Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwierajcie szyki, oto minimalne wymagania sprzętowe Watch Dogs

55 postów w tym temacie

takie wymagania powoli będą się stawały standardem... ale jak by im się chciało lepiej zoptymalizować to nie wieże ze nie poszło by na słabszych :) ja na to szczęście mam nowy komp i się nie muszę martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Opublikowano, wrzesień i czerwiec 2013. To jest sprzed 6-cio miesięcznej obsuwy, jak wrzucasz gameplay to wrzucaj aktualny, a nie przeterminowany sprzed ich "szlifów""

A kto powiedział, że akurat obsuwa spowodowała zmianę grafiki ? Jest materiał grany na PS4 co widać a nowy game play to na cholera wie czym był grany ... jak sam odpalisz grę w tym samym momencie i pokażesz, że jest gorzej to zwrócę Ci honor. Nikt z nas tej gry nie odpalił a trailer może być zawsze jakoś zmanipulowany ad plus i ad minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> E tam, wcale nie takie duże, bez przesady. Taki komputer sprzed 3-4 lat.
> Ciekaw jestem zalecanych.
ten procek intela podany w wymaganiach był produkowany w 2009 roku no to już 5 lat temu :) no to ja nie wiem co by ludzie chcieli grac w najnowsze gry na kompach z 2004 roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak kolega lata na 8800GT, to ja się wcale nie dziwię że mu nie pójdzie. Tą kartę to ja miałem, ale 8 lat temu! Potem był Radek 4850, który już wtedy był dużo mocniejszy. Dzisiaj za nawet 300zł kupisz w ciul lepsza kartę od tego co masz.
...kurde nie kumam :D przecież ty połowy efektów w grach nie możesz odpalić :D jak ty w ogóle w coś grasz. Oczywiście nie traktuj tego jako pogarda, naprawdę jestem ciekaw.

Co do samej gry, to bym się nie martwił tym jak wyglądała na ostatnim trailerze. Filmik na pewno był z X360, ewentualnie z PS3. Pamiętajmy o tym, że na PC nie będzie raczej ograniczeń graficznych i z odpowiednim sprzętem spokojnie możemy ustawić grafikę na poziomie filmiku z E3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Rayner28
Trailer, trailerem, ale preview, który się ukazał po nim już był z PS4 i grafika dalej była kiepawa...

Co nie zmienia faktu, że PS4 odstaje technologicznie od high-endowego PC, więc możliwe, że w pełni wybajerowaną grę z E3 dostanie tylko PC.
Ktoś tam wyżej pisał, że grafika z E3 to ściema. Bullshit. Watch_Dogs miał taką grafikę i był grywalny, więc wersja PC musi nadal wszystkie te wodotryski posiadać, bo nie uwierzę, że Ubisoft tak po prostu to powycinał, więc kwestią czasu będzie pojawienie się Settings Editorów i skończy się ból dupy.

@zombie44

Watch_Dogs napędza silnik o nazwie Disrupt i w teorii to JEST ten sam silnik co w ACIV. Disrupt powstał z mieszanki Anvil Next, CryEngine 1 oraz Unreala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha niezły fail przecież była obsuwa a te wymagania były podawane w październiku 2013
a takie będą rekomendowane

Procesor: Core i7 3770 3.5 Ghz lub AMD FX-8350 4.0 Ghz;
Karta grafiki: z obsługą bibliotek DirectX 11, 2048 VRAM oraz wsparciem dla Shader Model 5.0 lub wyższy;
Pamięć: 8 GB RAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ma obsuwa do wymagań? Skoro grafika w Watch_Dogs prawdopodobnie się nie zmieniła i już nie miała zmienić, to niby z jakiego powodu miały by się zmienić wymagania gry? Nie podają nowych rekomendowanych, bo pewnie sami nie wiedzą jeszcze na jakim sprzęcie ta gra będzie śmigać na full ultra po tych ich szlifach, ale minimalne na pewno się zmienić już nie powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle sze ,i pójdzie.Podkręcony Athlon x4 750 k do 4.200 mhz.Radejon HD 7850 1gb.W benchmarku nowego Thiefa max 58 klatek..Wszystko na full.Batllefiel 4 mi chodzi na Full wiec chyba moge byc spokojny że zagram na wysokich w WD.8 gb Ram czyli dzis absolutne minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LuKi965 a czy ja pisze że obsuwa ma coś wspólnego z wymaganiami? Chodzi o to że faila zaliczył autor podając 2 razy te same wymagania http://www.gram.pl/news/2013/10/08/sa-nowe-wymagania-sprzetowe-watch-dogs-jeszcze-wyzsze-niz-pierwotnie-podawano.shtml i zamiast napisać że się nic nie zmieniły to znowu robi aferę nagłówkiem heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A kto powiedział, że akurat obsuwa spowodowała zmianę grafiki ? Jest materiał grany na
> PS4 co widać a nowy game play to na cholera wie czym był grany ...

Nowy gameplay też był grany na PS4, to potwierdzone. Więc filmami z 2013 nie ma co się sugerować, ta gra tak nie będzie wyglądać. Tu masz aktualny gameplay z PS4 http://www.youtube.com/watch?v=s1JQ5ZATbEs Ubosoft przeszedł sam siebie, zrobili grę która na PS4 wygląda gorzej niż GTA V na PS3...
Wymagania z kosmosu, gra wygląda tragicznie. Pentium D i 1GB Ramu powinno to uciągnąć a nie Quad i 6GB....
GTA V na PC pójdzie na złomie i zapewne będzie wyglądać lepiej niż to coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie bardzo rozumiem co tu jest niby takiego hardcore''owego, bo chyba nie procesor, czy
> 6GB RAM lub karta z 1GB VRAM? Może chodzi o ten nieszczęsny dysk?
Standard 6/8GB RAM, to jest od 1-2 lat. Wcześniej wszyscy kupowali 4GB, a więc za mało, żeby uciągnąć WD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2014 o 10:51, LuKi965 napisał:

Co nie zmienia faktu, że PS4 odstaje technologicznie od high-endowego PC, więc możliwe,
że w pełni wybajerowaną grę z E3 dostanie tylko PC.
Ktoś tam wyżej pisał, że grafika z E3 to ściema. Bullshit. Watch_Dogs miał taką grafikę
i był grywalny, więc wersja PC musi nadal wszystkie te wodotryski posiadać, bo nie uwierzę,
że Ubisoft tak po prostu to powycinał, więc kwestią czasu będzie pojawienie się Settings
Editorów i skończy się ból dupy.

Tak jak Ubisoft zrobił z Far Cry 3?
A może tak jak SEGA i Aliens: Colonial Marines?
Czy może From Software i Dark Souls 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykła manipulacja, a nie rzeczywiste wymagania, tylko po to aby marketing mógł ciągle celować w nowe konsole jako główną docelową grupę użytkowników, w końcu pierwotnie po to było robione, zatem musi się najpierw zwrócić produkcja konsolowa (po to robi się tak proste przekierowanie graczy poprzez ukazanie zniechęcających wymagań na inne platformy).
Same wymagania dowodzą, że jest to jedna z niewielu gier mających tak dziwaczne wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rayner28: Brak czasu na granie, brak potrzeby posiadania wodotrysków na takim poziomie (gra taka sama jest) więc o ile mi się nie tnie to jestem zadowolony. A poza tym jak chce grać to mam konsole PS3 i PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym jest karta wideo, wiadomo jednak że potrzebuje co najmniej 1024mb pamięci na karcie graficznej, fajnie, są karty sprzed 5 lat które tyle mają lecz gry nie uciągną, jak już coś podajecie to zadbajcie o poprawność danych. PS4 i X0 nawet się w to nie bawcie, dziecinna bitwa kompromisów, PC rządzą i nic tego nie zmieni, sami po trailerze z 2013 roku zobaczcie na jak wielkie kompromisy twórcy poszli by gra zadziałała na "next-genie", gaben umiera ze śmiechu podpisując coraz to nowsze kontrakty na produkcje steamboxów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować