Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3 przesunięty na przyszły rok!

82 postów w tym temacie

A miał być w 2013 roku.Czekałem cały rok w nadziej.Przeszedłem wszystkie części assasyna i już na sieci wyglądam za trzecim wiechem,a tu jeszcze rok.W co ja będę teraz grał?Pomocy! Oby było warto czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Do tego czasu spadną ceny PS4 i X1, a PC-towcy zdążą zmodernizować kompy, wyjdzie to
> sprzedaży gry na dobre.
Na spadek ceny PS 4 i X1 nie liczyłbym ;>.

Ice1977

Wasteland 2, Divinity Grzech Pierworodny, Pillars of Eternity, Risen 3, Fallen of Lord, Middleearth of shadow (czy jakoś tak ) ;>. Gier wychodzi sporo i uwierz że będzie w co grac a kto wie jakie gry zostana jeszcze zapowiedziane.

Co do przełożenia premiery miałem takie właśnie przeczucie że w tym roku nie wyjdzie, czemu moje przeczucie musiało sie sprawdzić :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 23:03, MisticGohan_MODED napisał:

Ech... no dobra. Poczeka się.
Ale jakieś info o EK to mogliby by dać na osłodę xp


o cotygodniowe, nic nie wnoszące info się nie martw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu mam dziwne wrażenia, że jakoś jest to związane z oczekiwaniem na optymalizacje xboxone. tak aby ps4 nie dostała przypadkiem wersji z lepszą rozdzielczością.....
nie to żebym miał coś do tego, że wiedzmak2 byl tylko na xboxa... nie no na pewno nie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech robią jak Foose Design. Goście mieli bronić tytułu podczas wystawy i się wycofali, bo stwierdzili, że albo się nie wyrobią, albo będą musieli ciut pogorszyć jakość budowanego auta. CDP Red niech zrobi tak samo. Skończą Wieśka kiedy skończą, byle by był świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie prawdziwy powód, czy chodzi o ostatnie odejścia z CDP i posypał się core team?
Czy stwierdzili, że wydanie tej gry w 2014 roku to będzie klapa finansowa?
Czy może jakiś cudem poszli po rozum do głowy i znaleźli dodatkowe środki na to by gra nie skończyła tak samo jak wykastrowany Wiedźmin 2 na premierę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie myśleli tak wtedy, kiedy tworzyli Wiedźmina 2. Może wtedy dostalibyśmy III akt a nie jakieś nędzne ochłapy. Widać jak się starają. Ciekawe gdzie są teraz te wszystkie marudy, które psioczyły, że nie mieli czasu i dlatego nie dopracowali Wiedźmina 2. Prawda jest taka, że mieli go wystarczająco, po prostu nie mieli pomysłów na zakończenie gry. Dlatego było jak było. Kredyt zaufania się skończył CDR. Dla mnie to i tak wszystko jedno, bo Dragon Age 3 może pozamiatać w tym roku. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2014 o 09:25, Sandro napisał:

I bardzo dobrze. Zawsze to kilka miesięcy więcej na zakup konsoli :)


Dziewczyna się załamała jak przekazałem jej tę wiadomość xD
Ale fakt niech dopracują i ludzie będą mieli więcej czasu na upgrade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony wydanie Gry przed gwiazdką dawałoby szanse większej sprzedaży, z drugiej strony wydanie w lutym w czasie gdzie nie ma zbyt dużego wyboru u konkurencji też dobrze rokuje... Zapewne sobie skalkulowali co jest bardziej opłacalne, w końcu to biznes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze. Kilka miesięcy na dopracowanie tytułu na pewno wyjdzie na dobre zarówno graczom jak i twórcom.
Nie sądzę żeby, jak niektórzy piszą, przestraszyli się nowego DA. To jednak trochę inne gry mimo, że niby obie to cRPG. Założenia rozgrywki a tyle jednak je różnią, że nie uważam iż są to konkurencyjne tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Cygi
Szczerze? Wątpię. Dragon Age 3 wygląda jak cukierkowa bajeczka Disneya. Poza tym znowu EA zaoferuje nam grę wypełnioną po brzegi wątkami homo, bo to BioWare ostatnio uwielbia do gier wpychać. Do tego ta jakże realistyczna krew na pół twarzy po każdej walce... no i linia fabularna, która już w DA 2 była kiepska... niee, ten przereklamowany shit na pewno nie był powodem obsuwy.

@kuzyn123
Dodatkowy czas na doszlifowanie gry - oto prawdziwy powód. Tyle dobrego co o REDach można powiedzieć, to to, że bajek nie wciskają (zapomnijcie o Tomku Gopie...). Chyba jeden z nielicznych, o ile nawet nie jedyny producent gier, który rzetelnie odpowiada na pytania i to poprzez oficjalne forum gry. Polecam popisać sobie z Community Managerem poprzez system PW forum, to może niektórzy przestaną wysnuwać wyssane z palca teorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oby nowy Dragon Age osłodził czekanie, bo inaczej wielka smuta na Gwiazdkę się szykuje. a ja już miałem w planach urlop wziąć, zrobić zapasy, wyłączyć telefon... a tu doopa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze. Pragniemy dopracowanego Geralta! Czas nie gra roli, jak dla mnie mogą go wypuścić nawet w 2016. Bądźmy dojrzali - widać że twórcy się starają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teorię, że CDPR ma wiedzę o premierze w Polsce X1 (właśnie luty 2015) i przełożył premierę W3 na ten czas, żeby wszyscy w Polsce mogli zagrać na wszystkich platformach jednocześnie. Być może nawet Microsoft maczał w tym palce, bo nie chce, żeby wszyscy konsolowcy dla W3 kupili PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować