Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

FIFA World

10 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2014 o 11:52, Ecko09 napisał:

ciach


Gra zrobiona niskim kosztem. Nie można porównywać jej do pełnoprawnych gier z serii FIFA. Ogólnie gra jest skierowana na Ultimate Team czyli tworzysz drużynę złożoną z kart piłkarzy i grasz nimi mecze z innymi ludźmi. Minusem jest grafika niewątpliwie oraz sterowanie. FIFA Online 3 ma lepszą grafikę ponieważ oparta jest na enginie FIFY 11, natomiast FIFA World... nie wiem. Dla mnie gorsza grafika niż była w FIFIE 09. Co do sterowania to możesz albo grać myszką + parę przycisków z klawiatury lub padem. Także jeżeli chcesz sterować tylko klawiaturą nie da rady. Ogólnie gra jest słaba. Duże znaczenie w potyczce z innym graczem ma niewątpliwie poziom jego drużyny oraz chemii między graczami. Jeżeli grasz brązową drużyną i za przeciwnika masz gracza ze złotą drużyną to prawdopodobnie przegrasz... Ja ogólnie nie polecam. Odinstalowałem po paru godzinach gry i wróciłem do FIFY 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie ten twór z racji braku "dużej" Fify, jednak z racji wersji beta jest tu wiele niedociągnięć, nie mogę zwiększyć rozdzielczości, włączyć prawdziwie pełnego ekranu bez paska systemowego na dole, a przed chwilą równo o 20:00 serwery gry zostały wyłączone, jednak na oficjalnej stronie nie ma o tym ani słowa. Z racji tego, iż rozgrywałem mecz w finale pucharu z wirtualnym przeciwnikiem, po starcie serwerów czeka mnie zapewne informacja o przegranej walkowerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrywam aukcje piłkarzy na rynku transferowym i... nic się nie dzieje, karty nie pojawiają się w moim klubie, gdy na nich kliknę to też żadnej reakcji, a kasa poszła. Czy to jakiś problem bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś grywa jeszcze? Po ostatnich aktualizacjach całkiem nieźle poprawiono grę pod każdym względem. Optymalizacja dużo lepsza, silnik gry chyba też odrobinę poprawiony. A może to po prostu takie wrażenie przez lepszą płynność. Dobry pomysł z wyzwaniami. Szkoda tylko, że coś często po meczu mi się zawiesza i nie wychodzi do menu tylko trwa w oknie ze statystykami. No ale da się przeboleć, bo gra się teraz naprawdę fajnie, idealna gra na sesję. ;p

Choć poziom chyba jakoś się obniżył, bo wróciłem do grania po ~2 miesiącach przerwy i daję sobie jakoś radę w tej 4 lidze, do której wczesniej awansowałem. Ze strzelaniem goli ciężko, ale i tak to ja cisnę przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 00:33, JayL napisał:

Ktoś grywa jeszcze?


Ja sobie zainstalowałem w tamtym tygodniu, żeby zrobić sobie apetyt na FIFA 15 ;) a że 14 obecnie nie mam to zagrałem sobie w to coś :) wrażenia w miarę ok, myślałem, że będzie gorzej.. jakby taka uproszczona FIFA.

Dnia 06.06.2014 o 00:33, JayL napisał:

Choć poziom chyba jakoś się obniżył, bo wróciłem do grania po ~2 miesiącach przerwy i
daję sobie jakoś radę w tej 4 lidze, do której wczesniej awansowałem. Ze strzelaniem
goli ciężko, ale i tak to ja cisnę przeciwników.

Co do poziomu, hmm w kilka dni awansowałem do 2 ligi :D O dziwo łatwiej mi się grało na początku przygody w lidze online niż w turniejach z kompem, dlatego potem już grałem tylko tam. Efekt brązowo-srebrnym teamem doszedłem do 6 ligi, tam jedyny raz jak dotąd spadłem?! złożył się na to totalny niefart i kilka meczy rozłączonych w niekorzystnym dla mnie momencie, np. przegrywałem 0:1, po tej wpadce, regularnych zakupach nieprzerwanie awansowałem do 2 ligi, tak że miałem już 2 składy - Bundesligi i BPL. No i tu pojawiły się schody, udało mi się jedynie utrzymać w lidze. Różnica jest kolosalna, o ile na niższych ligach super wykokszone składy spotykało się rzadko, albo ci coś je mieli, prezenotwali naprawdę ubogi poziom, to tu gracze może nie grali dużo lepiej ode mnie, co też mnie dziwiło, że mając ponad 2000 meczy, a może więcej prezentują nie wiele więcej niż ja przy 100... nie mniej mieli takie wykokszone składy, że szli niemal jak tarany, najlepszy był jeden ziomek z Ibrą i super niemieckim składem informów, ale zdołał wygrac jedynie 1:0 po rożnym i golu Ibry.. także tego, IMO nie zasługiwał na taki skład, ja bym każdy meczy wygrywał czymś takim po 4:0, tak jak to robiłem w niższych ligach. No ale cóż i tak dzielnie walczyłem, ogólnie jednak nie mam zamiaru zabierać się za awans do 1 ligi takimi składami jak w załączonych obrazkach i sobie odpuszcze, w FIFA 15 powalcze ;)

Jak masz to jeszcze na dysku, możemy się kiedy zmierzyć ;)

Co do składów, to większość graczy była do 2000 coinsów, Son chyba najlepszy napastnik za 800 :D No ale za paru zapłaciłem więcej, za Piszczka i Kubę około 10000, Kaboul z 8 koła kosztował i Remy, Huntelaar, Benteke od 3-5 koła. IMO Huntelaar na tych wyższych ligach trochę za wolny, nie polecam, sprawdza się do 3 ligi gdzieś.
Moim podstawowym składem jest ten z Bundesligi, a ten z BPL jak trzeba dać tym pierwszym odpocząć :P

Co do najlepszych grajków z tych składów to Benaglio, Son, De Bruyne wymiatają. Duet Naldo - Sanatana, też sobie dobrze radzili, ale jednak trochę za wolny jest Naldo jak na 2 ligę, tam już wszyscy Davidem Luizem zasuwają w obronie, bo napastnicy mają po 90 tempa. No i przegięty jest Cech ewentualnie Coutois, cieżką im strzelić bramkę tymi moimi napadziorami, także pewnie w nich zainwestowałbym w pierwszej kolejności, bo to podstawa na BPL, ale tak jak mówię gra nie jest zła, sprawdziłem, ale jednak nastawiam się na FIFA 15 i tam poszaleje ;)

20140812194134

20140812194154

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra w to ktoś? Bo ja sobie pykam, jestem w czwartej lidze własną drużyną i mimo niezłego składu dostaję srogie baty od każdego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakie teraz macie wrażenia po najnowszym, 9 już ''głównym'' patchu? Jak dla mnie kolosalna różnica i to jak najbardziej na plus. Nareszcie drybling zyskał na skuteczności, podania się tak nie kleją a piłkarze na siebie wpadają. Jak popytałem, to większość osób uważa, że jest teraz bardzo zbliżona do 14 (nie grałem więc sam nie porównuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować