Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera DLC Cities in Motion 2: European Cities! Wersja podstawowa i wybrane DLC do Cities in Motion w atrakcyjnych cenach!

3 posty w tym temacie

gram.pl

Dziś debiutuje nowe rozszerzenie do Cities in Motion 2 zatytułowane European Cities. Z tej okazji przeceniamy "jedynkę" i "dwójkę" oraz wybrane DLC – wszystkie gry objęte ofertą są dostępne taniej o połówę. Ceny już od 3,45 zł!

Przeczytaj cały tekst "Premiera DLC Cities in Motion 2: European Cities! Wersja podstawowa i wybrane DLC do Cities in Motion w atrakcyjnych cenach!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nudna nawet dla takiego fana gier ekonomicznych jak ja, a oni jeszcze tyle DLC do tego tłuką. Mówię o dwójce, bo w jedynkę nie grałem (podobno znacznie ciekawsza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gra nudna nawet dla takiego fana gier ekonomicznych jak ja

Bez przesady, aż tak źle nie jest, raz na jakiś czas można sobie popykać (multi jest całkiem przyjemne).
Co do tego DLC, to jest słabe, trzy kiepskie mapki (lepsze można ściągnąć ze Steama), parę domków w europejskim stylu (nawet fajne) i kampania (w którą i tak nie zagram, bo nudna), trochę mało jak na dodatek za 45 zetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować