Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3 przesunięty na przyszły rok!

82 postów w tym temacie

@zombie44: Jeśli obecna karta daje jeszcze radę to lepiej poczekaj. Nowe Geforcy powinny być lepsze, zwłaszcza jeśli chodzi o współczynnik wydajność/pobierana energia. A jeśli nie będą tak dobre jak się oczekuje to obecna seria powinna stanieć i zaoszczędzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak miales dobrze. Mi wersja rozszerzona po dwoch czy tam trzech latach po premierze chodzila gorzej niz wersja kupiona niedlugo po oficjalnej premierze, ktora i tak musialem crackowac gog-owskim exem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ok tylko kiedy wyjdą bo jak w 2015 to pewnie po premierze Wieśka i lipa bo będzie trzeba czekać żeby zakupić i zagrać na Full detalach, oby wyszły przed premierą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony współczuje bo wiem jak takie opóźnienia odbija się na morale i ile osób zebrało opie***l z tego powodu ale mam nadzieje że to opóźnienie wyjdzie tylko grze na plus (no i przyznając trochę samolubnie mi jest akurat na rękę przełożenie na przyszły rok bo końcówkę tego roku mam już zaplanowaną ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, informacja jakby nie patrzeć smutna, ALE...

nie ma co się załamywać. Akurat jeśli chodzi o CDP RED mogę być pewny, że jak oni nie czują się na 100% przekonani, to będzie to na maksa dobrze zrobiona gra. Takiego samokrytycyzmu pozostaje życzyć innym deweloperom. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość o tyle zaskakująca, że niedawno Kiciński wspominał, że grę da się już przejść od początku do końca i pozostało im tylko dopieszczenie grafiki i optymalizacja. Ciekawe czy zrejterowali przed konkurencją, czy faktycznie trzeba jeszcze to i owo doszlifować ?

^^ Mniejsza o to, IMO grze powinno to wyjść na dobre, a sama decyzja wymaga "balls of steel" (spadek akcji mają murowany), więc nie krytykuje. Jest też więcej czasu na upgrejd blaszaka lub zakup PS4, więc osobiście nie narzekam i tak mam w co grać. No i bez problemu mogę wymienić gry, którym obsuwa dobrze zrobiła (z GTA V na czele), więc... słuszna decyzja (tym bardziej, że pamiętam jak zabugowany był W2 na starcie).

ps. Niestety Cyberpunk też się ślizgnie w takim układzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 20:05, Shinigami napisał:

Niektórych pewnie ucieszy wizja późniejszej modernizacji sprzętu. Take your time ;D


Heh, coś w tym jest. Niemniej trochę smutno. :(

A tak przy okazji ten news praktycznie przesądza, że Cyberpunk 2077 ukaże się w 2016. Była wątła szansa na przyszły rok, ale opóźnienie W3 oznacza, że ludzie zajmujący się obecnie Geraltem znacznie później dołączą do ekipy CP.

No cóż, na pocieszenie pozostanie wiedźmińska planszówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale pamiętajcie, że mimo przesunięcia premiery i tak będzie potem wydanie eydcji rozszerzonej. ^^

A, teoria spiskowa:

CDP wystraszyło się Dragon Age 3 tak jak Ubisoft GTA V/AC 4 w sprawie Watch Dogs? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby popracować nad dubbingiem przy okazji. W poprzednich grach absolutnie nie było tragicznie, takie solidne 7+/10, ale czuć było sztuczność tekstów, taką studyjność. Pamiętam, że przy tworzeniu pierwszej albo drugiej części autorzy chwalili się, że zwykle dubbing w grach wykonuje się podsuwając aktorom kartki ze wszystkimi ich tekstami, a oni przy swojej grze zrobili tak, że dialogi nagrywali na bieżąco do każdej sceny w grze, odgrywając ją w tle. Niestety, nie pomogło to na tę sztuczność polskiego dubbingu - może to wina aktorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 21:23, Cygi napisał:

CDP wystraszyło się Dragon Age 3 tak jak Ubisoft GTA V/AC 4 w sprawie Watch Dogs? :P

Po prostu dogadali się z Rocksteady, że Batman dostaje rok 2013, a Geralt 2014.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia, podobnie było z poprzednimi Wiedźminami. Czuję tutaj pewną zrozumiałą obawę o przegraną walkę z DAI, co jest zrozumiałe - mimo, że seria ta jest moim zdaniem gorsza (głównie przez część drugą) od naszego Wieśka, to i tak jest o wiele popularniejsza... W każdym razie ja się nie gniewam na CDP, bo i tak nie będę miał kompa, żeby sobie w trójkę pograć, choć mimo to zapewne pobiegnę do sklepu w dniu premiery. ;)
Co do Cyberpunka 2077 - osoby, które myślą, że gra wyjdzie w 2016 raczej się mylą, obstawiam najwcześniej początek 2017. Za mało osób pracowało nad tą grą dotychczas, a przed jej premierą zapewne jeszcze dojdzie do wydania ulepszonej edycji Wiedźmina 3, nad którą też raczej ktoś popracować musi. ;) Ponadto Cyberpunk zapowiada się na równie rozbudowaną (o ile nie bardziej) grę jak Wiedźmin 3.
Nie wiem jak inni, ale ja się nie zamierzam niczego czepiać i będę oczekiwał na każdą premierę nowej gry CDPR z niecierpliwością, w końcu udowodnili już, że warto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, im bardziej opóźnią, tym potem więcej czekania na poprawioną edycję rozszerzoną. Lepiej jakby już wypuścili i zaczęli pracować nad poprawkami ;) Tak to pewnie znowu gra wyjdzie z masą niedoróbek, nawet po przesunięciu czasu do premiery, bo zwyczajnie nie będą się na nich skupiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować