaczego, pewno za nazwę (bo nie wyobrażam sobie aby można było polubić ten tytuł nie znając marki). D3 nie lubiłem za styl graficzny, brak klimatu i płytki system rozwoju. To dla mnie zbyt duża rewolucja w porównaniu D2 i nigdy nie będzie to dla mnie tytuł wybitny przez prawie każdy aspekt, który wydaje mi się upośledzony względem poprzedniczek. Natomiast fakt, że pozbyto się poziomów trudności wymuszających przechodzenie gry cztery razy jest konkretną zmianą, która powoduje, że gra w końcu nie jest (nie musi) być łatwa dzięki skalowaniu i podbijaniu poprzeczki. Loot i poziomy mistrzowskie powodują, że jest po co grać (chociaż nie obyło się bez wad, jak brak możliwości handlowania legendami pomiędzy przyjaciółmi, z którymi nie zawsze udaje się grać wspólnie), mimo że nie ma jakiegoś ostatecznego celu, można spędzić czas z Diablo traktując to jako piękną metaforę życia, które też wydaje się być celem samym w sobie, a nie drogą, która do niego dąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Styl artystyczny mi się akurat bardzo podoba (grafika praktycznie nigdy się nie zestarzeje), ale jest zdecydowanie za dużo kolorków w tym wszystkim, muzyka też do niczego. Po najnowszym patchu gra się faktycznie dużo przyjemniej i można przy tej produkcji spędzić przyjemnie czas. Blizz idzie niestety w casual graczy, bo jest ich najwięcej i to na nich zarabia najwięcej mamony, takie czasy. Co by złego o DIII nie mówić to jedno muszę przyznać z ręką na sercu, feeling walki jest tak zajebiście zrobiony, że samo to wciąga jak diabli i inne H&S mogą jedynie uczyć się od Blizza jak zrobić miodną rozrywkę.

Ktoś lubi bardziej złożoną mechanikę? Jest takie coś jak Path of Exile które jak najbardziej jest godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2014 o 20:00, Gosen napisał:

Myślę tak samo :P To po prostu pokazuje jak małą zawartość stanowi ten dodatek, zresztą
połowa rzeczy, o których mówili już jest, także jak dla mnie to co dodaje RoS powinno
być bezpłatnym updatedem.

Co za stek bzdur i herezje. Kolejny z prawdami objawionymi próbuje wejść na salony i ogłaszać je całemu światu =.=
Patch 2.0.1 jaki teraz wyszedł jest tylko wyłącznie zapychaczem/wypełniaczem czasu w oczekiwaniu na dodatek. Te "nowe" legendy jak i rare to i tak śmieci są. Nowe itemy w RoS z ziemi na ilvl 70 będą lepsze niż aktualne end gamey jakie teraz ludzie mają. Nowe crafty... nowe składniki, nowe gemy, nowe Ubery. Prawdziwy Uber Diablo!!. Bountys, Rifts, skills, passives. Enchanting!! Wszystkiego w brud [Nawet głupi pomocnicy teraz na coś się przydadzą]. Gra całkowicie zmieni swe oblicze.

Dnia 10.03.2014 o 20:00, Gosen napisał:

Gdyby ktoś chciał mnie pytać, dlaczego go i tak kupię, to nie wiem...

Nie jestem w stanie przeanalizować tego zdania... =.=. ale jednak się postaram i odpowiem.

Wcale nie kupuj i graj w D3 podstawowe by nie zawracać ludziom głowy.

PS:
Tnij cytaty z poprzednich postów.

Pozdrawiam.

PS2: Swoją drogą... gdybym nie zauważył tego: logo gram.pl jak i tego, że pracownicy Blizza mówią do firmowego mikrofonu gram.pl to wcale bym nie powiedział, że gram przeprowadziło ten wywiad.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 15:39, Braveheart napisał:

Nowe crafty... nowe składniki, nowe gemy, nowe Ubery. Prawdziwy Uber Diablo!!.

Czyli nic wyjątkowego - to po prostu więcej tego samego.

Dnia 11.03.2014 o 15:39, Braveheart napisał:

Bountys

Jeśli dobrze rozumiem, to to będzie nowa wersja farmienia w kółko tych samych lokacji. które występowało w podstawce, tylko że teraz będzie się farmić eventy, które zapewne szybko zrobią się powtarzalne, czyli bez rewelacji.

Dnia 11.03.2014 o 15:39, Braveheart napisał:

Rifts

Wow, toż to żałośnie uboga wersja map z Path of Exile!

Dnia 11.03.2014 o 15:39, Braveheart napisał:

skills, passives

To, co w pierwszym punkcie - więcej tego samego.

Dnia 11.03.2014 o 15:39, Braveheart napisał:

Enchanting!!

Wow, to chyba nawet jeszcze biedniejsza niż Rifty adaptacja (żeby nie powiedzieć "kopia") craftingu z Path of Exile!

Dnia 11.03.2014 o 15:39, Braveheart napisał:

Wszystkiego w brud [Nawet głupi pomocnicy teraz na coś się przydadzą]. Gra całkowicie zmieni swe oblicze.

Przykro mi, ale ciągle nie widzę tutaj konkretnego endgame''u albo po prostu ciekawych rzeczy do robienia, gdy farma zacznie nużyć (tego drugiego to w D3 praktycznie w ogóle nie ma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować